בני ברק  לימודים עיצוב גרפי

בני ברק  לימודים עיצוב גרפי

גרים בבני ברק והסביבה? מחפשים ללמוד גרפיקה ממוחשבת או עיצוב גרפי? הגעתם למקום הנכון, במאמר זה ניתן לכם פרטים רחבים על מסלולי הלימוד בתחום, היום כדי להיות מעצב גרפי או גרפיקאי תעודה כבר לא מספיקה, השוק צמא לידיים עובדות בעיקר בגלל המחסור הרב של גרפיקאים ומעצבים בבתי דפוס, הסיבה למחסור זה היא הנהירה הרבה של מעצבים לעבודה בחברות לבניית אתרים ולעולם ההייטק, המחסור יצר אין ספור משרות בתחום, מרבית הבוגרים בתחומי הגרפיקה והעיצוב הדיגיטלי בוחרים דווקא לעבוד מהבית ולא לעבוד במשרדי פרסום.

בני ברק  מהו הידע שצריך מעצב גרפי או גרפיקאית כדי להתקבל למקומות עבודה?

כדי לעבוד בתחום העיצוב גרפי והגרפיקה ממוחשבת תצטרכו יותר מתעודה שמעידה שסיימתם לימודים מסודרים, תעודות כבר לא פותחות דלתות כמו בעבר, מעסיקים רוצים לראות שמולם עומד מעצב גרפי מקצועי שאפשר לסמוך עליו בעת קבלת מטלות עיצוביות, כדי להתחיל לעבוד בתחום זה עליכם להציג תיק עבודות מקצועי דיגיטלי. תיק העבודות יהיה הדבר היחידי שיפתח לכם דלתות בתחום זה. על כל נושא זה נרחיב בפסקה הבאה, במסגרת הלימודים תלמדו את כל חוקי העיצוב, חוקי העיצוב יוטמעו בתוכנות לעיצוב גרפי מבית אדובי מערכות, התוכנות הגרפיות שאיתם עובדים מעצבים גרפיים וגרפיקאים יהיו: פוטושופ, אילוסטרייטור ותוכנת אינדיזיין, תוכלו לראות בקישור הזה מה כל תוכנה עושה ומהו מפרט הלימודים בעיצוב גרפי באזור בני ברק והסביבה.

 

בני ברק למה תיק עבודות בעיצוב גרפי כה חשוב היום

תיק העבודות הוא הכרטיס ביקור של כל מעצבי הגרפיקה, תיק העבודות מעיד שאתם יודעים לעבוד על תוכנות עיצוב גרפי בצורה מקצועית ויודעים לתרגם את רצונות הלקוחות שלכם לעבודות גרפיות בצורה מקצועית, אמנם תעודה מקצועית בתחום תקבלו בסיום הלימודים שתעיד שלמדתם במקום מסודר אך תיק העבודות הוא זה שיפתח דלתות בתחום, יש כאלה שלמדו את התחום עיצוב גרפי לבד והתקבלו למקומות עבודה ללא שום תעודה, תעודה מקצועית תבטיח לבעל העסק שיש לו עסק עם מעצב גרפי מקצועי שהשקיע ולמד כדי להגיע למעמד הזה, תיק העבודות יכיל עבודות רבות שעשיתם בתחומים שונים, העבודות יהיו עיצובי לוגואים לעסקים חדשים, חידוש תדמית עסקית לעסקים, מודעות שיווקיות להגברת המכירות, עיצוב ספרים וחוברות, תיק העבודות שלכם יהיה מעוצב בתוכנת האנדיזיין בצורה של חוברת עבודות מרוכזת בנושאים שונים, מעסיקים יבדקו כיצד אתם מבינים את עולם הטיפוגרפיה ומהו הרעיון שעומד מאחורי העיצוב שעיצבתם עבוד עסק מסוים.

בני ברק  איך תלמדו מהבית עיצוב וגרפיקה ממוחשבת ?

תוכלו ללמוד את נושא לימודי התעודה המקצועית ובניית תיק עבודות וכל זה מהבית אחד על אחד בצורה פרטית ואישית עם מורים פרטיים לגרפיקה ועיצוב בצורה של שיטת לימודים אונליין. המורה יוכל להתחבר אליכם למחשב ולהסביר לכם את כל חוקי העיצוב, מסלול הלימודים אורך עד 10 חודשי לימוד במידה ובחרתם במסלול לימודי תעודה של מעצבים גרפיים.

ומה עם לימודי המשך? תקשורת חזותית מה זה?

תקשורת חזותית זה מסלול לימודים של מעצבים גרפיים ובניית אתרים לאינטרנט. במידה ותרצו להמשיך לאחר סיום הלימודים בעיצוב גרפי תוכלו ללמוד איך לבנות אתרים ללקוחות להגברת המכירות על ידי המדיות הדיגיטליות ועוד, אי אפשר ללמוד את נושא בניית אתרים ללא סיום לימודים בעיצוב גרפי, נושאים אלו קשורים אחד לשני, תוכלו ליצור איתנו קשר עוד היום עם אחד מיועצי הלימוד שלנו לקבלת פרטים על מסלולי הלימוד ולקבלת מידע רחב יותר.

בני ברק  לימודים עיצוב גרפי

2019-08-04T23:04:12+03:00