אפקטים ריכוך תמונות עם מסכה בפוטושופ

מדריכי הסבר PHOTOSHOP אפקטים ריכוך תמונות עם מסכה בפוטושופ

בסרטון הנוכחי נלמד יחדיו כיצד לייצר אפקט קולקטיבי על כל התמונה ולשם כך נעשה תחילה ריכוך ואז נשליך את זה על כל התמונות הקיימות שהעלינו לפוטושופ. בשלב הראשון נעשה ריבוע קטן על התמונה ואז נפעיל עליו מסיכה. בשלב הבא נשכפל את המסכה על כל התמונות ואז נקבל את כל התמונות מרוככות. באמצעות יצירת אפקט על התמונות הללו ניתן יהיה לקבל בסופו של דבר תמונות מעוצבות ומרשימות. ניתן לבצע אפקט אחד על תמונה אחת ולשכפל אותו על כל התמונות בבת אחת.
PHOTOSHOP אפקטים ריכוך תמונות עם מסכה בפוטושופ

לימודי עיצוב וגרפיקה און ליין

הסרטון מסביר בצורה ברורה ובהירה אודות התהליך, שלב אחרי שלב. מכללת סולו מאפשרת כיום לכל מי שמבקש להפוך למעצב או גרפיקאי בשוק, תכנית לימודים אפקטיבית וייחודית שנעשית במתכונת פרטית של אחד על אחד. לימודי עיצוב וגרפיקה כוללים באופן בלתי נפרד את לימודי תוכנת פוטושופ. גם אנשים שמעוניינים ללמוד או לעבוד בתחום הצילום, כדאי מאד שידעו כיצד לעבוד עם תוכנת פוטושופ. תוכנה זו היא תוכנת עריכה גרפית ידועה ומוכרת הנדרשת עבור כל פרויקט שהוא בעיצוב גרפי.

תוכנת פוטושופ

פוטושופ היא תוכנה המבצעת עריכה גרפית והייחודיות שלה נובעת מכל שהיא מסוגלת גם לבצע עיבוד וליטוש של תמונות. ישנו מגוון עצום, כמעט אינסופי של אפשרויות ואפקטים רבים בתוכנה למטרות עיצוב גרפי ולמען יצירה של עיצובים באינטרנט. פוטושופ משלבת בתוכה כלים של גרפיקה מתקדמים ורבים שבאמצעותם ניתן לעבד ולבנות תמונות. התוכנה היא החלוצה בתחום החלוקה לשכבות, ואפשר להגיע באמצעותה לשליטה מלאה על כל שכבה ושכבה. בנוסף ניתן באמצעות פוטושופ לשלוט על שינויי צבעים, שקיפות, ניגודיות ובהירות רצויה.


מגוון בלתי נדלה של אפשרויות בעזרת פוטושופ

אפשר לבצע שלל אפקטים מגוונים באמצעות פוטושופ באינטרנט, היא מאפשרת לבצע אי אלו שינויים כמו למשל מילוי בצבעים, תוספת של מסגרות פנימיות או חיצוניות, תאורה, הצללות וכן הלאה. התוכנה נמצאת בשימוש רחב בקרב מעצבים, צלמים וגרפיקאים. מלבד האפשרויות והשינויים הנ”ל ניתן בנוסף לבצע בעזרת פוטושופ שינויים במאפיינים התחומים הללו על פי רצונותיו וצרכיו של מי שעובד על התוכנה.
2019-07-24T00:41:06+03:00