אתר לעריכת עיתון

//אתר לעריכת עיתון

העיתונים היום עדיין קיימים, קיימים ובועטים ונראה שהם לא יחלפו מן העולם כל כך מהר על אף שהמדיה הדיגיטלית נכנסה בכל הכוח. לעיתון יש איזה שהוא קסם מיוחד, ריח אחר שאין לשום תחליף מודרני. מי שעוסק בעיצוב ועריכת עיתונים יודע שזו מלאכה לא פשוטה, דווקא היום כשיש יותר ויותר אמצעים דיגיטליים לקרוא חדשות. אם אתם צריכים אתר לעריכת עיתון מכל סיבה שהיא, אם הוטלה עליכם משימה לערוך אחד ואין לכם מושג מאיפה להתחיל, אתם חייבים להכיר וללמוד את תוכנת אינדיזיין. כל שתתעמקו בה יותר תבינו אילו כלים רבים היא מציעה ועד כמה היא חובה לכל מי שעוסק בעיצוב ועימוד עיתונים, ספרים וחומרים טקסטואליים אחרים.

אתר לעריכת עיתון

אינדיזיין בעברית

פעם כל התוכנות הטובות ביותר ובראשן אינדיזיין היו באנגלית. אם היה צורך לעצב ולערוך משהו זה היה יכול להיות רק טקסט באנגלית וגיור של טקסט היה מורכב מאוד. היום אינדיזיין היא תוכנה אשר יש לה נגישות מלאה לעברית, והוא תומכת בכל מרכיבי המסמך והעימוד: מספור, סידור עמודי המסמך, סגנונות מלל וכל מה שהתוכנה כוללת.

ייבוא של תמונות

אינדיזיין היא תוכנה שניתן לייבא אליה כל תמונה שהיא מכל פורמט מוכר שהוא. מעבר לפורמטים הרגילים היא גם מאפשרת לייבא תמונות מפוטושופ בלי לפגוע בשקיפות של התמונה!

עבודה עם פונטים

  • אינדיזיין היא תוכנה שמאפשרת עבודה עם כל סוגי הפונטים. אתם יכולים לעבוד עם הפונטים שקיימים בתוכנה ויכולים אף לייבא אליה פונטים מבחוץ
  • עריכת מלל
  • אינדיזיין כוללת עורך סיפורים אשר ניתן באמצעותו לערוך מלל בקלות ובמקצועיות. ניתן גם לערוך מלל בתוך המסמך או לייבא מלל מבחוץ שכבר נכתב כמו מוורד וכדומה.
  • יצירת טבלאות
  • אינדיזיין מאפשרת ליצור טבלאות בתוך המסמך, טבלאות פשוטות וטבלאות מתקדמות. מעבר לך היא מאפשרת גם לייבא טבלאות מבחוץ שהופקו באקסל או כל פורמט אחר.

שילוב עם שאר תוכנות אדובי

אינדיזיין היא תוכנה אחת מבין כמה תוכנות שפותחו על ידי חברת אדובי. הייחודיות שלה הוא שהיא יכולה להשתלב יחד עם פוטושופ ואילוסטרייטור מה שהופך את התוצאות שמתקבלות ממנה לטובות ומקצועיות יותר.

שילוב של פוטושופ

את פוטושופ ניתן אם כן לשלב יחד עם אינדיזיין בעבודה של עריכת עיתונים מה שהגיוני מאוד וטבעי מאוד. פוטושופ היא כיום תוכנת עיבוד התמונות המתקדמת ביותר בעולם ועריכת עיתון בלעדיה בלתי אפשרית. לפוטושופ כלים רבים המאפשרים עיבוד תמונה ברמה הגבוהה ביותר ומאפשרים ליצור אפקטים בלתי שגרתיים.

אז אם אתם מחפשים אתר לעריכת עיתון, אינדיזיין שזו בעצם תוכנה היא מה שאתם מחפשים. תוכנה איכותית ופשוטה להבנה כזו שקל לעשות בה שימוש ושילוב שלה עם פוטושופ יהיה הדבר האידיאלי.אם עדיין לא נחשפתם לתוכנה הזו זה בדיוק הזמן לעשות את זה.

 

 

2019-08-04T22:49:12+03:00