גרפיקה ועיצוב

//גרפיקה ועיצוב

מה זה העולם הזה ולמה כדאי היום להיות חלק ממנו? במאמר זה אכן תקבלו את כל הפרטים המקצועיים על הלימודים וכדאיות בעבודה לאחר ההכשרה, המידע שתקבלו פה אכן יסביר לכם כיצד ללמוד בצורה מקצועית את התחום, ואם הגעתם לעמוד זה במקרה ואתם מחפשים פרילנסרים בתחום בתקשורת חזותית או גרפיקאים מדהימים אכן תוכלו בסוף המאמר לראות איך אתם יכולים להתחבר אליהם דרך קבוצה על עיצוב גרפי מדור דרושים בפייסבוק הכי גדולה בארץ, ולקבל הצעת מחיר עוד היום על העבודות שלכם בעיצוב.

גרפיקה ועיצוב

הלימודים בתחום הדיגיטל

אחד התחומים החמים היום ובעשור האחרון שלא יודע מעצור ומתפתח עם כל השינויים הטכנולוגיים במיתוג עסקי ושיווק עסקים הוא עולם “גרפיקה ועיצוב” האפשרויות שיש לכל עסק כיום להציג את עצמו ולהגיע לקהל יעד חדש הוא לא קטן, תחומים חדשים בשיווק ואיתם המניפולציות החדשות כדי להביא את הקהל ישירות לכל עסק והצבעת אמון במוצרים של החברה או הגוף יהיה בעזרת מעצבים גרפיים שלמדו תחומים חדשים בטכנולוגיות חדשות המתאימות לעשור זה ולשנים הבאות. הלימודים בתחום המדייה דיגיטלית ותקשורת אינטראקטיבית הם מתחילים בעולם הגרפיקה ממוחשבת ונגמרים בפיתוח עיצוב בתקשורת חזותית מדהימה, הלימודים אורכים תקופת של שנה עד שנה וחצי במסלולים אינטנסיביים. במסגרת ההכשרה המקצועית בגרפיקה ועיצוב ילמדו תחילה מסלול א כדי להיות מעצבים גרפיים ולאחר סיום מסלול זה אכן ילמדו את ההמשך בעבודות במדיות שונות לתקשורת חזותית אינטראקטיבית. כיום תוכלו ללמוד לימודי תעודה גם מהבית אחד על אחד עם מרצים מין השורה המלמדים במכללות ובתי ספר אקדמיים בישראל ובעולם. מקצוע טכנולוגי זה אכן יפתח גבולות בעתיד לכל בוגר או בוגרת במסלול תקשורת חזותית- גרפיקה ועיצוב.

עיצוב גרפי התחום שפורץ גבולות מידי יום ההתפתחות הטכנולוגית

אם אתם רוצים לדעת מה ההבדל בין גרפיקה ממוחשבת ועיצוב גרפי אכן תדעו שגרפיקה ממוחשבת מזוהה עם הרעיון שעיצוב גרפי בעצם ינחה את המעצבים, בוגרי מסלול של ידע בלבד בתחומי גרפיקה ממוחשבת לא יהיו מעצבים גרפיים כי מי שבעצם לומד את התוכנות הממוחשבות אכן יודע להפעילן אך ידע בעיצוב הוא נושא ארוך יותר מידיעת התוכנות בלבד. מהם התוכנות שמלמדים בעיצוב גרפי ולמה הם בעצם חשובות מאוד? התוכנות הם כלי לביטוי הרעיון בעיצוב גרפי שהמעצבים אכן צריכים להעביר לקהל היעד אליו הם מכוונים וזה אומר שבמסגרת הלימודים אכן נלמדות טכניקות שונות בעיצוב. הלימודים מבוססים בתוכנות העיצוב, לימודי עיצוב יהיו בתוכנות הפוטושופ, אילוסטרייטור , אינדיזיין ותוכנות אנימציה ובניית אתרים יהיו לאחר השלמת מסלול א בהכשרת מעצבים גרפיים, ההבדלים בין גרפיקאים למעצבים גרפיים הם הבדלים גדולים מאוד מעצבים גרפיים אכן שולטים בכל שפת העיצוב ואילו גרפיקאים בקיאים בתוכנות העיצוב עם ידע בסיסי של תורת העיצוב הגרפית.

