גם אתה יכול להיות מעצב גרפי ולעבוד מהבית כפרילנס

//גם אתה יכול להיות מעצב גרפי ולעבוד מהבית כפרילנס

רוצה ליהנות ממקצוע מאתגר המשלב גם את עולם הטכנולוגיה וגם את החשיבה היצירתית? רוצה להיות חלק מתעשיות שלמות המשפיעות על מיליוני אנשים ברחבי העולם? רוצה ליצור וליהנות מכל שלבי היצירה? תחום העיצוב הגרפי כאן בשבילך.

  • לימוד עיצוב גרפי הינו מסלול לימודים מקצועי המכשיר אתכם לעסוק בתחום היצירתי והמאתגר ביותר. לאחר מסלול הכשרה מקצועי תוכלו לעסוק כמעצבים גרפיים מיומנים במגוון נרחב של אופציות תעסוקתיות הכוללות בין היתר: משרדי פרסום, חברות אינטרנט, בתי דפוס ,חברות מדיה, מערכות עיתונים ועוד.

לימוד עיצוב מעניק לכם את כל הידע והכלים המקצועיים הנדרשים. בין יתר נושאי הלימוד במסגרת קורס הכשרה מקצועי למעצבים גרפיים תמצאו:

עולם התוכנות הגרפיות- סביבת עבודתו של המעצב הגרפי הינה סביבה ממוחשבת המורכבת ממספר תוכנות גרפיות מתקדמות, ביניהן:

קורס לימודי עיצוב גרפי לחיילים משוחררים אחרי צבא

לימודי פוטושופ

  • כל מסגרת של לימוד עיצוב תעשה לכם היכרות עם תוכנת העיצוב, העיבוד ועריכת התמונות הנפוצה ביותר בעולם.
  • אילוסטרייטור- תוכנה וקרטורית הנלמדת במסגרת לימוד עיצוב לצרכי יצירת אלמנטים גרפיים שונים, החל מרמת לוגו, סמלים ואייקונים, דרך עיצוב שלטים ומודעות ועד ליצירת אלמנטים גרפיים בתלת מימד.
  • אינדזיין- תוכנת עיצוב הנלמדת כחלק משלים ממערך לימודי העיצוב . באמצעות תוכנה זו ניתן לעצב, לעמד ולערוך ספרים, קטלוגים, עיתונים, מגזינים ועוד.

קורס לימודי עיצוב

 

1

במידה ותחליטו להירשם למסלולי לימוד עיצוב לצרכי אינטרנט, תוכלו להכיר מקרוב את תוכנת הפלאש ליצירת אלמנטים גרפיים בתנועה ואת תוכנת ה-דרימוובר לצרכי יצירה ועיצוב של עמודי אינטרנט. כמו כן, במסלול זה תלמדו לתכנת בשפת התכנות הפופולאריות HTML ובשפת העזר העיצובית CSS. לימודי עיצוב פתוחים וזמינים עבור כל אחד ואחת מכם, ותוך פרק זמן קצר תוכלו לרכוש ניסיון מצטבר בתפעול התכונות הגרפיות הנ”ל וביצירת מגוון נרחב של עיצובים גרפיים באמצעות התכונות השונות.

  • בעבר הרחוק, מעצבים גרפיים היו בדרך כלל אומנים שעסקו בתחום האומנות השימושית. כיום, פיתוחי הטכנולוגיה והאפשרויות הממוחשבות הפכו את עולם עיצוב גרפי לנגיש וזמין עבור כל אחד ואחת מכם. אם גם אתם רוצים להיות מעצבים גרפיים ואם גם בכם בוערת התשוקה ליצריה ויצירתיות, זה הזמן לברר לגבי מסלולי לימוד שונים בתחום ולהצטרף אל ההצלחה!
2019-08-05T07:54:19+03:00