בעיה בהתקנת פוטושופ

//בעיה בהתקנת פוטושופ

בעיה בהתקנת פוטושופ

אם יש לכם בעיה בהתקנת תוכנת הפוטושופ מאמר זה ייתן לכם פתרונות או עזרה למה אי אפשר להתקין את תוכנת הפוטושופ בגרסאותיה האחרונות. כיום פוטושופ נחשבת לאחת התוכנות המדוברות ביותר בתחום העיצוב הגרפי, התוכנה משרתת קהלים רבים בתחום העיצוב הרב תחומי, החל ממעצבים גרפיים שמוצאים פתרונות דיגיטליים לפרסום ושיווק מוצרים דרך תוכנת הפוטושופ, צלמים שעובדים בתוכנה בתחומי עיבוד גרפי לתמונות ועוד, התוכנה מאפשר לכל אחד למצוא בה את מה שהוא צריך, כגון שרטטים, אדריכלים, מעצבי אופנה ועוד, כולם בסופו של דבר לומדים את אותם כלי העבודה אבל כל אחד לוקח מהתוכנה את מה שהוא צריך, אחת הבעיות מתחילות שאתם רוצים להתקין את תוכנת הפוטושופ וצצים לכם כל מיני בעיות בהתקנה, במאמר זה נסקור לכם מספר פתרונות שיכולים לעזור לכם, כל אחד יכול לפתור את התקלה ולאו דווקא טכנאי מחשבים.

האם המחשב שלכם מותאם לגרפיקה ועיצוב? כמה חזק המחשב

כיום פוטושופ החדשה או מספר גרסאות נמוכות של תוכנת CC עולה על מחשבים שזיכרון ראם RAM שלהם לא יהיה פחות מ4 גיגה, התוכנה לא מותקנת אך ורק כתוכנה וצריכים להתקין גם תוספים נוספים של חברת אדובי.

בעיה בהתקנת פוטושופ

בעיה בהתקנת פוטושופ

האם יש מקום במחשב לתוכנות בעיצוב גרפי

לפעמים אם מותקנות הרבה תוכנות במחשב נגמר מקום, מומלץ לבדוק במערכת ההפעלה שלכם איזה תוכנות כבר לא שימושיות ואתם לא משתמשים בהם ופשוט להסיר אותם, לעתים יש התנגשות של אותם רכיבים במחשב עם תוכנות אחרות. בצעו ריקון של המחשב בכל המקומות שאתם שמרתם החל ממקום של כל ההורדות שלכם עד ריקון של קבצים לא נחוצים, לפעמים בעת ההתקנה אדובי תתריע לכם שאין מקום במחשב, במידה ואין התרעה כזאת כדאי לבדוק את המחשב בעצמכם.

גרסאות ישנות של תוכנת הפוטושופ מול החדשה – התנגשות של קבצים

במידה ומותקנות תוכנות ישנות או אותה גרסה בצורה שונה פוטושופ לא תוכל לכנס שוב לתוך המחשב שלכם, עליכם לבצע ניקוי של כל הקבצים של חברת אדובי, עשו חיפוש במחשב והקלידו את המילה ADOBE לאחר מכן אתם תקבלו אין ספור קבצים שקשורים לADOBE, עליכם למחוק את הכל ידנית ולבצע כיבוי והפעלה מחודשת למחשב שלכם, רק לאחר שניקיתם את הכל רוב הסיכויים שתוכלו להתקין את תוכנת הפוטושופ ללא שום בעיה, ההתקנות של התוכנה לפעמים מתנגשות עם אותם קבצים של תוכנות ישנות.

פתרונות ההתנגשויות בהתקנת תוכנת הפוטושופ

יש מצבים שאתם מתחילים להתקין את תוכנת הפוטושופ ובאמצע ההתקנה זה פשוט נתקע ולא ממשיך הלאה, אם המצב הוא כזה הסיבה היא חד משמעית התנגשות של קבצים, כולנו יודעים שאנו מורידים אין ספור תוכנות ולא תמיד זוכרים מה הורדנו או לא הורדנו, לתוכנת הפוטושופ יש אין ספור גרסאות כאלה שתומכות את השפה העברית וכאלה שלא תומכות, אם הורדתם לפעמים שני תוכנות שהם אותו הגרסה עליכם לבצע ניקוי של כל התוכנות במחשב ולבצע הפעלה מחדש למחשב.

לדאוג שהמחשב מחובר לרשת האינטרנט בזמן התקנת פוטושופ

בגרסאות האחרונות של חברת אדובי ההתקנה מתאפשרת אך ורק אם המחשב מחובר לרשת האינטרנט, החיבור מאפשר לתוכנה להתעדכן ולהתאים את עצמה למערכת ההפעלה שיש ברשותכם. לעתים תצטרכו לבצע רישום כדי להתקין את התוכנה. אז כמו שאמרנו יש אין ספור בעיות שיכולות לקרות שאתם מתקינים את הפוטושופ החל מחוסר מקום במחשב ועד להתנגשויות בתוכנה, תמיד מומלץ לבצע ניקוי לפני שאתם מתחילים להתקין כל תוכנה ולא משנה מה, בדיקת המידע דרך המחשב שלי יאפשר לכם לדעת בדיוק מה קורה עם המחשב שלכם. בעמוד תוכלו לראות אין ספור טיפים וטריקים לגבי תוכנת הפוטושופ, השיעורים מוסברים בשפה העברית ומתאימים לכל אחד שרוצה ללמוד את סודות העיצוב בתוכנת הפוטושופ או כל תוכנה אחרת. צפייה נעימה

2019-08-04T11:27:58+03:00