לימודי עיצוב מסלול הדרכה שנה א

במסגרת ההדרכה בעיצוב ילמדו טכניקות כגון : עיצוב וטיפוגרפיקה עסקית, תורת האות וכיצד לבטא את הלוגו עם מניפולציות שונות של עיוותי קווים וצורות שיפתחו את החשיבה אצל המתבוננים, טכניקת יצירת אווירה והשראה במודעות שיווקיות נטו, פרסום מודעות וקומפוזיציה גרפית מקצועית, תורת הצבעים ומה כל צבע מוביל, איזה צבעים מוגדרים לקהל יעד כזה או אחר, העברת מסרים שיווקים לקידום מכירות, עיצוב לבניית אתרים הנו נושא הנלמד כנושאים מקדימים לשנה ב, ללא עיצוב האתר לא יכול להיות האתר, בפיתוח אתרים במסלול ב אכן יתבססו על טכניקות עיצוביות שלמדו בתוכנות הגרפיות כגון פוטושופ ואילוסטרייטור. אכן תוכלו בהרחבה לקרוא על כל המסלול עם פירוט לעומק עם סרטוני הדגמה ושיעורי וידאו מה בעצם תלמדו במסלול הראשון של גרפיקה ועיצוב הלימודים בעיצוב אכן מלווים בתרגילי הטמעה בתוכנות הגרפיות ממוחשבות ליצירת תיק עבודות עשיר, האם לומדים גם ציור דיגיטלי ולמה זה בעצם חשוב? ציור דיגיטלי אכן חשוב בלימודים היות ומעצבים גרפיים אכן צריכים לבצע לוגואים מאויירים ומצויירים ללקוחות, אין זה אומר שאכן צריכים לבוא עם רקע קודם באיור אלא נלמדות טכניקות של ציור מקצועי בלימודים שלב אחרי שלב כדי לאפשר לכל אחד לדעת ציור ואיור עסקי מהו.

תקשורת חזותית מה זה?

תקשורת חזותית בעצם בתחום הלימודים הוא מסלול לימודים של שלב א ושלב ב המכלול שהידע שיצברו הבוגרים אכן יכשיר אותם להיות מעצבי תקשורת חזותית אינטראקטיבית, הלימודים כוללים עבודה ויצירת קהל יעד דרך רשתות חברתיות ופיתוח אתרי תדמית ללקוחות, עיצוב האתרים ללקוחות תוך מחשבה תחילה על שימוש בצבעים מקוריים וגוונים של הלוגו, במסגרת הלימודים יעצבו התלמידים אין ספור אתרים בתחומים שונים ורעיונות שונים כדי להיות מומחים בתחום בצורה מקצועית, כל קהל יעד יש לו את התורה שלו, לכן כדי להיות בקיא בתחום תצטרכו לבצע תרגילים כדי להטמיע את החומר הנלמד בתוכנות הגרפיות, אין ספק שקבלת יצירתיות ומקורות השראה אכן נלמדות טכניקות מקצועיות איך לקבל את זה, העבודה המהירה בתוכנות יאפשר לכם לחשוב יותר ולבצע בצורה מהירה כל רעיון שאתם בעצם רוצים להוציא לפועל, סיעור מוחות יהיה אכן על כל תרגיל בית שתעשו, בפתרון התרגילים העיצוביים אכן יוחלט איזה עיצוב יהיה חלק מתיק העבודות שלכם ומה לא כדאי להראות ולמה, הלימודים אמורים לבנות את המעצב ולא להוריד לו את הביטחון, אנו מאמינים שלכל אחד הזכות להיות מעצב גרפי או מעצבת ולכן כמו כל תחום בחיים גם תורות עיצוב נלמדות בצורה מקצועית המאפשרת לכל אחד לבטא את מה שהוא חושב באמנות הדיגיטלית, כיום שרשתות חברתיות אכן תופסות נפח רחב בקידום מכירות אכן התלמידים יעצבו אין ספור עיצובים מכירתיים לשיפור התדמית של העסק בעיצוב וגרפיקה.

