בית ספר לגרפיקה

בית ספר לגרפיקה ועיצוב ממוחשב  לוקח על עצמו אחריות גדולה ביותר, כאשר הוא מחליט להיקרא בית ספר, דהיינו מוסד לימודי אשר יכשיר את הבאים אליו במקצוע זה או אחר ויאפשר להם לצאת לשוק העבודה עם כלים שיעזרו להם במציאת עבודה באותו תחום. בית ספר לגרפיקה אונליין לעומת זאת הוא אתגר לא קטן שכן הוא לוקח על עצמו את אותה אחריות לימודית של כל בית ספר ללימודי הגרפיקה, אך משלב כאן למידה מרחוק.
השאלה הנשאלת היא מהו בית הספר ללימודי גרפיקה, מה ההבדל בין בית ספר “רגיל” לבית ספר “אונליין” ומה היא העדפתם של רוב הסטודנטים?

בית ספר לגרפיקה

בית ספר לגרפיקה- הבחירה

כאשר אתם מחליטים כי גרפיקה הוא המקצוע אותו אתם מעוניינים ללמוד, אתם צריכים להגיע לכמה החלטות קרטיות בקשר ללימודכם:
איזה תחום בגרפיקה אתם מעוניינים ללמוד- האם אתם מעוניינים בעיצוב גרפיקה, או שאולי אתם מעדיפים ללמוד את עולם עיצוב כרטיסי ביקור, גרפיקה הנדסית, עיצוב גרפי ועוד.
בירור הדרישה בשוק לתחום שבחרתם- נכון להיום הדרישה לאנשים העוסקים בגרפיקה רק הולכת ועולה מדי שנה. בחירת בית ספר לגרפיקה לפי שיטת הלימוד המתאימה לכם- לכל בית ספר יש את שיטת הלימודים שלו, חשוב כי תבדקו מהי שיטת הלימוד המועדפת עליכם, שכן על ידי בחירת השיטה בהתאם לצרכיכם הלימודים יהיו קליטים וקלים יותר. דבר נוסף אשר חשוב לבדוק הוא ההבדל בין בית ספר לגרפיקה אונליין לבית בית ספר רגיל לגרפיקה.

בית ספר לגרפיקה- מה לומדים

התכנים הנלמדים משתנים מבית ספר אחד לבית ספר שני וכדאי תמיד לברר האם כל התכנים שברצונכם ללמוד מצויים בתוכנית הלימודים של בית הספר והאם ישנה אפשרות להרחיב מסלול הלימודים וללמוד תכנים נוספים שבהם אתם מעוניינים.

בית ספר לגרפיקה לרוב מכילים את התחומים הבאים:

תוכנות המשמשות את אנשי הגרפיקה- פוטושופ, אילוסטרטור, אינדיזיין ובחלק מתוכניות הלימודים תוכלו למצוא גם את התוכנות: דרימוויבר ופלאש. עקרונות בעיצוב גרפי, עיבוד תמונות ואפקטים בתוכנת פוטושופ, הכנת תיק עבודות, קורסי איור, עימוד ועיצוב של מסמכים שונים, הבאה לדפוס וכל תהליך ההפקה ועוד. סטודנטים שיבחרו ללמוד גרפיקה ממוחשבת וכל הקשור לעיצוב אתרים, ילמדו גם את שפת ה-HTML ושפות נוספות לפי הצורך.

 

1

בית ספר לגרפיקה אונליין

ישנו גם בית ספר לגרפיקה אונליין, דהיינו, הקורס מועבר לסטודנט מרחוק דרך המחשב. ישנה אפשרות לשיטת לימוד של “אחד על אחד”, כלומר התלמיד ייתחבר למחשבו האישי בבית וייכנס לאתר של בית הספר או לתוכנה שסופקה לו על ידי הבית ספר ויקבל מערך של שיעור, חומרים, מצגות, תרגילים ומורה אונליין שיעביר לו את השיעור או יספק לו תמיכה באם הוא יגלה קושי בחלק מהחומר המוצג.
ישנה גם אפשרות של הרשמה לקורס ספציפי של בית ספר מקצועי לגרפיקה הפועל בשיטה המקוונת, קבלת החומר של אותו שיעור ותרגילים ואם הוא זקוק לעזרה הוא יוכל לפנות בצ’ט למורה אשר תמיד נמצא אונליין.

בית ספר לגרפיקה- יתרונות הלימודים המקוונים

אילוצים- היתרון המרכזי של בית ספר ללימודי גרפיקה הפועל בשיטה במקוונת, הוא שאין לכם אילוצים של זמנים ומיקום. אתם יכולים להחליט באילו שעות נוח לכם ללמוד את מערכי הקורס ובאילו ימים, לרוב מדובר באפשרות של 24 שעות ביממה.
נגישות- כל החומר נגיש לכם באינטרנט, אתם לא צריכים להתחיל ולכתת רגליכם בין החנויות על מנת למצוא ספרים או להתחיל ולטלפן לתלמידים שונים בקורס שלכם על מנת שיתנו לכם רשימות של שיעורים שפספסתם. כאן הכל נגיש לכם ותמיד ונמצא במקום אחד.
אופציות לימוד- שיטה של תלמיד ומורה אונליין או שיטה של צ’ט שבו נמצאים תלמידים ומורה וכל אחד מפנה שאלות ונעזר אחד בשני לאחר מערכי השיעור.
משום יתרונות אלו, יותר ויותר תלמידים מעדיפים את שיטת הלימוד המקוון (אונליין).

בית ספר לגרפיקה – המקצוע שיעזור לכם להשתלב בשוק העבודהחלק מעבודות בוגרים מוזמנים לבדוק בקטגוריה של תיקי עבודות של בוגרים בקטגוריה בצד ימין של האתר
2019-08-05T00:54:31+03:00