גרפיקה ממוחשבת בית שאן

גרפיקה ממוחשבת בית שאן מה זה עיצוב גרפי?

מעצבים גרפיים אחראים ליצירת הייצוג החזותי של מסר או רעיון. הם לוקחים רעיון והופכים אותו לעיצוב, לעתים קרובות עובדים עם לקוחות כדי ליצור משהו שהוא גם מושך ויזואלית וגם יעיל. לעתים קרובות מזוהה עם פרסום, עיצוב גרפי ניתן למצוא בתחומים מגוונים כמו הוצאה לאור, עיצוב מוצר ועיצוב רהיטים. על מנת להיות מעצב גרפי מצליח, חיוני להיות בעל כישורים חזקים גם ברישום וגם בפוטושופ.

מה זה גרפיקה ממוחשבת?

גרפיקה ממוחשבת (CG) הן תמונות או סרטונים דיגיטליים שנוצרו באמצעות מחשבים. בדרך כלל, התמונות סטטיות, אך ניתן גם להנפשה. תחום הגרפיקה הממוחשבת מקורו בשנות ה-50, אז החלו חוקרים לחקור כיצד ליצור תמונות באמצעות מחשבים. בימים הראשונים, גרפיקה ממוחשבת שימשה בעיקר ליישומים מדעיים והנדסיים. אולם, עם הופעת המחשבים האישיים בשנות ה-80 ופיתוח תוכנות הפרסום השולחני, החלו להשתמש בגרפיקה ממוחשבת גם למטרות מסחריות. כיום משתמשים בגרפיקה ממוחשבת במגוון רחב של יישומים, החל מסרטים ומשחקי וידאו ועד לפרסום ועיצוב אתרים.

מה זה עיצוב גרפי?

עיצוב גרפי הוא תהליך של תקשורת חזותית ופתרון בעיות באמצעות שימוש בטיפוגרפיה, צילום ואיור. מעצבים גרפיים משתמשים באלמנטים אלה כדי ליצור עיצובים דיגיטליים או דפוסים המעבירים מסר או רעיון.

תחום העיצוב הגרפי מגוון ביותר, ומעצבים גרפיים עשויים להתמחות בתחום אחד או לעבוד במגוון תחומים. כמה התמחויות נפוצות כוללות עיצוב אתרים, פרסום, זהות ארגונית, פריסת מגזינים, עיצוב חבילות ועיצוב פוסטרים.

מעצבים גרפיים חייבים להיות מסוגלים לחשוב בצורה יצירתית וביקורתית, כמו גם להיות בעלי כישורים טכניים חזקים. הם חייבים להיות מסוגלים להבין את הצרכים של הלקוחות שלהם וליצור עיצובים העונים על הצרכים הללו. מעצבים גרפיים חייבים גם להיות מסוגלים לעבוד עם גופים, צבעים ותמונות כדי ליצור עיצוב מגובש.

מה זה מיתוג?

מיתוג הוא היבט חשוב של חברה או מוצר. האסטרטגיה השיווקית היא שיוצרת עניין צרכני ראשוני ומתמשך. מותג מצליח יוצר נאמנות לקוחות, אשר בתורה מביאה להגדלת הרווחים.

ישנם שלושה מרכיבים מרכזיים למיתוג מוצלח: שם, סמל וסיסמה. השם הוא המרכיב החשוב ביותר שכן הוא הדבר הראשון שלקוחות פוטנציאליים יראו. זה חייב להיות קל לזכור וייחודי מספיק כדי לבלוט מהמתחרים. הסמל משמש בפרסום וחייב להיות מזוהה באופן מיידי. הסלוגן הוא ביטוי קצר וקליט שמסכם את נקודות המכירה של החברה או המוצר.

המיתוג חייב להיות עקבי בכל הפלטפורמות, מאתר החברה, דרך מדיה חברתית ועד למודעות מודפסות. זה גם חייב להיות מותאם כך שיתאים לתרבויות שונות, שכן ייתכן שמסר אחד לא יעבוד ברחבי העולם.

