גליל מערבי לימודים עיצוב גרפי

//גליל מערבי לימודים עיצוב גרפי

גרים בצפון ומחפשים ללמוד באזור הגליל מערבי? אנחנו נפתור לכם את כל הבעיות, לא תצטרכו לנסוע שעות למקומות לימוד, תוכלו ללמוד מהבית את כל תחום העיצוב גרפי וגרפיקה ממוחשבת ללימודי תעודה. איך כל זה בעצם קורה? כיום עם מהירות אינטרנט אסטרונומית המורים יוכלו להתחבר אליכם ישירות למחשב ולדבר איתכם דרך המחשב שיטת לימודים אונליין, תוכלו לקרוא על כך בהרחבה בעמוד איך לומדים מהבית אחד על אחד, מתכונת הלימודים תהייה בשיטת אונליין ללימודי תעודה בתחום העיצוב גרפי, בסיום הלימודים תקבלו תעודה של מעצבים גרפיים, הלימודים יהיו עם מורה פרטי לכל אורך הקורס. תוכלו לקרוא על מסלול הקורס בעיצוב גרפי בהרחבה בקישור זה.

גליל מערבי לימודים עיצוב גרפי

גליל מערבי  עיצוב לימודים מה לומדים

  • במסגרת הלימודים תתרכזו בתיק העבודות, תיק העבודות יהיה התנאי היחידי שלכם לקבלה לעבודה בתחום זה, כיום תעודות כבר לא פותחות דלתות כמו בעבר, כדי לעבוד מהבית או להיות חלק מעולם זה ולהצליח בו תראו תיק עבודות עשיר ומגוון בעבודות עיצוביות שתעשו. העבודות יהיו על בסיס תורת העיצוב שתלמדו במסגרת ההכשרה שלכם בעיצוב גרפי. תבנו לוגואים עיצוביים, מודעות שיווקיות, תעצבו חוברות וספרים, תביעו שליטה מלאה בתוכנות הגרפיות ועוד, נספר לכם בקצרה על התוכנות הגרפיות ולמה הם חלק בלתי נפרד מההצלחה של מעצבים גרפיים וגרפיקאים כיום.
  • פוטושופ – תוכנת פוטושופ בעיקר עיסוקה יהיה על תמונות, רוב העבודות שתעשו בתוכנה הזאת יתבססו על תמונות, תבצעו שילובים בין תמונות, עיבודי תמונות ותכינו מודעות שיווקיות לקידום עסקים, רוב העבודות שלכם יהיו לפרסום במדיות שונות כגון פייסבוק או לאתרי אינטרנט. תוכלו לקרוא בהרחבה ולצפות בסרטונים על מה תלמדו במסלול לימודי תוכנת הפוטושופ.
  • אילוסטרייטור – תוכנה מדהימה והעיקרית בעולם הגרפיקה ממוחשבת, עיקר עיסוקה זה בנייה של קווים וקטורים, אחראית על כל נושא של מיתוג עסקים כגון עיצובי לוגו ובניית אלמנטים גרפיים לקישוט, עוסקת בהדמיות דיגיטליות ועוד, תוכלו לראות בקישור הזה סרטונים מדהימים על יכולותיה של אילוסטרייטור.

אינדיזיין – עובדת בשיתוף פעולה עם תוכנות מלל אחרות, התוכנה אינה תוכנת עיצוב אבל אחראית על עימוד ספרים וחוברות, תוכלו להכניס מלל רב ולשאוב עיצובים מתוכנות פוטושופ ואילוסטרייטור לעיצוב ספר וחוברת, כמובן שתוכלו לראות מה היא עושה בקישור הזה מחכים לכם סרטונים מדהימים על יכולותיה של התוכנה אינדיזיין.

גליל מערבי  תיק העבודות כמה מילים על

כמו שציינו קודם במסגרת הלימודים אנו שמים את נושא תיק העבודות בראש העדיפויות של קורס זה, תקבלו מטלות עיצוביות ותרגילים כדי להטמיע אות חוקי העיצוב הגרפי, חוקי העיצוב יהיו נושאי עיצוב למרחב והבנת תהליכי הקומפוזיציה בעיצוב גרפי, תבנו לוגואים ומודעות לקידום מכירות ושיווק לעסקים, תוכלו ליצור איתנו קשר עוד היום לקבלת הצעת מחיר ללימודי עיצוב גרפי ולשוחח אחד מיועצי הלימוד שלנו על מסלול הלימודים בגליל המערבי.

 

2019-08-04T23:04:30+03:00