במהלך שיעורי הפוטושופ תרכשו את המיומנויות הבאות

//במהלך שיעורי הפוטושופ תרכשו את המיומנויות הבאות

ללמוד פוטושופ לכל מטרה

מקצועות העיצוב בכלל ומקצועות העיצוב הגרפי בפרט, הפכו לאמצעי שימושי במגוון תחומים בכל תעשיות המשק הבינלאומיות. כיום, כמעט כל תחום עסקי כזה או אחר עושה שימוש בתחומי העיצוב השונים, החל מעיצוב פנים לצרכי אדריכלות, דרך עיצוב למטרות אופנה ועד לעיצוב גרפי לתעשיית הפרסום, השיווק והאינטרנט. קורס עיצוב מקנה לסטודנטים יכולות עבודה במגוון תוכנות גרפיות בהן נעשה שימוש בכל התחומים המצוינים לעיל. אחת התוכנות הנפוצות ביותר בכל קורס עיצוב היא תוכנת הפוטושופ, באמצעותה עושים שימוש מעצבים מכלל תחומי העיצוב, לרבות, צילום, עיצוב פנים, אדריכלות, עיצוב גרפי, עיצוב אתרים ואפילו רופאים בתחומי האסתטיקה.

פוטושופ לכל מטרה

תוכנת הפוטושופ היא בראש ובראשונה תוכנה לצרכי עיצוב, עיבוד ועריכת תמונות. כלי העבודה הרבים בתוכנה מקנים לצלמים ומעצבים גרפיים אפשריות “משחק” רבות על גבי תמונות קיימות. כמו כן, בתוכנה תמצאו מספר רב של מברשות ואפקטים המעצימים את יכולת העבודה על כל תמונה ותמונה. כמעט כל קורס עיצוב נפתח ביחידת לימוד נפרדת, שמטרתה להקנות לסטודנטים את יכולת העבודה עם תוכנות הפוטושופ. מכיוון שכמעט של תוכנה גרפית אחרת תומכת בתוכנת הפוטושופ, יחידת לימוד זו מהווה את הבסיס המרכזי לכל לימודי העיצוב הגרפי.

במסגרת קורס עיצוב, במהלך שיעורי הפוטושופ תרכשו את המיומנויות הבאות:


עיצוב תמונות בעזרת תכונת הפוטושופ (ריטוש, הצללות, השימוש במברשות העבודה ועוד), עיבוד תמונה ברמה אומנותית (שינוי תפאורת התמונה, שימוש בפילטרים, יצירת תמונות פסיפס, שינוי מהות התמונה-מצילום לאיור וכדומה), שתילת טקסטים על גבי תמונה ( יצירת אילוזיה של טקסט בתלת מימד, שימוש באפקטים שונים של תוכנת הפוטושופ ועוד). כמו כן, קורס עיצוב המתמקד בתוכנת הפוטושופ מביא אתכם לרמת ביצוע בתחום יצירת קולאזים, שילוב תמונות, שינוי גדלי התמונה וכל הקשור לעימוד התמונה כחלק מהעיצוב הכולל.

תוכנת הפוטושופ מהווה כלי עבודה מרכזי גם לתחומי העיצוב האדריכלי (עיצוב פנים), גם בתחום הצילום, גם בתחום הרפואה האסתטית וגם בתחום בניית אתרים. במידה ואתם פונים אל מסלולי לימוד שאינם עיצוב גרפי, מומלץ וראוי להכיר את תוכנת הפוטושופ באמצעות קורס עיצוב המתמקד בביצועי תוכנה זו.

2019-07-25T23:00:53+03:00