Photoshop, Illustrator, InDesign

Adobe Photoshop, Illustrator ו-InDesign הן כולן תוכנות המשמשות מעצבים גרפיים. פוטושופ משמש ליצירה ועריכה של תמונות. Illustrator משמש ליצירת תמונות וקטוריות. InDesign משמש ליצירת פריסות עבור הדפסה או מדיה דיגיטלית.

Adobe Photoshop

פוטושופ היא תוכנה רבת עוצמה לעריכת תמונות המשמשת מעצבים גרפיים וצלמים ליצירה, עריכה ושיפור של תמונות דיגיטליות. הוא מציע מגוון רחב של תכונות לשינוי תמונות, כגון שכבות, מסננים, כלי בחירה ותיקון צבע. ניתן להשתמש בפוטושופ גם ליצירת גרפיקה ולוגו עבור אתרי אינטרנט ופרויקטים אחרים.

Illustrator

מאייר הוא מעצב גרפי המתמחה ביצירת תמונות לפרסום, פרסום או מרצ'נדייז. הם עשויים לעבוד עם טקסט או תמונות, או ליצור תמונות מאפס. מאיירים עובדים לעתים קרובות עם לקוחות כדי להעלות מושגים ורעיונות לאיורים שלהם, ולאחר מכן מייצרים סקיצות או טיוטות גסות לפני הגשת המוצר הסופי. למאיירים רבים יש גם אתרים משלהם או תיקי עבודות מקוונים שבהם הם יכולים להציג את עבודתם.

InDesign

InDesign היא תוכנת עיצוב גרפי המשמשת מעצבים גרפיים מקצועיים וחובבים כאחד. זה מאפשר למשתמשים ליצור פריסות למגזינים, חוברות, פוסטרים וסוגים אחרים של מדיה מודפסת. InDesign מאפשר למשתמשים גם ליצור קובצי PDF וספרים אלקטרוניים.

InDesign זמין כתוכנית עצמאית או כחלק מ-Adobe Creative Suite. לתוכנית מגוון תכונות המאפשרות למשתמשים ליצור פריסות יפהפיות, כולל גלישת טקסט, דפי מאסטר וסגנונות פסקה. ל-InDesign יש גם מגוון כלים ליצירת גרפיקה, כולל כלי ציור ומסנני אפקטים.

מעצבים גרפיים רבים מחשיבים את InDesign כתוכנית הטובה ביותר לעיצוב פריסה. הוא רב-תכליתי מספיק לשימוש עבור עיצובים פשוטים ומורכבים, והוא מייצר תוצאות באיכות גבוהה.

טיפים לעיצוב גרפי

עיצוב גרפי הוא אחד ההיבטים החשובים ביותר באסטרטגיית המיתוג והשיווק של החברה. הנה כמה טיפים שיעזרו לך ליצור גרפיקה יפה ויעילה:

  1. התחל עם קונספט חזק. הרעיון הוא הבסיס לעיצוב שלך, אז וודא שהוא יציב לפני שאתה מתחיל ליצור משהו אחר. קח את הזמן לסיעור מוחות ולשרטט כמה רעיונות לפני שתתחיל לעבוד על המחשב שלך.
  2. השתמש בטיפוגרפיה לטובתך. גופי דפוס יכולים להיות כלים חזקים מאוד, אז השתמש בהם כדי ליצור עניין ויזואלי ולהעביר את מצב הרוח או הטון של העיצוב שלך. בחרו פונטים המתאימים לפרויקט וודאו שהם קלים לקריאה.
  3. שמור על זה פשוט. אל תנסה לדחוס יותר מדי מידע בגרפיקה אחת.

