אפקט באילוסטרייטור, אלמנט בתוך אלמנט.

//אפקט באילוסטרייטור, אלמנט בתוך אלמנט.
אילוסטרייטור היא תוכנה מדהימה, תוכנה בה כל מעצב שמכבד את עצמו עושה שימוש. התוכנה מאפשרת לעשות דברים שלא ניתן לעשות באותה הרמה או בכלל עם תוכנות אחרות כמו פוטושופ, כך לדוגמא עיצוב לוגו חייב להתבצע על ידי תוכנת אילוסטרייטור. בסרטון שלפניכם תוכלו ללמוד איך עושים שימוש נכון בתוכנת אילוסטריטור, ובעיקר איך עושים אפקט של אלמנט בתוך אלמנט לצרכים שונים. בין אם אתם מתחילים בתחום העיצוב ובין אם אתם כבר מתקדמים, תוכנת אילוסטרייטור והסרטון הזה הוא בדיוק בשבילכם, וצפייה בו תעשיר את הידע מאוד ותאפשר לכם לעשות דברים שלא ידעתם שניתן לעשות.

מי צריך אלמנט בתוך אלמנט?

מי שלא יודע לעשות שימוש בכלי הזה, יתקשה להכניס אלמנט בתוך אלמנט ולעבוד על שניהם ביחד. כך לדוגמא אם אתם מעצבים לוגו ורוצים לעצב שני סוגים של פרחים ולהכניס אותם האחד בתוך השני, אתם חייבים לדעת לעשות שימוש בכלי הזה. דוגמא נוספת היא אם אתם רוצים לעצב צורה כלשהיא ולהכניס לתוכה תמונה כלשהיא, אתם חייבים לדעת לעשות שימוש בכלי הזה. אלמנט בתוך אלמנט הוא משהו שכולם עושים בו שימוש מתי שהוא, ולכן אתם בתור מעצבים חייבים לדעת איך לעשות את זה בצורה נכונה.
לדוגמא אם אתם מעצבים לוגו ורוצים לעצב

מה היא תוכנת אילוסטרייטור?

תוכנת אילוסטרייטור היא תוכנה מבית חברת אדובי, תוכנה אשר מאפשרת לעשות כל מיני דברים בעולם העיצוב. שימוש בתוכנה הזו יאפשר לכם לעצב לוגואים, לעצב תלת מימד ולעשות עוד המון דברים. הייחודיות של תוכנת אילוסטרייטור היא בכך שהיא תוכנה שעובדת על ווקטורים מה שאומר שהיא לא עובדת על פיקסלים כמו הפוטושופ. בפועל זה אומר שניתן להגדיל בהדפסה תמונות כמה מה שרוצים, כך שאם אתם מעצבים חומרים שאמורים להיות גדולים לאחר מכן כמו שלטי חוצות, פוסטרים גדולים וכדומה, לא תהיה לכם בעיה לעשות שימוש בתוכנה הזו.
הסרטון שלפניכם הוא סרטון שיתרום לכם לא מעט, ויכניס אתכם עוד קצת לעבר עולם האילוסטרייטור המדהים. הסרטון הינו פשוט והוא יסייע לכם להציב אלמנטים בתוך אלמנטים אחרים בצורה פשוטה, קלה ומהירה.

2019-08-07T09:12:15+03:00