גבעתיים לימודים עיצוב גרפי - קורסים מעצבים גרפיים גבעתיים -  איך להתחיל לעבור הסבה מקצועית בעיצוב גרפי -

גבעתיים לימודים עיצוב גרפי – קורסים מעצבים גרפיים גבעתיים –  איך להתחיל לעבור הסבה מקצועית בעיצוב גרפי – איך להתחיל כמעצב גרפי – איך אני יכול להיות מעצב גרפי בלי תואר?

מחפשים ללמוד גרפיקה ממוחשבת או עיצוב גרפי בגבעתיים? הגעתם למקום הנכון, במאמר זה נסביר לכם איך ללמוד את תורת העיצוב הגרפי או במידה ואתם מחפשים ללמוד תוכנות גרפיות בלבד כמו פוטושופ, אילוסטרייטור או אינדיזיין, כיום עם רשת חזקה של אינטרנט תוכלו ללמוד את התחום הזה גם מהבית בהוראה פרטית ואישית אחד על אחד, במאמר זה נסקור לכם איך כל זה בעצם קורה ואיך אתם יכולים כבר מחר להתחיל ללמוד לעצב גרפיקה מקצועית.

איך לומדים מהבית בגבעתיים עיצוב וגרפיקה ממוחשבת?

במסגרת ההדרכה ללימודי תעודה או לימודי תוכנה בפרט תוכלו ללמוד את כל התחום הזה בצורה אישית עם מורים פרטיים המחוברים אליכם למחשב, המורה יוכל לעבוד לכם על המחשב דרך תוכנת חיבור מרחוק ולשוחח איתכם דרך המחשב בדיוק כמו שתוכנת סקייפ עובדת, ההדרכה תהייה אישית עם תיאום מראש של שעות שנוחות לתלמיד, תוכלו ללמוד בשעות הבוקר, צהריים או ערב, כמובן שתקבלו תרגילים מאתגרים מאוד כדי לתרגל את החומר הנלמד ותבואו מוכנים לשיעור הבא עם שאלות או מצגת של עבודות שעשיתם, כמובן שקשר אישי עם מורה עדיף על לימודים קבוצתיים, בלימודים אישיים כל תשומת הלב מופנית לתלמיד ולא צריך לחלוק את השאלות עם אנשים אחרים בכיתה.

מה לומדים בעיצוב גרפי בגבעתיים – פוטושופ – אילוסטרייטור – אינדיזיין – בניית אתרים ועוד

במסגרת לימודי התעודה שלנו תוכלו ללמוד את יסודות עולם העיצוב, תורת העיצוב גרפי והחוקים שעומדים מאחוריהם, תקשורת חזותית או בניית אתרים לאינטרנט, הלימודים יכולים להיות לימודי תוכנה בלבד במידה ואתם רוצים ללמוד רק את תוכנת הפוטושופ או אילוסטרייטור או כל תוכנה אחרת מבית אדובי מערכות,  תקבלו תרגילי עיצוב מקצועיים כדי ללמוד לעצב בצורה מקצועית בתוכנה, הלימודים האישיים יתאימו לקצב האישי של כל תלמיד ותלמיד וכל אחד יוכל לשאול שאלות.

הלימודים יהיו אך ורק בצורה של אחד על אחד כדי לאפשר לכל אחד להתקדם בקצב האישי שלו, תוכלו לראות באתר אין ספור מסלולי לימוד, כמובן במידה ואתם רוצים להיות מעצבים גרפיים תצטרכו לראות את מסלול הלימודים של מעצבים גרפיים בגבעתיים – בקישור תוכלו לראות את כל מפרט הלימודים בגרפיקה של כל התוכנות, במידה ואתם רוצים ללמוד רק תוכנות ספציפיות תצטרכו לבקר בעמוד של הקורס גרפי שאתם מחפשים, צרו איתנו קשר עוד היום ולקבל באופן אישי הסברים על מסלולי הלימוד שלנו וכמובן הצעת מחיר על כל מסלול בנפרד. בהצלחה!

כל מה שאתה צריך לדעת נאסף בצורה מסודרת במקום אחד, וחוסך לך זמן.

לרוב האנשים שרוצים ללמוד עוד על אחד מהנושאים המפורטים למעלה, אין מושג מאיפה להתחיל. התחילו מעיצוב ועברו לבניית אתרים, כפי שצוין קודם לכן. מכללת סולו מלמדת בעסק כבר 17 שנה ומציעה מגוון קורסים. אתה יכול ללמוד את היסודות איתנו או להירשם לתוכנית מקיפה יותר שתלמד אותך את כל מה שסקרנו.

מלבד הנוחות שיש הכל במקום אחד, מכללת סולו חוסכת לך זמן וכסף. אנו מחנכים אחד על אחד עם מדריך פרטי ומקוון בפרטיות ביתך, בצורה ממוקדת ואיכותית. אין צורך להמתין בפקקים, לאתר חניה או לשלם על כך במוסד שלנו. אנחנו לומדים במהירות שלך, בפרטיות של הבית שלך.