תחומי האחריות של מעצב גרפי

כשאתה הופך למעצב גרפי אתה לוקח על עצמך את האחריות ליצור את הגרפיקה והעיצובים עבור חברה או לקוח. זה יכול לכלול לוגואים, איורים, פליירים, פוסטרים ואפילו אתרים שלמים. תפקידך לוודא שהגרפיקה אטרקטיבית ואפקטיבית כאחד בהעברת המסר הרצוי. על מנת לעשות זאת, עליך להיות בעל הבנה חזקה בעקרונות העיצוב ולהיות מסוגלים להשתמש ביעילות בצבע, בגופנים ובפריסה. עליך גם להיות מסוגל לעבוד בשיתוף פעולה הדוק עם לקוחות או חברי צוות כדי להבין את הצרכים שלהם ולוודא שהמוצר הסופי עומד בציפיות שלהם.

מהם חוקי העיצוב הגרפי?

ישנם מספר כללים בסיסיים של עיצוב גרפי שכדאי להקפיד עליהם על מנת ליצור עיצוב יעיל ומושך חזותית. הכלל הראשון הוא לוודא שהטקסט קל לקריאה. המשמעות היא שימוש בגופן קל לקריאה, והימנעות משימוש ביותר מדי גופנים שונים בעיצוב אחד. חשוב גם להשתמש בגודל גופן עקבי לאורך העיצוב.

כלל אצבע נוסף הוא לשמור על הפריסה פשוטה. יותר מדי אלמנטים או עיצובים עמוסים יכולים להיות מכריעים ומבלבלים עבור הצופה. כלל אצבע טוב הוא לא להשתמש ביותר משלושה צבעים בעיצוב, ולהשתמש בצבעים משלימים לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

לבסוף, חשוב לוודא שכל מרכיבי העיצוב מאוזנים. משמעות הדבר היא לוודא שהטקסט, התמונות ושאר האלמנטים מופצים באופן שווה לאורך הפריסה.

מהן הטעויות שמעצבים גרפיים עושים?

אחת הטעויות הגדולות ביותר שמעצבים גרפיים עושים היא לא לקחת את הזמן ללמוד על האומנות שלהם. זה כולל למידה על תוכנות השונות המשמשות בתעשייה, כמו גם לימוד עקרונות העיצוב.

טעות נפוצה נוספת היא לנסות לעשות יותר מדי. כאשר מעצב לוקח על עצמו יותר מדי פרויקטים בבת אחת, לעתים קרובות אין לו מספיק זמן לתת לכל אחד את תשומת הלב הראויה. זה יכול להוביל לעבודה לא איכותית וללקוחות לא מרוצים.

טעות שלישית שמעצבים עושים לעתים קרובות היא לא מצליחים להישאר מעודכנים בטכנולוגיות ובטרנדים חדשים. חשוב להתעדכן במגמות העיצוב הנוכחיות מכיוון שהוא עוזר לך להישאר תחרותי ורלוונטי בשוק של היום.

מה זה עיצוב אתרים?

עיצוב אתרים כולל מיומנויות ודיסציפלינות רבות ושונות בייצור ותחזוקה של אתרי אינטרנט. התחומים השונים של עיצוב אתרים כוללים עיצוב גרפי אתרים; עיצוב ממשק; כתיבה, לרבות קוד סטנדרטי ותוכנה קניינית; עיצוב חווית משתמש; ואופטימיזציה למנועי חיפוש. לעתים קרובות אנשים רבים יעבדו בצוותים המכסים היבטים שונים של תהליך העיצוב, אם כי כמה מעצבים יכסו את כולם.

מה ההבדל בין מעצב למעצב אתרים?

כשרוב האנשים חושבים על מעצב גרפי, הם חושבים על מישהו שגורם לדברים להיראות יפים. זה נכון, אבל יש בזה הרבה יותר מזה. מעצב גרפי עשוי לעבוד על הפריסה והעיצוב הכוללים של אתר אינטרנט, אך הוא או היא עשויים גם ליצור את הגרפיקה והתמונות שישמשו באתר.

