אפשרויות עיצוב בתוכנת הפוטושופ Photoshop

עיצוב בתוכנת הפוטושופ Photoshop

בעזרת תוכנת הפוטושופ Photoshop ניתן לעבד ולערוך תמונות רבות בעזרת כלים רבים מאוד לעיבוד ועריכה של תמונות המאפשרים עיצוב של תמונות בהתאמה אישית ומקורית:
לשלב מספר תמונות ובכך ליצור תמונה חדשה לגמרי, להשתמש בתמונה אחת כמסגרת לאחרת, לבחור חלק מסוים בתמונה (כגון: דמות ועוד) ולהעביר אותה לתמונה אחרת, למסגר תמונה או תמונות ששולבו יחדיו בתוך צורות שונות: עיגול, ריבוע, לב ועוד צורות נוספות ולאחר מכן לשמור עבודה זו כחתימה לדואר אלקטרוני, מחזיק מפתחות, להשתמש בתמונה הממוסגרת לאלבום תמונות, כרטיסי ברכה / ביקור ועוד.

אפשרויות עיצוב בתוכנת הפוטושופ Photoshop

בין הכלים לעיבוד ועריכה בהם ניתן להשתמש בתוכנת הפוטושופ Photoshop הם כלים לתיקון תמונות, היכן זה בא לידי ביטוי תיקון של תמונה?

כיום אפשרות הצילום קלה יותר מבעבר והן האפשרות לראות את התמונה לאחר שצולמה מהירה יותר אודות לטכנולוגיה הקיימת, כל מצלמה שונה מאחרת ובהתאם לכך איכות התמונה המצולמת, איכות התמונות שצולמו מושפעות מתנאי תאורה ודברים נוספים היוצרים את התמונה אותה אנו רואים לאחר צילומה, בשל גורמים אלו – לעיתים למצולמים בתמונה יהיו עיניים אדומות, גווני האור שונים, הדמויות / האלמנט שצולם כהים מידי או בהירים מידי, וודאי יש חלקים שתרצו למחוק מהתמונה – ולכן חשוב לתקן דברים אלו. וכיום אפשר לעשות זאת לבד, בעזרת תוכנת פוטושופ Photoshop, תוכנה הקלה לשימוש המאפשרת להגיע לתוצאות מקצועיות ואיכותיות תוך עבודה מסודרת ומהנה בתוכנה זו.

הפוטושופ Photoshop – יצירת חותמת אישית להודעות הדואר האלקטרוני.


כיום בשל השימוש הנרחב במחשב ובאינטרנט, חיינו הפכו לקלים יותר, דברים רבים אפשר לעשות בעזרת האינטרנט, אחד השימושים הרבים באינטרנט הוא בדואר האלקטרוני – המאפשר לשלוח מכתבים / להעביר קבצים כגון תמונות, מסמכים ועוד לנמען אחד או למספר נמענים בבת אחת בניגוד למה שהיה נהוג בעבר – לשלוח מכתבים בדואר ולהמתין זמן מה עד שיגיע לנמען והן העלות של השליחה כרוכה בקריטריונים שונים.

וודאי לכל אחד מכם יש חשבון דואר אלקטרוני פרטי (או אפילו כמה חשבונות שונים שכולם שייכים לכם כשבטח כל אחד מהם משמש למטרה אחרת)

ותרצו שלהודעות אותן אתם שולחים או משיבים להודעות שנשלחו אליכם או מעבירים לנמענים אחרים – לכל הודעה כזו תהיה חותמת המייצגת אתכם, חותמת כזו יכולה להכיל את שמכם הפרטי, פרטים נוספים שתבחרו ליצירת קשר עמכם בדרך נוספת (פייסבוק Facebook, פלאפון ועוד) ושבחתימה יופיע סמל הקשור אליכם או תמונה שלכם במטרה שהחתימה תהיה מקורית ויפה יותר. את כל אלו – אפשר להכין ולעצב בעזרת תוכנת הפוטושופ Photoshop שלה הכלים המקצועיים ביותר עבור הכנת חתימה שכזו, אפשר להכין חתימות למשתמש פרטי או עבור אנשי מקצוע ומקומות עסקיים שחתימה שכזו תכיל את לוגו החברה / פרטי איש המקצוע.

2019-08-05T09:47:04+03:00