בניית אתרים לאינטרנט איפה לומדים

בניית אתרים לאינטרנט – איפה לומדים? – מסלול לימודי תקשורת חזותית – חווית משתמש UI – UX – עיצוב אפליקציות חוות דעת והמלצות

מעוניינים להשתלב בתחום תעסוקתי טכנולוגי ומאתגר? רוצים להיות חלק מתעשייה משגשגת? לימודי בניית אתרים הם בהחלט האידיאלי להתחיל בו. במסגרת לימודי בניית אתרים תוכלו לרכוש כלים מקצועיים שיעזרו לכם להשתלב במקצועות האינטרנט השונים, החל ממפתחי אתרים, דרך מנהלי אתרים ועד לאנשי קידום ושיווק אתרים ברשת.

בניית אתרים – מה לומדים?

לימודי בניית אתרים הינם מסלולי לימוד לצרכיי הכשרה מקצועית הכוללים בין היתר את נושאי הלימוד הבאים: הכרות עם עולם שפות התכנות ועולם התכונות הגרפיות לצרכי יצירה, עיצוב ועימוד דפי אינטרנט.

הכרות עם עולם האינטרנט על כלל צרכיו והיבטיו המקצועיים הכרות עם תחומי אינטרנט נלווים, לרבות, פיתוח מערכות ניהול תוכן, העמדת מודולים שונים לצרכי האתר, נושא אבטחת אתרים ותחזוקת אתרים, קידום אתרים ועוד.

בניית אתרים לאינטרנט – איפה לומדים?

מסלולי הלימוד השונים מוצעים לכם במספר מסגרות מקצועיות. דרך אחת היא להירשם למסלולי לימוד אקדמאיים למטרת תואר ראשון במדעי המחשב, מסלול זה נערך כשלוש עד ארבע שנים. אפשרות נוספת היא לרכוש ידע מקצועי בתחום בניית אתרים באמצעות קורסי הכשרה הן במסגרת לימודי ערב או בוקר במכללה או בית ספר מקצועי והן במסגרת קורסי אונליין המתקיים דרך רשת האינטרנט. בשני המקרים, הסטודנטים זכאים לתעודת גמר המהווה את האסמכתא המקצועית לצרכי עבודה בתחום.

לימודי בניית אתרים – למי זה מתאים?

לימודי בניית אתרים מתאימים לכל אחד ואחת מכם המעוניינים להשתלב בתעשיית האינטרנט המתפתחת. ברוב מסלולי הלימוד המקצועי, דרישות הקבלה הן מינימאליות וכוללת בין היתר: ידע בסיסי באנגלית והכרות עם סביבת עבודה ממוחשבת. הקורסים המקצועיים מיועדים לכל אחד ואחת מכם בעלי זיקה לתחום האינטרנט ובעלי חשיבה לוגית. כמו כן, מעצבים גרפיים מנוסים ומקצועיים (בעיקר מתחום העיצוב לצרכי פרינט), נרשמים למסלולי הלימוד לבניית אתרים לצרכי הרחבת סל השירותים המקצועיים שלהם.

בניית אתרים – במה עובדים?

לימודי בניית אתרים יעניקו לכם אפשרויות תעסוקה רבות ומגוונות מיד עם סיום הלימודים. בין היתר תוכלו להצטרף אל חברות אינטרנט העוסקות בתחום בנייה ועיצוב אתרים, חברות פרסום באינטרנט, חברות תוכנה המפתחות מודולים, תוכנות ואפליקציות שונות לסביבת המחשב והסלולר ועוד.

קורס עיצוב גרפי ובניית אתרי אינטרנט – מסלול לימודי תקשורת חזותית

מהלך חיינו מוביל אותנו לנקודה שבה אנו רוצים ללמוד מקצוע כדי לעסוק בו. אנחנו מנתחים ממה אנחנו נהנים, מה מרתק אותנו, ממה אנחנו יכולים להתפרנס ועוד מגוון בעיות שמתרחשות ברמה זו של הלימודים שלנו. אנו מחפשים עבודה שתהיה משעשעת, מבוקשת ומשתלמת. בפוסט הבא נדון באחד התחומים המבוקשים ביותר, עיצוב גרפי – תקשורת חזותית והיכן תוכלו ללמוד אותו.

מהו בעצם עיצוב גרפי?

עיצוב גרפי, המכונה גם גרפיקה ממוחשבת או תקשורת חזותית, הוא עבודה מבוקשת כיום, שכן הוא יצירתי יותר ובעל סטנדרטים גבוהים יותר מעיסוקים אחרים. מקצוע זה מציע אפשרויות ונושאים שונים בהם ניתן לעסוק, ועל אנשים אשר למדו את המקצוע להחליט באיזה תחום יתרכזו.