הודיעו לנו מההתחלה מתי מועד הכי נוח לכם ללמוד כי יש מועדי כניסה מידי חודש ורשימות המתנה ארוכות לפעמים, המכללה יוסדה לפני 17 שנה, שהעולם הפך לדיגיטלי ושלמידה מקוונת מהבית היא בדיוק מה שתלמידים כיום רוצים. אתה יכול לעבוד במשרה מלאה וללמוד איתנו ועדיין לבלות עם המשפחה שלך ולעסוק בפעילויות פנאי. זה לא אומר שאין שיעורי בית; יש! ההיבט החיוני ביותר הוא תרגול, אבל זה חייב להיעשות באזור הנוחות שלך, וזה מה שעושה את ההבדל.

אז, בין אם אתה רוצה להיות מעצב גרפי, ליצור אתרים ואפליקציות, או לתרום לחוויית המשתמש של מגוון מוצרים, למכללת סולו יש מקום בשבילך. אנא צור איתנו קשר כדי שאחד מיועצי הלימוד שלנו יוכל לספק לך הסבר יסודי על התוכניות שלנו.

אילו קורסים כדאי לעשות כדי להיות מעצב גרפי?

רוצה להיות מעצב גרפי אבל לא בטוח איפה להתחיל? הפקנו את המאמר הבא כדי לטפל בבעיה זו. החיבור הבא יספק לכם סקירה כללית של עולמם של המעצבים הגרפיים והחששות הדחופים ביותר בתעשייה. נתחיל מההתחלה. עיצוב גרפי, כמו כל מקצוע אחר, מצריך הבנה עמוקה של העקרונות. מה בדיוק כל זה אומר? מכאן משתמע שלמעט מי שנולד עם כישרון טבעי, רוב האנשים אינם נולדים עם ידע בסיסי בתחום העיצוב הגרפי ועליהם ללמוד את היסודות שכן זוהי נקודת המוצא האידיאלית לתפקיד זה ולנגזרותיו.

בסילבוס עיצוב גרפי, מה אתה לומד?

למעשה, ההשכלה הבסיסית ביותר בעיצוב גרפי, כמו גם כל בית ספר לעיצוב גרפי, מתחילה בהבנה בסיסית של שלוש התוכנות של אדובי. הארגון מספק כלים ויזואליים מצוינים הן לתחום והן לתחומים יצירתיים אחרים. פוטושופ, אילוסטרייטור ואינדיזיין הן שלוש התוכנות הנלמדות בקורס.

מה זה בעצם פוטושופ?

פוטושופ הוא יישום גרפי המשמש למניפולציה של תמונות. במילים אחרות, המעצב הגרפי מכניס תמונה למחשב ואז עורך אותה באמצעות כלי מיוחד המכונה עורך. יש לבצע שינויים בשכבה בפיקסלים מכיוון שתמונות מורכבות מפיקסלים, שהם נקודות קטנות.

פוטושופ נחשבת לרוב ככלי הידוע ביותר של אדובי, גם בקרב אלו שאינם עובדים בתעשייה. הפופולריות של הצילומים עלתה ככל שצלמים ערכו וממשיכים לרטש תצלומים של דוגמניות. אותם צלמים השתמשו באפליקציה כדי לשפר את רמת הפיקסלים, להעלים פצעים לא מושכים בפנים ולשנות את מימדי הגוף והחתכים הגדולים בפנים. בגלל ההתמקדות של החברה בדימוי גוף ובדגמי יופי, זה עשוי להיראות כפרסום רע לתוכנית. עיבודים לענף העיתונות הבלתי חיובית סביב התוכנית וראה אותה כתוכנת עיצוב המשמשת מעצבים גרפיים לביצוע שינויים בתמונות כדי להעביר מושגים חשובים. המעצב הגרפי עשוי להשתמש בכלי כדי לקשר בין תמונות, להתאים את הצבע, הרקע והתאורה, ואפילו להוסיף או לגרוע אלמנטים מהתמונה. לתוכנית יש שפע של יכולות שמועילות מאוד למעצבים גרפיים.

מה זה אומר להיות מאייר באילוסטרייטור?

אילוסטרייטור הוא רכיב נוסף בתוכנת אדובי. אילוסטרייטור נבדל מבחינה תיאורטית ופיזית מפוטושופ, אך רבות מהתכונות שלו ברות השוואה. ההבדל המהותי בין פוטושופ לאלוסטרייטור הוא שאילוסטרייטור משתמש בוקטורים בעוד שפוטושופ לא עושה זאת. וקטורים מאפשרים לתוכנה ליצור אובייקט מסוים, לצייר אותו בגודל מסוים, ואז לדחוס או להגדיל אותו מבלי לאבד איכות, דבר שהתוכנה מבוססת הפיקסלים של פוטושופ לא מאפשרת.

