אפקט על טקסט אילוסטרייטור

//אפקט על טקסט אילוסטרייטור
בסרטון שלפניכם תוכלו לצפות בהסברים קלים ופשוטים אשר יסייעו לכם ללמוד איך לעשות שימוש טוב יותר בתוכנת אילוסטרייטור, ואיך להוסיף אפקטים על טקסטים. הסרטון הינו פשוט וקל להבנה ולא דורש יותר מהאזנה לו וצפייה בו כמו גם תרגול של הנאמר בו כמה שיותר. אילוסטרייטור היא תוכנה שטומנת בחובה המון כלים שרלוונטיים למעצבים, ולא לחינם היא אחת מהתוכנות המשמעותיות עבור מעצבים בה ניתן לבצע פעולות שונות ולהגיע לתוצאות מדהימות. אז קדימה, שבו בנחת, צפו בסרטון והשתדלו להפנים כמה שיותר, ובסופו של דבר תהיו מעצבים טובים יותר ומקצועיים יותר. בין אם אתם חדשים בתחום ולומדים את התוכנה, ובין אם אתם כבר מכירים אותה ורוצים לשפר את ידיעותיכם, הסרטון הזה הוא בדיוק בשבילכם.
טקסט אילוסטרייטור

אפקט על טקסט להעצמה שלו…

למה צריך בכלל טקסטים על תמונות או צורות גראפיות או בסביבתם? טקסטים נועדו לתאר צורות או תמונות, או נועדו להעצים אותן. אם אתם רוצים להעיר איזה שהוא מסר עם התמונות או הצורות הללו, הוספה של טקסט בתוכן או בסביבתן יכולה לעשות את העבודה. אך גם את הטקסט עצמו ניתן להעצים, וניתן לשדרג אותו ולגרום לו למשוך יותר תשומת לב, ולכן אתם יכולים להוסיף לו אפקט כלשהוא בהתאם למה שהוא. כך לדוגמא אם אתם רוצים להעצים תמונה עם טקסט שנוגעים לשואה, אתם יכולים להוסיף אפקט של אש מה שיפעיל רגש, ודוגמא נוספת היא אם אתם רוצים להעצים תמונה עם טקסט שנוגעים למסיבה כלשהיא, אתם יכולים להוסיף אפקט שמזכיר זיקוקים. יש עוד דוגמאות רבות שניתן להציג, אך מה שחשוב הוא הקונטקסט של האפקט בכדי שהוא יהיה מתאים ובמקום.

להיות מעצבים טובים יותר!

בין אם אתם עובדים במשרד פרסום כמעצבים או בכל מקום אחר, ובין אם אתם עובדים באופן עצמאי בתחום, שימוש באפקטים על טקסטים יכול להיות בדיוק מה שאתם צריכים בשביל לשדרג את העבודות שלכם. הניסיון עושה את ההבדל ולכן אתם צריכים להתנסות כמה שיותר, וצפייה בסרטון הזה תלמד אתכם איך לעשות את זה נכון ובצורה פשוטה ומהירה.

2019-08-07T09:10:28+03:00