תחומי עיסוק בעיצוב גרפי לקראת 2023

ישנם מספר היבטים שניתן להתייחס אליהם בעיצוב גרפי. בדרך כלל, מעצב גרפי בתחילת דרכו יתקבל למשרד פרסום או דפוס. שם הוא יצור גרפיקה בסיסית כמו לוגואים, גרפיקה לאריזה, כרטיסי ביקור, הזמנות לאירועים וכו’. בהמשך יוכל הגרפיקאי להתמקצע ולעבוד בתחומים נוספים שמיועדים כעת.

  • מעצב גרפי שמכין  אתרים ממותגים – מעצב גרפי יוצר אתרים הוא מעצב שעבר גם קורס פיתוח אתרים וכעת יוצר ומעצב אותם. לבונה אתרים יש את היכולת להתחבר לתעשיות הייטק.
  • מעצב גרפי המתמחה באיור למיתוג עסקי – מעצב גרפי המתמחה באיור הוא המעצב המאייר ספרי ילדים, אריזות, משחקים וכל דבר אחר שדורש ציור. מעצב כזה מתמחה בצביעה בתוכנת אילוסטרייטור המשמשת גם כסטאז’.
  • האנימטור עם ידע באילוסטרייטור – בניית אנימציות, מעצב גרפי שעובד עם אנימציות, עוסק גם בציור דמויות לאנימציה ובפיתוח סרטי אנימציה למיתוג תאגידי.
  • מעצב גרפי ux-ui חווית משתמש – אפליקציות בXD –  הוא מעצב גרפי המשתלב בסביבות הייטק ועובד עם החשיבה מאחורי סחורות ומוצרי תוכנה שחברות הייטק מייצרות. מטרתו של מעצב גרפי חווית משתמש היא לפתח ממשק משתמש נוח ומהנה לצרכנים.

כמובן, ישנן קטגוריות רבות, ואלו רק נושאים שהמכללה לעיצוב גרפי באינטרנט חולשת עליהם בלימוד לתעשייה

למה כדאי לי להמשיך בקריירה בעיצוב גרפי?

זו שאלה שאנו בטוח שיש לרבים מכם את התהיות על כך. כתוצאה מכך, חשוב להבין את יתרונות המקצוע. בתחילה אומרים שהעיסוק מבוקש מאוד ומתוחכם למדי מבחינת הטכנולוגיה הממוחשבת. למעצבים גרפיים יש ביקוש רב בימינו, שכן נדרש יותר מיתוג ברשתות החברתיות ובמנועי החיפוש. יתר על כן, זוהי עבודה המאפשרת לך לבחור את התחום שבו אתה רוצה לעבוד וכיצד אתה רוצה לעבוד בו. כלומר, מעצב גרפי עשוי לבחור את תחום עיסוקו מבין העיסוקים המפורטים לעיל, כמו גם רבים אחרים, והוא יכול גם לבחור אם לעבוד כשכיר או כעצמאי בתחום. מבחינת שכר, מעצבים גרפיים מרוויחים שכר הגון, אם לא מצוין. מעצב בתחילת דרכו עשוי לצפות להרוויח כ-12,000 שקלים בחודש, בעוד שמעצב בהייטק יכול לצפות להרוויח כ-18,000 שקלים. נתונים אלו עולים ביחס למומחיות המעצב. מלבד זאת, מעצב גרפי עצמאי אינו מוגבל מבחינת תגמול, ואם הוא מיומן הוא עשוי להרוויח שכר הרבה יותר גבוה.

כיום, היכן עובדים מעצבים גרפיים בתעשייה הטכנולוגית?

למעצבים גרפיים כיום יש אפשרות לעבוד במשרדי פרסום, בתי דפוס או מקומות עבודה בהייטק, כמו גם להיות עצמאים ולעבוד במגוון תעשיות. מעצבים עצמאיים מפתחים מיתוג חברה על ידי יצירת מיתוג עסקי, פוסטרים, שלטי חוצות והזמנות לאירועים. הם גם מעצבים ובונים אתרים ואפליקציות. יש להם אפשרות להחליט איזה אזור ונישה לעסוק בה הכי חשוב להם.

החלטתי שאני רוצה ללמוד את הנושא, אבל אין לי הרבה זמן. לאן אני יכול ללכת ללמוד להיות מעצב גרפי?

אנשים רבים שלמדו בעבר קריירה מוצאים עיצוב גרפי כיעוד מרגש ויצירתי שעשוי ליצור שכר סביר בשנות הארבעים לחייהם. אבל, במציאות, לא תמיד יש זמן לעצור הכל ולחדש את הלימודים. אז מה עלינו לעשות? איך אפשר לאזן הכל ובמקביל ללמוד בבית ספר לעיצוב גרפי קרוב לבית? זה מאוד קל כמו זה! אתה תירשם לתכנית לעיצוב גרפי במכללה שמלמדת מהבית.

