אתרים חינמיים להורדת תמונות ואיורים

//אתרים חינמיים להורדת תמונות ואיורים

תמונות וגרפיקות להעשרה של עמודים מעוצבים נחשב למצרך נדיר ברשת, אספנו לכם את כל אוסף הקישורים הכי פופולרי שיביא לכם בקלי קלות איזה תמונה או עיטור גרפי שרק תרצו. ההורדה של התמונות או העיטורים הגרפיים תהייה בצורה הקלה ביותר, כל שתצטרכו לעשות זה מקש ימני על התמונה ולבחור איפה אתם רוצים שלמור את זה במחשב שלכם. נדבר במאמר זה על החוקיות של הורדת תמונות לשימוש של עיצוב גרפי מה מותר ואיך לשלב את זה בתוכנות אחרות לשימוש חופשי.

קישוטים חינם

זכויות יוצרים על עיצובים שהורדתם

ברשת מצויים אין ספור אתרים שמאפשרים לכם להוריד תמונות או רקעים לשימוש חופשי ובחינם, אך לעתים יש בילבול גם באתר מה מותר ומה אסור והאם אתם יכולים לשלב את זה גם בגרפיקה מסחרית, לכל אתר יש הוראות שימוש לכן מומלץ מאוד לקרוא את הכתוב, אם אתם לא שולטים בשפה האנגלית תוכלו להתחבר לגוגל ולתרגם לכם את המאמר על זכויות היוצרים. לרוב ליד כל תמונה יש לכם קובץ אשר מגדיר את השימוש החופשי בתמונה, מומלץ להוריד את הרישיון לשימוש החופשי ולהשאיר את זה במחשב שלכם. שימוש חופשי ומסחרי זה אומר שתוכלו לעשות עם התמונה כל מה שאתם רוצים. עוד טיפ מאוד חשוב במידה ואתם לא רואים רישיון או היתר, עשו צילום מסך לאתר האינטרנט איפה שרשום המילה חינם וכך תוכלו להגן על עצמכם, גם עם התמונה אינה חינמית ואתם הורדתם בטעות תוכלו להגן על עצמכם מכל דבר, האתרים הללו נבדקו וכולם חינמיים אנו מדברים על אתרים שמצאתם בעצמכם בחיפושים ברשת.

שילוב תמונות בתוכנות גרפיקה אחרות

במידה ואתם יודעים תוכנות אחרות או תוכנות בגרפיקה תוכלו להמשיך לעבד את התמונה או את קובץ העבודה בתוכנה, החל משימוש בתמונות משתלבות ועד לשינוי הקובץ עצמו כדוגמת צבעים או גזירה של חלקים מהתמונה. יש לכם באתר ההורדה אפשרות לאיכות הקובץ אם אתם רוצים להדפיס את התמונה או את הרקע שהורדתם מומלץ להוריד את הקובץ ששוקל הכי הרבה שתוכלו לעבד אותו גרפית בצורה קלה וגם שיהיה ראוי להדפסה. חלק מהקבצים במיוחד עיטורים גרפיים וקטורים לעתים יורדים כקובץ סגור ומכווץ למחשב לעומת תמונות שיורדות כקובץ תמונה, בפסקה הבאה נלמד אתכם איך לחץ קבצים מכווצים.

רקעים

אופן ההורדה טיפול בקבצים מכווצים כגון גרפיקות וקטוריות

אם זה ירד לכם כקובץ סגור לרוב קובץ זה נקרא קובץ RAR זה יורד כמו תיקיה סגורה, כל מה שתצטרכו לעשות ללכת למנוע החיפוש גוגל ולרשום RAR להורדה, תתקינו את התוכנה הזאת ולאחר מכן תיגשו לקובץ שהורדתם האייקון שלו ישתנה לסגול, תקליקו על זה פעמיים ותוכלו לראות את כל הקבצים שהורדתם, תמשכו עם העכבר את מה שאתם רוצים ישירות לשולחן העבודה ומשם כבר תעשו עם זה מה שאתם רוצים, במידה ואתם רוצים לפתוח את זה בתוכנה וקטורית כמו אילוסטרייטור תוכלו לעשות ישירות פתיחה לקובץ ולפרק את האלמנטים בשיטות שאתם יודעים כגון: פרק לקבוצה OBJECT – EXPAND ואז פקודת פרק לקבוצה.

