גרפיקה ממוחשבת אפקטים

//גרפיקה ממוחשבת אפקטים

שמעברנו מכל מקום פרסומות ועיצובי גרפיקה שונים אתם בטח מתפלאים איך בעצם עושים את האפקטים האלה במחשב, במאמר זה תוכלו לקבל קצת יותר ערך מוסף על איך לעשות עיצובים גרפיים בפוטושופ, אלה על יותר החשיבה המרחבית של המעצבים הגרפיים, שימוש בתוכנות גרפיקה ועיצוב כיום לא מספיקות כדי להיות מעצב גרפי מקצועי או גרפיקאית שמבצעת תהליכי מיתוג לעסקים, החשיבה והרעיון שעומדים מאחורי הנושא של תקשורת חזותית וגרפיקה הם המפתח לדלת של הצלחת קמפיין פרסומי, גרפיקה הוא עולם מאוד גדול ששואב אליו אין ספור מקצועות כגון: עיצוב לאתרי אינטרנט, עיצוב גרפי ומיתוג, עיצוב של אריזה, גרפיקה וקטורית ציורים ועוד. העולם כיום ב2016 מדבר ונושם גרפיקה ממוחשבת בכל תחום, אם בעבר עולם זה היה שייך אך ורק לעולם הדפוס, כיום עולם זה צמא לידיים עובדות במיוחד שעיצובי הגרפיקה לאפליקציות רק מתחיל, כבר לא מספיק לדעת רק נישה אחת אלה מגוון רחב של תחומים כדי להיות מבוקש בשוק העבודה, ככל שתצברו יותר ויותר ידע כך יהיה לכם יותר אלטרנטיבות לעבוד חזק בתחום, עולם זה לא שייך רק לצעירים ועובר מהפכה לכל הגילאים, אין ספר שאנו רואים תנודות בכלל בשוק העבודה ומרבית העובדים בתחום בוחרים לעבוד כפרילנסרים בצורה חופשית. בסוף העמוד תוכלו לראות אין ספור דוגמאות של גרפיקות שנעשו על ידי סטודנטים בבית הספר שלנו במתכונת של לימודים אחד על אחד ביחס אישי המתכון להצלחה בתחום הזה.

גרפיקה ממוחשבת אפקטים

שיעורי פוטושופ וגרפיקה חינם במידה וחיפשתם ספר או חוברת לימוד הסברי תוכנת הפוטושופ

אם חיפשתם ברשת חוברות ללימוד תוכנת הפוטושופ בחינם, אכן הגעתם גם למקום הנכון, הכנו לכם במיוחד אוסף סרטוני הדגמה על יכולות תוכנת הפוטושופ ועוד תוכנות אחרות בתחומי הגרפיקה ממוחשבת ותקשורת חזותית כדי שתוכלו לראות כמה קל בעצם לבצע את כל האפקטים הללו, כמובן שנושא היצירתיות והחשיבה המרחבית נלמדת במסלולי לימודי גרפיקה, תוכלו לבקר בקישור הבא של עמוד גרפיקה ולצפות באין ספור סרטונים מקצועיים שיתנו לכם תחושה והסברים מפורטים על מסלולי הלימוד האישיים שלנו אחד על אחד עם מורים פרטיים שמחוברים אליכם למחשב, על שיטת הלימודים שלנו תוכלו לראות בהמשך של הכתבה, כמובן שתוכלו לצפות בעבודות תלמידי בוגרי תקשורת חזותית וגרפיקה לזהות מותג ולקבל יותר אינפורמציה על כמה העולם הזה מדליק. הסרטונים מדברים על מספר תוכנות הפופלריות בשוק כגון: פוטושופ, אילוסטרייטור ותוכנת אינדיזיין או בשמן באנגלית ADOBE PHOTOSHOP CC – ADOBE ILLUSTRATOR CC – ADOBE INDESIGN CC, תוכנות אלו הם השימושיות ביותר בקריירת המעצבים הגרפיים, במסגרת הלימודים נלמדים טכניקות לעיצוב גרפי להעשרת תיק העבודות והרחבת אוצר הידע בעיצוב, בסרטונים תוכלו לראות אפקטים בתוכנות עם שימוש של יצירת קופמפוזיציה ותהליכי הרכבת לוגואים, כל תוכנה יש לה יעוד אחר במלאכת המעצבים הגרפיים ובניית אתרים לאינטרנט. חלק מהסרטונים עוסקים בהדגשה של יצירת קומפוזיציות ושילוב של תמונות, חלקן עוסקים בתיקון תמונות לאחר צילומים, הסברים נרחבים על תהליכי גרפיקה בעבודה על אלמנטים וקטוריים, כל סרטון מוסבר לכל הרמות החל מרמה של מתחילים ועד לרמה של מתקדמים, הסרטונים יותר עוסקים בטכניקות של עיצוב עם שימוש של אלמנטים גרפיים או בניית עיטורים גרפיים לשימושים שונים בעולם התקשורת חזותית. אין ספק שבמסגרת לימודים אחד על אחד בצורה אישית ופרטית תוכלו להתקדם צעדי ענק עם תיק עבודות מושקע שיפתח לכם דלתות רבות בעולם הגרפיקה.

האם לימודי גרפיקה ממוחשבת מתאימים לכל אחד?