אילוסטרייטור היא כלי מצוין ליצירת מיתוג חברה. היא יוצרת איורים לספרים, לוגואים ודברים אחרים. זוהי תוכנה פנטסטית עם ממשק משתמש חברותי מאוד. מעצבים רבים מאמינים שהוא הרבה יותר ידידותי למשתמש מפוטושופ. זה לא אומר שפוטושופ חסר תועלת עבור מעצבים; כל התמונות הוויזואליות אמורות לעבוד בשתי התוכניות בו-זמנית, והקבצים שלהן ניתנים להחלפה מכיוון ששניהם כלומר אותה שפה, אפשר פשוט להתחיל פרויקט עיצוב בפוטושופ ולסיים אותו באילוסטרייטור.

מה בדיוק המשמעות של אינדיזיין?

תוכנית ההוצאה לאור של אדובי היא אינדיזיין. אתה יכול להוסיף בזהירות תצלומים חזותיים בשילוב טקסטים רבים עם מאות עמודים מה שתוכנות אחרות לא יכולות לעשות, ליצור חוברות וספרים ולכתוב כל מה שתרצה.  כולל רכיבי עיצוב הדומים לשתי התוכנות הקודמות, אך הם פחות חיוניים, והוא מתמקד בעיקר בגופנים, ארגון ויצירת דפים. התוכנית העדכנית ביותר בשימוש ברוב בתי ספר לעיצוב גרפי היא לימודי תקשורת חזותית שזה שילוב של עיצוב גרפי תחילה ולאחר מכן לימודים חווית משתמש ואפליקציות.

האם אתה מגביל את תכני הלימוד שלך להיבטים הטכניים של עיצוב?

ישנן תוכניות לימוד שמלמדות רק את הצד הטכני של הדברים, בעוד שאחרות מחנכות הן את ההיבטים הטכניים והמנטליים, העיצוביים והיצירתיים. אם אתה רוצה להמשיך בקריירה בעיצוב גרפי, עליך להירשם לבית ספר המלמד הן עקרונות טכניים והן חשיבה עיצובית. זה בדיוק מה שמכללת סולו עושה, אבל לפני שנגיע לשם, הבה נדבר על תוכניות אחרות שניתן ללמד ולהשלים תוך שימוש בידע.

מה לומדים בתקשורת חזותית כתוצאה מהתוכניות הללו?

יצירת אתר אינטרנט

מכיוון שכל מקום עבודה צריך כיום אתר אינטרנט, עיצוב אתרים נחשב כיום למקצוע עיצוב אופנתי. ישנם כלים שונים הזמינים לבנייה ופיתוח אתרים כרגע. במכללת סולו אנו מלמדים תוכנת וורדפרס, הנחשבת בדרך כלל כסטנדרט בתעשייה לפיתוח ועיצוב אתרים. כלי זה משמש כעת לבניית 46% מכלל אתרי האינטרנט.

זהו כלי קוד פתוח המציע מיליוני אפשרויות פיתוח אתרים. מכללת סולו מלמדת גם את התוסף החיוני שמפשט ומאיץ את תהליך העיצוב.

פיתוח אפליקציות

כיום, עיצוב אפליקציות הוא גם נושא בולט. כל תאגיד שמכבד את עצמו מפתח אפליקציות, ויש מיליוני אפליקציות חדשות ופנטסטיות נגישות. יתר על כן, עבור יישומים נוכחיים, השתמשנו בתוכנת אפליקציות XD שהוא גם מוצר של ADOBE ועשוי להיחשב למוביל, למרכז והטוב ביותר במגזר שלו במסגרת המגבלות שלו. מעצבים עשויים להשתמש בתוכנה XD כדי לפתח חווית משתמש באיכות גבוהה עבור האפליקציה.

UX-UI הוא קיצור לחווית משתמש.

חווית משתמש היא כיום התחום החזק ביותר. המילה “חווית משתמש” חלה כעת על כל מוצר, תוכנה, אתר אינטרנט או שירות אחר שהקהל המיועד ישתמש בו. חווית משתמש היא תיאור ברור של סחורה, בין אם זו תוכנה או סחורה ממשית. המעצב הגרפי מנוסה המשתמש נכנס למוחם של הצרכנים הפוטנציאליים ומבקש לייצר את המוצר בסגנון הנעים, הפשוט, הידידותי והעיצובי ביותר שקהל היעד ירצה לרכוש. זהו תחום פופולרי בקרב מעצבים גרפיים, ומי שלומד אותו מסיים את הקריירה שלו לרוב בעבודות היי-טק שלדעתו הן הכי שוויוניות בשוק המעצבים.

גבעתיים לימודים עיצוב גרפי
גבעתיים לימודים עיצוב גרפי