מה מייחד קורס עיצוב גרפי במכללת סולו?

מוסד סולו הוא מכללה מיוחדת במינה לקריירות עיצוב גרפי והייטק. בגלל האופן שבו היא מלמדת, המכללה היא מיוחדת במינה. המכללה באמת מלמדת את התחום אחד על אחד באינטרנט מהנוחות של הבית. כלומר, תלמד את התחום בזמנך ומבלי שתצטרך ללכת למקום כלשהו; תלמד הכל מהנוחות של הבית שלך ובסיוע של מורה פרטי.

האם זה קורס עיצוב גרפי טוב?

כשאתה חושב על איכות, אתה חושב על מכללה וותיקה. המוסד שואף למצוינות בתחום, ומדי שנה מתחילים את לימודיהם בוגרים מעולים בתחום. המוסד נותן מענה לשוק העבודה ולדרישותיו, ומביא את הסטודנט לרמה גבוהה במיוחד של עיצוב יישומי. לימוד אחד על אחד עם מורה כרוך בלימוד הנושא במהירות שלך וקבלת תשובות לכל שאלה שיש לך.

איך מתבצע המחקר האמיתי בשוק העיצוב?

קורס עיצוב גרפי במכללת סולו נמשך כשמונה חודשים וכולל הדרכה בשלוש תוכנות העיצוב של אדובי: פוטושופ, אילוסטרייטור ואינדיזין. יתרה מזאת, במסגרת הקורס תשלוט במגוון של תיאוריות עיצוב גרפי, כגון תורת הצבעים והטיפוגרפיה, החיוניות ביצירת עיצוב גרפי מקצועי.

לפני ההרשמה לקורס, הנציג הטכני שלנו ייצור אתך קשר ויתקין גם את האפליקציות השונות לעיצוב גרפי ובניית אתרים וגם את התוכנה המחברת אותך למדריך. אתה עשוי לשמוע את המדריך ולשתף אותו במסך המחשב שלך הודות לתוכנת החיבור. במהלך הפגישה, המדריך עשוי גם להשתלט על העכבר שלך ולהראות לך דוגמאות.

כל שיעור עיצוב גרפי במכללת סולו מתחיל בסקירה של המטלות והשאלות שלך. לאחר מכן המדריך יישא הסבר ומבוא מהיר על נושא בו תתרגלו יחד, וכן יחלק שיעורי בית. תלמדו כמה נושאים קצרים בכל קורס של שעה וחצי בשבוע. שיטת למידה זו מבטיחה את הרציונל כי אתה תופס את הנושא עד לנקודה שבה תוכל ליישם אותו.

איזה סוג תעודה אקבל בסוף הקורס?

לאחר השלמת כל משימות הקורס ולימוד עיצוב גרפי ב אונליין מהבית במכללה , תזכה בתעודת מעצב גרפי מהמוסד. בנוסף לתעודה תקבלו את תיק העבודות שהוא הפריט המשמעותי ביותר. התעודה פחות רלוונטית משמעותית מהתיק. אתה עשוי להיכנס לתפקידים רבים על ידי הצגת תיק העבודות שלך בלבד. בניגוד לעיסוקים אחרים שצריכים תעודה וקורות חיים, עיצוב גרפי דורש תיק עבודות. אתה יכול להראות לחברה או ללקוח שלך את רעיונות העיצוב שלך באמצעות תיק העבודות שלך. כתוצאה מכך, חיוני שכל עבודה איכותית שתבצע במהלך הקורס תיכלל במקרה זה. במהלך הקורס תוכלו לעשות שימוש בהערות המורה.

כיצד אוכל להגיע לעבודה בתחום זה במהירות?

קורות חיים, כמו כל מקצוע אחר, חייבים להימסר בנוסף לפורטפוליו של מיילים למעסיקים בתחום העיצוב הגרפי. הפרסומות החיוניות עשויות להתגלות ברשתות החברתיות, בפרסומות מודפסות, ומפה לאוזן. כיום יש אפילו קבוצות וואטסאפ לבקשות למשרות בהייטק. מכללת סולו גם מסייעת לבוגריה בבעיה זו, ויש לה קבוצת פייסבוק מאוד פופולרית שמפרסמת מדי יום מאות פרסומות הכרחיות בתחומי העיצוב הגרפי. הקבוצה מכילה מעל 19 אלף חברות הייטק ומשרדי פרסום מהטובים במדינת ישראל. למעשה, המכללה חוסכת לך זמן חיפוש אחר הפרסומות הרלוונטיות, וזה כבר חצי הדרך למציאת קריירה במגזר.

לסיום, אם אתם מחפשים בית ספר לעיצוב גרפי להייטק , זה הזמן להתקשר עם המכללה וללמוד את המקצוע מכל מקום. אנא צור אתנו קשר ואנו נשמח לספק לך מידע נוסף.