עולם הגרפיקה ממוחשבת מתאים למי שאוהב את העולם הזה, אם אתם מרגישים שיש לכם טיפה של אהבה לים הגדול של עולם הגרפיקה אכן אתם מתאימים, תנאי הקבלה ללימודי הגרפיקה הם ידע בסיסי בהפעלת המחשב וכמובן אנגלית בסיסית ברמה של קריאה, הפקודות בתוכנות המחשב הם מאוד בסיסיות וברמה של אנגלית בכיתה ג כגון : FILE – OPEN – CLOSE, במידה ואתם יודעים לקרוא את המילים הללו אכן תוכלו ללמוד את כל התוכנות בשפה האנגלית עם פירוש של המורים לפקודות, המורים שלנו יסבירו לכם צעד אחר צעד על כל פקודה ופקודה,המורים יתנו לכם הסברים על יכולות הפקודות בתוכנות הגרפיות, תרגילי הלימוד של השיעורים הם למטרות עיצוביות, כמובן שעולם הגרפיקה כמו שהזכרנו קודם הוא דיי רחב ולאו דווקא מעצבים גרפיים או גרפיקאים משתמשים בתוכנות הללו, עולמות כגון: אופנה, צילום, אדריכלות ועוד משתמשים בתוכנות הללו, לבית הספר יש את האפשרות ללמד את כל התוכנות והעיצוב בהם כל אחד לנישה הספציפית לו, במידה ואתם מתיימרים להיות מעצבים גרפיים תצטרכו ללמוד את המסלול המורחב של לימודי עיצוב גרפי ללימודי תעודה. עולם ה”גרפיקה” מתאים לכל גיל היות ואף אחד לא שופט אתכם בני כמה אתם אלה אך ורק על ידי העיצוב שאתם מבצעים.

תיק עבודות כתנאי קבלה לעבודה בתחום “גרפיקה”

אוקי, אם כבר השתכנעתם ללמוד את התחום, אז נגלה לכם את הסוד הכי חשוב בעולם הזה, כדי להיות חלק ולהשתלב בצורה מהירה, לצערנו אף אחד לא מעניין אותו איפה למדתם ואיזה תעודה אתם מביאים, מה שמעניין חברות ומקומות עבודה זה אך ורק איזה תיק מקצועי דיגיטלי יש ברשותכם, ככל שתיק העבודות שלכם יהיה עשיר בעבודות שמראות את היכולות הגרפיים שלכם ככה יהיה לכם יותר קל להשתלב במקומות עבודה, תיק העבודות שלכם לדומה יכיל עבודות כגון, עיצובי אריזה, מיתוג ואיור לעסקים, עיצובי לוגו, מודעות גרפיות לקידום ומכירות, פרסום ושיווק על ידי תמונות, תיק העבודות לא צריך להיות יותר מ20 עבודות גרפיות שעשיתם, פה לכמות העבודות בתיק אין משחק בכלל, מה שיבדקו בתיק העבודות זה איך אתם בעצם מעבירים רעיון גרפי או תקשורת בין אנשים באמצעות מסרים גרפיים. יבדקו את החשיבה הגרפית שלכם ואיך אתם לוקחים רעיונות מכירתיים ומביאים ביטוי גרפי למוצר. במסגרת הלימודים להכשרת מעצבים גרפיים תעברו אין ספור תרגולים ושיעורי בית כדי להטמיע את הנושא של גרפיקה חזותית לידי ביטוי, על אחריות בתי הספר לדאוג יחד אתכם לתיק עבודות מקצועי, אין ספק שתיק עבודות הוא לא דבר שנגמר, כל הזמן גם לאחר סיום הלימודים והקורסים שתיקחו בגרפיקה עדיין תמיד תתרגלו כדי להעשיר את תיק העבודות הגרפי שלכם.

גרפיקה מקומות עבודה

העבודה בתחום יכולה להיות במספר קטגוריות, יש כאלה שיבחרו לעבוד בתחום כפרילנסרים, פרילנסרים אלו מעצבים גרפיים וגרפיקאים שעובדים על פרוייקטים, כל פרוייקט בגרפיקה מתומחר בצורה כזו או אחרת על פי שעות העבודה שהמעצבים חושבים שזה ייקח להם, השמיים הם הגבול ואין ספק שתצטרכו לעשות קצת סקר שוק מה מקובל היום בעולם הזה ומה לא מקובל, כדי להתחיל לעבוד עם לקוחות כדאי מאוד שתתנו הצעות מחיר בעיצוב קצת זולות כדי להעשיר את חוג הלקוחות שלכם. במידה ואתם רוצים לעבוד כשכירים גם טוב, תוכלו לצבור ניסיון תחילה ולאחר מכן תוכלו לבחור בתעסוקה כפרילנסרים, מקומות שכיום רלונטיים בתחום יהיו: משרדי פרסום, בניית אתרים מעוצבים לאינטרנט, שיווק של עסקים בפייסבוק מה שנקרא עיצוב פוסטים, משרד החינוך, הוצאות לאור בעיצוב ספרים, ועוד מאות מקומות שונים עליהם תוכלו לקרוא בהרחבה באתר שלנו במדור דרושים. ברשות סולו גרפיקה קבוצה בפייסבוק שנכון ליום זה מונה מעל 12000 מעסיקים שמספקים עבודות בגרפיקה למתחילים וללא ניסיון. תוכלו להצטרף לקבוצה שלנו ולהיות מעודכנים בעבודות במידה ואתם נתקלתם בעמוד זה בטעות.
 

2019-08-04T23:05:54+03:00