גרפיקה לימודים – קורס לימודי גרפיקה ועיצוב אונליין

גרפיקה לימודים - קורס לימודי גרפיקה ועיצוב אונליין

קורסים רבים מוצעים בשוק בתחום של גרפיקה לימודים. היות ועולם הפרסום ועולם האינטרנט נמצאים בהתרחבות מתמדת, האוכלוסייה שמעוניינת לרכוש ידע וכלים בתחום הולכת וגדלה, ובעיקר מקבלת פנים נוספים של גיוון. לא רק חיילים משוחררים שמעוניינים לרכוש מקצוע, לא רק ציירים ומעצבים שמעוניינים להתמחות גם בגרפיקה ממוחשבת, אלא גם רבים שמחפשים לפתח תחביב. הגילאים בקורסים השונים הינם מגוונים, אפשר למצוא צעירים שאך השתחררו מהצבא או סיימו את הטיול הגדול, בעלי מקצוע מתחומי אומנויות שונים, פרסומאים ורעיונאים שמעוניינים לפתח נושא הן מבחינה רעיונית והן מבחינת הביצוע הויז’ואלי, וגם אמהות שרוצות להכין כרטיסי ברכה מקוריים ולשלוח במייל, פנסיונרים שרוצים לרכוש תחביב חדש עכשיו שהתפנה להם זמן, ועוד רבים שתחום כמו גרפיקה לימודים קוסם להם.

 למי זה מיועד

לימודים בתחום הגרפיקה יכולים להתאים לכל מי שאוהב את תחום העיצוב הממוחשב, בין אם זה כתחביב ובין אם זה בתור מקצוע. כיום, בעידן בו הכול ממוחשב ומוצג ברשת האינטרנט, רבים נוהגים לערוך קבצי תמונות של עצמם ושל חברים או משפחה, ולהעלות לפייסבוק או לבלוג. חלקם, לומדים בעצמם לעבוד עם תוכנות גרפיות שונות, אחרים נעזרים בספרים ובמאמרים באינטרנט, ויש כאלו שפונים לגרפיקה לימודים. המגוון הרחב של קורסים בתחום מאפשר לכל אחד ואחת למצוא את זה שעונה על הצרכים שלו, מבחינת תכנים, היקף שעות, שעות לימוד, וכדומה.

  משך הזמן

כאמור, ישנן קורסים רבים שעונים על ההגדרה גרפיקה לימודים. חלקם במסגרת פרטית כמו של חוג, אחרים בכיתות מסודרות עם הרשמה שכוללת מבחנים בסיסיים, טפסים, וכדומה. לעיתים, הקורסים במסגרת גרפיקה לימודים יכללו בתוך תוכנית לימודים נרחבת יותר, כמו לימודי עיצוב גרפי, ולעיתים בתור קורס בפני עצמו. קורס יכול להיות בסיס ולהימשך מספר מפגשים, ויכול להיות מקיף ולהימשך כמה חודשים, אפילו שנה. בדרך כלל, קורסים שמציעים תעודה לבוגרים נמשכים מספר חודשים. קורס שמעניק תעודת הנדסאי גרפיקה, נמשך לרוב כשנתיים. בין היתר, במסגרת גרפיקה לימודים, יש חומר תיאורטי ותרגול מעשי. התלמידים עורכים הכרות עם תוכנות גרפיות שונות כמו פוטושופ ופריהנד ונושאים שונים שמכשירים אותם לעסוק בתחום.

  מטרה

כל אחד שפונה לגרפיקה לימודים מגיע מסיבותיו הוא. יש מי שמעוניין לערוך תמונות של משפחה וחברים, ליצור כרטיסי ברכה מעניינים, הזמנות מעוצבות לימי הולדת, וכדומה. אחרים מחפשים כלים נוספים שיתרמו להם בעבודתם. ויש רבים שפונים לגרפיקה לימודים כדי לרכוש מקצוע בתחום, למשל מעצבים גרפיים במשרדי פרסום, במערכות עיתונים, וכדומה.

קורסים מגוונים בתחום של גרפיקה לימודים, אפשר למצוא גם בשיטות לימוד מרחוק.

בסולו, הקולג’ ללימודי גרפיקה ועיצוב אונליין, אפשר למצוא הצע מכובד של קורסים כמו קורס לימודי גרפיקה ועיצוב אונליין, קורס אילוסטרייטר אונליין, ועוד. השיעורים מתבצעים תוך שימוש בתוכנת לימוד משוכללת שמאפשרת שיעורים של אחד על אחד, כשהתלמיד מקבל את מלוא תשומת הלב של המורה. שיעורים במתכונת זו מעלים את האפקטיביות בכך שהתלמיד נמצא בסביבה הטבעית שלו, מבלי שיצטרך לצאת מהבית בכדי ללמוד.

2019-08-05T00:40:51+03:00