בתי הספר השונים לגרפיקה לימוד תוכנות

בתי הספר השונים לגרפיקה לימוד תוכנות :

קיימים מספר בתי ספר גדולים לגרפיקה ועכשיו נשאלת מה השוני ביניהם.

מכללה שכוללת את תחומי עיצוב, מחשבים, ועוד תחומים שונים אחרים, כלומר היא מתפרסת על מספר תחומים ולא על נישה אחת. לפני כמה שנים הייתה מכללה אשר הייתה עוסק אך ורק בתחום עיצוב, כך גם המכללה הדומה לה בשם לימודים גרפיקה.

בתי הספר השונים לגרפיקה לימוד תוכנות

מה שמשותף בין כל מכללות אלו הוא דרכי ההגעה!

לכן, קמה מכללת סולו לימודי גרפיקה אונליין, זו מכללה לכל דבר והנישה של הוא עיצוב, עיצוב ושוב עיצוב וגרפיקה מכל דרך שהיא. הפלטפורמה היא פשוטה וגאונית.

  • המורה עובד איתך אחד על אחד על המחשב שלך האישי דרך תוכנה של המכללה על פי תוכנית לימודים מסודרת, כך ניתן לראות באתר דוגמאות וכנ”ל בערוץ הyoutube – של המכללה.
  • השעות הגמישות של המכללה מהוות יתרון משמעותי לכל סטודנט או איש/ה משפחה אשר חוזר/ת בשעה מאוחרת הביתה.
  • היחס הוא אישי המותנה אחד על אחד להבדיל מכל בית ספר אחר אשר כל השיעורים פרונטאליים, יש אנשים בעלי בטחון עצמי נמוך אשר לא יכולים לעמוד מול כיתה או יכולים להיעלב מתשובות המורה, במכללת סולו זה לא יקרה!


גרפיקה

במכללת סולו מאמינים שכדי לאהוב את המקצוע יש לאהוב את המורה, לכן היחס האישי הוא גם יחס חם, וניתן לשאול שאלות בכל שעות היממה עם מענה מיידי מהמורה הישיר דרך המייל.

אך כמו כל בית ספר יש שיעורים וכדי להתקדם ולהתמקצע מכללת סולו מאמינים שחייבים להשקיע ולעשות את שיעורי הבית, במיוחד כדי לדעת מה לא הובן בחומר הנלמד כדי לתת מתן עזרה בשנית לאותו תלמיד.

עיצוב גרפי

היתרון בבתי הספר הוא שניתן למצוא עבודה ביתר קלות גם דרכם, ומאחר ומכללת סולו מתמקדת בתחום העיצוב,בניית אתרים וגרפיקה הרזומה שיש למכללה מאפשר מציאת עבודה גם דרך הפורומים של המכללה.

אילו תוכנות נלמדות במכללת סולו ולמה דווקא תוכנות אלו? מהן התוכנות המוצאות בשוק ומה השוני? כל זה במאמר הבא על עיצוב גרפי לימודים .

2019-08-05T09:24:44+03:00