גרפיקאי להכנת לוגו

//גרפיקאי להכנת לוגו

גרפיקאי להכנת לוגוגרפיקאי להכנת לוגו

מחפשים גרפיקאי מקצועי או מעצב גרפי שיכין לכם לוגו מקצועי? רוצים לדעת כמה עולה לוגו או לקבל מחירון של עיצוב גרפי עדכני? אתם במקום הנכון! במאמר זה תוכלו לפרסם מודעות דרושים בעיצוב גרפי ולקבל אין ספור הצעות מחיר ממעצבים גרפיים מקצועיים בתחום, תחילה נסביר לכם על עולם העיצוב גרפי, מה לצפות ממחירים בלוגואים, מה לבקש ואיך לעמוד מול בתי דפוס או מקומות שיצטרכו להדפיס לכם את הלוגו. כיום בניית תדמית עסקית הנה חשובה מאוד כי לא כל יום מעצבים לוגו במיוחד אם אתם עסק מתחיל או עסק שרוצה לשדרג את הלוגו שקיים. שיעורי ההסבר שניתנים כאן בעמוד זה מסבירים על עולם הלוגואים והיצירתיות שמפגינים מעצבים גרפיים, הטכניקות החדשות בעולם הטכנולוגי כמו עיצוב גרפי מחייבים כל מעצב גרפי או גרפיקאית להיות מאורים בכל מה שקשור לתוכנות החדשות ולטרנדים החדשים בתחום התוכנות הגרפיות שהם בעצם כלי העבודה היחידים של גרפיקאים.

באיזה תוכנה עושים לוגואים

במידה ואתם צריכים לעצב לוגו מקצועי על ידי מעצבים גרפיים או גרפיקאים הדבר הראשון שאתם צריכים לשאול באיזה תוכנה גרפית הם הולכים לעשות לכם את הלוגו, אם הם אומרים לכם שהם הולכים לעצב לכם לוגו בתוכנת הפוטושופ זה יהיה בעייתי מאוד, במידה והתשובה שלהם תוכנת האילוסטרייטור אתם בהחלט תבינו שאתם נמצאים בידיים טובות, יש הבדלים בין תוכנות להכנת לוגואים הפוטושופ ואילוסטרייטור, כל תוכנה יש יעוד אחר ולא תמיד הבחירה של הכנת לוגו בתוכנת הפוטושופ תביא לכם את התוצאה שאתם רוצים להגיע אליה. תוכנת האילוסטרייטור הנה תוכנה וקטורית שלא משנה באיזה גודל אתם רוצים את הלוגו שלכם הוא תמיד יצא טוב בהדפסה או באינטרנט ויראה עם קווים חלקים ונקיים, במידה ואתם תעצבו לוגו בתוכנת הפוטושופ הלוגו יהיה מוגבל במידות קיצוניות מהגדלים שאתם בחרתם, הרי כולנו יודעים גם אנשים שלא מבינים בעולם העיצוב גרפי שלוגו מעוצב יושב בכל מיני מקומות בגדלים שונים, החל מכרטיס ביקור, פלייר, פוסטרים או אתר אינטרנט, הגדלים הם שונים ומשחק רב במתיחת הלוגו בתוכנת הפוטושופ יצור לכם פיקסול בגרפיקה מה שיעיד על חוסר מקצועיות הן מבחינת המעצב הגרפי והן מבחינתכם אם תציגו לוגו מפוקסל.