עבודה בתחום עיצוב וגרפיקה ממוחשבת יש עבודה בתחום?

כיום שיש אין ספור אפיקים חדשים לפרסום ככה גם גדלה הבקשה של ידיים עובדות, אם בעבר מעצבים גרפיים היו עובדים אך ורק בנישה אחת של עולם הדפוס היום יש יותר אפיקי פרסום והצורך לעבוד במשרדי פרסום אינטרנטיים אכן גדלה, בשנים האחרונות המיתון שפקד את העולם ואת ישראל אכן יצר אין ספור עבודות בתחום העיצוב לטכנולוגיה, כי בכל תקופת מיתון אכן גודל הצורך במעצבים גרפיים הן לשיפור תדמית של עסקים והן בפתיחת עסקים רלוונטיים לתחומים כיום, אמנם המעצבים גרפיים הרוויחו יפה בתקופות אלה בעוד אחרים סבלו ממחסור בעבודות, תחום הגרפיקה ועיצוב אכן תחום רווחי ויש הבוחרים לעבוד בתחום זה מהבית, עולם הדפוס אכן סובל ממחסור אדיר בכח אדם מקצועי כי כמות האנשים שעבדה בעבר רק בתחום הדפוס וההבאה לדפוס נטשה את עולם זה ועברו רבים לעבוד במדיות החברתיות כגון פיתוח ועיצוב אתרים לשיווק ולהגברת המודעות למוצרים קיימים דרך האינטרנט ורשתות חברתיות אחרות, כיום כל חברה או גוף שרוצה להעביר ולהגביר את המכירות בחברה אכן יצטרך מעצבים גרפיים ובונה אתרים שיעבדו הן בתחום קידום האתר באינטרנט והן בקידום ושיפור התדמית של החברה.

אני מחפש מעצבים גרפיים וגרפיקאים איך אוכל להתקשר איתם?

אם הגעתם למאמר זה אך ורק כדי לחפש כח אדם בתחום הגרפיקה ממוחשבת ועיצוב אכן נראה לכם דרכי קיצור כיצד להגיע לכח אדם מקצועי בתחום, אכן במדור דרושים באתר שלנו תוכלו לבצע בקשה דרך צור קשר לכח אדם ולפרסם משרת דרושים בעיצוב, אם אתם מחפשים פרילנסרים לעיצוב לוגו אכן הקטגוריה הזאת לא תתאים לכם באפשרות המידית להעסיק ולהשיג מעצב, תוכלו דרך הקישור בקטגוריה זאת להתחבר לקבוצה רחבה שלנו של עיצוב גרפי בפייסבוק ולהתחבר לקבוצה הכי גדולה ברשת על ידי הרשמה תוכלו לפרסם כל מודעה דרושים או עבודה בגרפיקה דחופה שאתם צריכים.

הורדת חומרי לימוד חינם באתר.

אם אתם גרפיקאים או מעצבים שרוצים אכן לשדרג את היכולות שלכם ולהיות יותר טובים בתחומי גרפיקה ועיצוב אכן תוכלו להוריד ללא מטרות רווח ספרי לימוד בתחומי עיבוד תמונה ועיצוב וקטורי בתוכנות האילסטרייטור, בקטגורית מדריכים לפוטושופ או האילוסטרייטור אכן תמצאו בכל הקטגורית חיבורים ישירים להורדת ספרי לימוד מלאים על הטכניקות של מעצבים גרפיים, הספרים וחומרי הלימודי מתאימים למתחילים ולמתקדמים יחדיו, אין להשתמש בחוברת זאת לכל מטרה מסחרית אחרת.

2019-08-04T23:37:40+03:00