שימוש לאלבומים דיגיטלי דוגמאות

הרקעים שאתם מורידים יהיו מעולים גם לתוכנות להכנת אלבומים דיגיטליים, אם אתם משתמשים בתבניות של חברת לופה לא תוכלו ממש לשנות את הרקע שהורדתם או לבצע מניפולציה גרפית, לכן מומלץ לרוב לעצב אלבומים דיגיטליים בצורה אישית בתוכנת הפוטושופ, בפוטושופ תוכלו לבצע כל שינוי גרפי או שילוב בין תמונות באמצעות מברשות או כלי המחק, לרוב התמונות והרקעים יאפשרו להגדיל ולהקטין אותם מבלי לפגוע באיכות הגרפיקה.

רשימת האתרים הורדת תמונות ואיורים חינם

 1. https://www.flickr.com/search/?&sort=relevance&license=4%2C5
 2. http://www.freepik.com/
 3. https://gratisography.com/
 4. https://www.pexels.com/
 5. http://snip.ly/d6EM#http://splitshire.com/
 6. https://picjumbo.com/
 7. http://imcreator.com/free
 8. https://deathtothestockphoto.com/
 9. https://unsplash.com/
 10. https://stocksnap.io/
 11. https://www.videvo.net/

אז מה אפשר להוריד באתרים הללו? הכל באנגלית מה עושים?

במידה ואתם לא שולטים בשפה האנגלית בצורה טובה תוכלו לרשום את המילה בעברית ולקבל את הפירוש שלה באנגלית לאחר מכן כתבו את המילה הזאת בשורת החיפוש של האתר ותוכלו בלי בעיה לראות מאות דוגמאות של גרפיקות. חלק מהאתרים ברשימה תמצאו אך ורק תמונות וחלק מהאתרים תוכלו לראות גם גרפיקות וקטוריות בשלל נושאים, לפעמים תוכלו לרשום את הנושא ואז תוכלו לראות דוגמאות רבות, האתרים הללו נבחרו בקפידה ובדקנו שהם לא מכילים שום וירוסים להורדה והם בשימוש של מליוני גרפיקאים בעולם ובישראל.

קבלת רעיונות לביצוע עיצובים גרפיים מהאתרים הללו.

מעצבים גרפיים וגרפיקאים כמה שיהיו כישרוניים הם עדיין יצטרכו מקורות השראה כדי להמשיך לעצב דברים. במידה ואתם רוצים לעצב לוגו לדוגמה לוגו של סוס מצויר תוכלו להוריד לכם מספר לוגואים בנושאים הללו ולהעתיק או לשנות חלק מהגרפיקה וללמוד את הטכניקות שעשו כדי לקבל את העיצוב הגרפי. כמובן שתוכלו להוריד עיטורי גרפיקה ולהוסיף לכם את המגע האישי שלכם בעיצוב. לא תמיד חייבים להשתמש בגרפיקה רק כדי לשלב את זה לגרפיקות שלכם.

אני רוצה להוריד ציור או רקע ולהדפיס על קנבאס האם מותר לי?

תוכלו כל רקע או גרפיקה להוריד בלי שום בעיה, בגלל שאתם רוצים להדפיס את העיצוב על שטח גדול מומלץ להוריד את הקובץ ששוקל הכי הרבה כדי לקבל הדפסה גרפית איכותית, במידה ואתם רוצים להשתמש בגרפיקה לשימוש מסחרי מומלץ להוריד גם את הרישיון של התמונה.

2019-08-12T20:02:55+03:00