במתיחת הלוגו בתוכנת הפוטושופ יצור לכם פיקסול בגרפיקה

כמה עולה לוגו מחירון מעצבים גרפיים וגרפיקאים

כמה עולה לוגו מחירון מעצבים גרפיים וגרפיקאים

איך למצוא מדור דרושים פרילנסרים בעיצוב גרפי –  מודעות דרושים לעבודות לגרפיקאים

אחרי שהבנו קצת על עולם הגרפיקאים, נפנה אתכם לקבוצה הכי גדולה ברשת הפייסבוק שדרכה תוכלו למצוא אין ספור מעצבים גרפיים וגרפיקאים פרילנסרים או שכירים שיהיו מוכנים לתת לכם הצעת מחיר, לרוב תקבלו מספר הצעות אם סוגים שונים של תמחור, לא תמיד ההצעה של הלוגו הזול ביותר כדאי לקחת, כמו שאמרנו לוגו לא בוחרים כל יום, ולוגו הוא הדבר הראשון שבעלי עסקים מציגים בפני הקהל, לכן התדמית האישית שלכם מוצגת על ידי הלוגו וקהל היעד שלכם אמור לשפוט אם אתם מקצועיים מספיק כדי לקנות אצלכם, מומלץ לבקש מהמעצבים הגרפיים דוגמאות של לוגואים שהם עיצבו בעבר, שאלו אותם מדוע הם בחרו את הצבעים שהם השתמשו בגרפיקה שהם עיצבו, הסבר על האלמנטים הגרפיים ועוד, כיום בעולם העיצוב הגרפי לצבעים יש משמעות פסיכולוגית וכל צבע משדר דבר כזה או אחר בהתאם לקהל היעד שאתם מכוונים אליו, מומלץ לשמוע את הדעות של המעצבים הגרפיים לגבי הלוגו שאתם רוצים ולקבל פירוט הולם לבחירה של הצבעים כדי לא לעשות נזק בלתי הפיך לעסק שלכם. במדור דרושים בעיצוב גרפי הבא תוכלו לקבל את כל הפרטים על מעצבים גרפיים, תצטרכו לבצע בקשה לחברות בקבוצה ותוכלו לפרסם עוד היום משרה בתחום העיצוב גרפי. הבקשה מאושרת מיידית. אם אתם מעצבים גרפיים או גרפיקאים שהגיעו בטעות לעמוד זה תוכלו למצוא בקבוצה קהל גדול של חברות ומעסיקים שצריכים אתכם עוד היום לעבודות בתור עצמאיים או עבודות כשכירים. הפלפורמה הכי גדולה ברשת הפייסבוק כיום!

גרפיקאי להכנת לוגו

גרפיקאי להכנת לוגו

 

כמה עולה לוגו מחירון מעצבים גרפיים וגרפיקאים

כמו שאמרנו קודם לא תמיד לוגו עם הצעת מחיר נמוכה היא הכי משתלמת, הכל בהתאם לרמה של המעצבים הגרפיים שאתם עומדים מולם, מה שיקבע אם אתם רוצים לעבוד עם המעצב גרפי או הגרפיקאית זה אך ורק איך תיק העבודות שלהם נראה, אם יש להם קווים נקיים בעיצוב ובניית קונספט, צורת ההגשה והשיחה אתכם תקבע סופית אם באמת כדאי לכם לעבוד מולם, לרוב מוסכם לשלם ב3 תשלומים את עיצוב הגרפי של הלוגו, תחילה, אמצע סקיצות וסוף העיצוב, המחירים יכולים לנוע החל מ 700 ש”ח עד ל 5000 ש”ח, בקבוצה שציינו קודם תוכלו לראות עבודות של מעצבים גרפים אל ידי בקשה מהם לשלוח לכם לפרטי, אל תתמקדו ישירות במחיר אלא ציינו בפניהם את הצורך שלכם בלוגו, מהם האלמנטים שאתם רוצים שיהיו בלוגו, תנו הרבה חומר על מהות העסק כדי שהמעצבים הגרפיים יוכלו ללמוד על מה העסק מדבר, הצעת מחיר תתקבל רק אחרי שהמעצבים והגרפיקאים מבינים עבור מי ומה הם מעצבים. צפייה נעימה.

באיזה תוכנה עושים לוגואים

 

2019-08-01T13:07:09+03:00