אפקט תלת ממדי על תמונה בפוטושופ- מדריך מזורז

מכללת סולו לעיצוב גרפי און ליין מכשירה תלמידים למקצוע העיצוב הגרפי ומעניקה להם ידע מעשי ותיאורטי בתוכנת פוטושופ בין השאר. לימודי התוכנה נעשים במתכונת אישית של אחד על אחד, דרך האינטרנט. הלימודים נעשים בצורה נוחה וברורה ומאפשרים לכל תלמיד ליהנות מתהליך למידה אישי ופרטי מבלי שיצטרך לצאת מהבית. הלימודי מכינים את התלמידים לשוק העבודה כשכירים, גרפיקאים, מעצבים או כפרילאנסים לצד בניית והכנת תיק עבודות מקצועי.

יצירת אפקטים- שלבים ראשוניים

הסרטון הנוכחי פונה לאנשים חסרי ניסיון ורקע בתוכנת פוטושופ או לאנשי מתקדמים בעלי רקע וידע קודם בתוכנה. הטיפ שניתן בסרטון ההדרכה הנוכחי נוגע ליצירת אפקט תלת ממדי בתמונה. ראשית יש לשכפל שכבה של תמונה קיימת. קיבלנו שתי שכבות כאשר אנו עובדים על השכבה העליונה אשר מסתירה את זו התחתונה. לאחר מכן נחתוך חלקים מהתמונה בשכבה העליונה, ואז נמחק את אותם החלקים שסימנו באמצעות המקלדת. לאחר מכן מחזירים את הבחירה ופותחים שכבה חדשה בשם הצללה.

בית הספר ללימודי עיצוב גרפי

באמצעות פקודת סדר נעשה ריכוך לפקודות של הבחירה. ניתן תמיד לחזור אחורה בהיסטוריה של חלון השכבות. לאחר שקיבלנו את ההצללה הרצויה נוכל להבחין בתמונה מעוצבת בצורה הרבה יותר מרשימה. מכללת סולו לוקחת על עצמה אחריות מאד גדולה בהיותה מוסד לימודים שנועד להכשיר את התלמידים במקצועות העיצוב הגרפי והגרפיקה. המכללה מספקת לכל סטודנט גישה וזמינות מלאה להשתלב בשוק העבודה לאחר סיום הלימודים והקורסים. בית הספר סולו מעביר את הלימודים און ליין דרך האינטרנט על פי לוח הזמנים שנוח לתלמיד.

החלטות שחשוב לקבל
אם החלטתם כי גרפיקה היא המקצוע שאותו ברצונכם ללמוד עליכם לקבל כמה החלטות. ראשית יש לחשוב על התחום הרצוי ללמידה, האם מדובר בעיצוב גרפיקה או לחילופין בעיצוב גרפי, עיצוב כרטיסי ביקור, גרפיקה הנדסית וכדומה. החלטה נוספת שיש לקבל היא לגבי הדרישה של השוק לתחום הנבחר. כיום הביקוש לבעלי מקצוע בתחום הגרפיקה נמצא במגמת עלייה. בסופו של דבר יש להתמקד בשיטת הלימודים המתאימה ביותר עבור לימודי התחום שבחרת לעסוק בו בעתיד.

 

2017-09-04T21:07:07+03:00