בת ים לימודים עיצוב גרפי

//בת ים לימודים עיצוב גרפי

מחפשים ללמוד בבית ים להיות מעצבים גרפיים? רוצים לשלוט בתוכנות הכי פופולריות בשוק העבודה? רוצים לדעת כיצד פוטושופ יכולה לערבב בין תמונות וליצור רקעים מדהימים? אם אחת התשובות שלכם כן המאמר הזה יהיה חשוב לקריאה בשבילך. אם אתם חובבי אומנות דיגיטלית אז למה לא לקחת את זה צעד אחד קדימה למקצוע הכי רווחי בשוק העבודה? כדי להיות מעצב גרפיקאי מקצועי עליכם ללמוד מספר נושאים עליהם נרחיב במאמר זה.

בת ים לימודים עיצוב גרפי

בת ים  מהו הידע שצריכים מעצב גרפיים או גרפיקאים כדי להתקבל למקומות עבודה?

כדי להיות מעצב גרפי עליכם ללמוד את כל נושאי העיצוב שקיימים בשוק, טיפוגרפיקה ומשחק עם אותיות מעוצבות, קומפוזיציה גרפית – היכן להניח את האלמנטים הגרפיים כדי להעביר את המסר בצורה הכי נכונה שיש, ציור ואיור עסקי – שרטוט ומיתוג עסקים על ידי אלמנטים מאוירים עיצובי לוגו בשפה המקצועית, את כל הנושאים הללו נאגד לתוך תיק עבודות דיגיטלי. תיק העבודות שלכם יהיה בנוי משימוש של התוכנות הגרפיות ועיצוב, בתוכנת הפוטושופ תעצבו מודעות שיווקיות, תבנו רקעים ותעבדו תמונות לאחר צילום, בתוכנת האילוסטרייטור תבנו תדמית עסקית ללקוחות כגון לוגואים מעוצבים ועד לאלמנטים נוספים שבעלי עסקים צריכים. בתוכנת האינדיזיין תכינו קטלוגים עסקיים, עיצוב ספרים וחוברות ועוד, תוכלו בקישורים הבאים לראות מה כל תוכנה עושה כדי לקבל אינדיקצייה לקראת מה אתם הולכים, לסילבוס הקורס המלא של עיצוב גרפי לימודים בבת ים תוכלו להקליק בקישור הזה, לסרטוני צפייה על מהי תוכנת הפוטושופ תוכלו להקליק כאן, לסרטוני הסבר על מה זה תוכנת אילוסטרייטור ולמה היא שימושית מאוד בעולם הגרפיקה ממוחשבת תוכלו להקליק בקישור הזה, סרטוני הסבר על יכולות תוכנת האינדיזיין הקליקו כאן.

בת ים ללמוד להיות מעצב גרפי וכמה מילים על למה תיק עבודות בעיצוב גרפי כה חשוב היום

כיום ללא תיק עבודות מקצועי לא תוכלו להתקבל לשום מקום עבודה, תעודות כבר לא פותחות דלתות כמו בעבר, אמנם הם יכולות התעודות להעיד שלמדתם במקום מסודר, מעסיקים פחות מיחסים חשיבות למקום הלימודים, המעסיקים או לקוחות יראו כיצד אתם יכולים להעביר מסרים עסקיים באמצעות חשיבה והעברת רעיונות גרפיים באמצעות התוכנות הגרפיות.

איך לומדים מהבית? למה הוראה פרטית עדיפה על לימודים בקבוצות

במסגרת לימודי התעודה שלנו תוכלו ללמוד את התחום הזה מהבית בהוראה פרטית ואישית, ידוע שלימודים בשיטת אחד על אחד עם מורים פרטיים שמסבירים לכם בצורה סבלנית את עולם העיצוב גרפי יהיה יעיל יותר מלימודים בקבוצות, המורים שלנו ילוו אתכם צעד אחד צעד על עולם העיצוב גרפי וילמדו אתכם דרך המחשב בשיטת אונליין כיצד לחשוב כמעצבים גרפיים, תוכלו לראות בעמוד של איך לומדים מהבית פרטים נוספים על איך מורה מחובר למחשב של התלמיד ומלמד אותו את כל סודות העולם בעיצוב גרפי לקבלה לעבודה בתחום הייטק והמחשוב, עיצוב גרפי נחשב לאחד המקצועות הרווחיים ביותר בישראל הנחשבת למעצמת הייטק מהלכת, צרו איתנו קשר עוד היום ושוחחו עם יועצי הלימוד שלנו על מגוון מסלולי הלימוד, בהצלחה.

 

2019-08-04T23:04:06+03:00