מעצב אתרים הוא אדם שמתמחה בעיצוב ובניית אתרים. הוא או היא עשויים לעבוד על הפריסה והעיצוב הכוללים של האתר, אבל הוא או היא גם יצור את הקוד שגורם לאתר לעבוד. מעצבי אתרים מכירים בדרך כלל שפות תכנות שונות וכלי פיתוח אתרים.

מה ההבדל בין עיצוב דפוס לעיצוב אתרים?

עיצוב גרפי קיים כבר מאות שנים, החל מעיצוב דפוס. עיצוב דפוס הוא יצירה של חומרים פיזיים כגון מגזינים, ספרים, עיתונים וחוברות. תהליך עיצוב הדפוס מתחיל בדרך כלל ביצירת פריסה באינדיזיין או בפוטושופ. הפריסה נשלחת לאחר מכן למדפסת, שתיצור את המוצר הפיזי.

עיצוב אתרים, לעומת זאת, הוא יצירת אתרים. אתרי אינטרנט עשויים בדרך כלל ב-HTML, CSS ו-JavaScript. מעצבי אתרים משתמשים לרוב במסגרות כמו Bootstrap או Foundation כדי ליצור את העיצובים שלהם. אתרי אינטרנט מתארחים בשרתים וניתן לגשת אליהם לכל אחד עם חיבור לאינטרנט. מאילו טעויות מעצבים גרפיים צריכים להימנע?

מה עושים מעצבים גרפיים?

מעצב גרפי הוא איש מקצוע שיוצר עיצובים ויזואליים עבור לוגואים, חוברות, פרסומות וחומרי שיווק אחרים. הם עשויים גם להיות אחראים על פריסה ועיצוב של ספרים, מגזינים וחומרים מודפסים אחרים. כדי להפוך למעצב גרפי, תצטרך להיות בעל בסיס חזק בעקרונות אמנות ועיצוב, כמו גם ניסיון עם תוכנות כמו Adobe Photoshop ו-InDesign. חשוב גם להיות מסוגל לחשוב בצורה יצירתית ולהיות מסוגל לתקשר את הרעיונות שלך ביעילות.

חווית משתמש

חווית משתמש, הידועה גם בשם UX, היא תהליך עיצוב מוצר או שירות שקל ומהנה לשימוש. חווית משתמש טובה יכולה להפוך מוצר או שירות למצליח יותר, בעוד שחווית משתמש גרועה יכולה להוביל לתסכול וכישלון.

חווית משתמש טובה מתחילה בהבנת קהל היעד שלך. אתה צריך לדעת מה הם רוצים וצריכים, ואיך הם אוהבים ליצור אינטראקציה עם מוצרים ושירותים. לאחר מכן, עליך לעצב משהו שיענה על הצרכים והציפיות הללו.

חשוב לבדוק את העיצובים שלך מוקדם ולעתים קרובות, כדי שתוכל לקבל משוב מהמשתמשים ולבצע שינויים על סמך המשוב שלהם. המטרה היא ליצור מוצר או שירות שהוא אינטואיטיבי ומרתק, כך שהמשתמשים ירצו להמשיך להשתמש בו.

מה זה עיצוב UX של ממשק משתמש?

מעצבים גרפיים מתמקדים באסתטיקה של עיצוב, בעוד שמעצבי חווית משתמש (UX) מתמקדים באופן שבו המשתמש יקיים אינטראקציה עם העיצוב. עיצוב UX עוסק בוודאות שהממשק קל לשימוש ולניווט. זה כולל לוודא שכל הכפתורים והסמלים קלים לצפייה והבנה, כמו גם סידור הפריסה בצורה הגיונית למשתמש.

עיצוב UX טוב יכול לעשות את כל ההבדל במידת ההצלחה של המוצר. ממשק מבלבל או קשה לשימוש עלול לגרום למשתמשים להיות מתוסכלים ולוותר לחלוטין על השימוש במוצר. מצד שני, ממשק שעוצב תוך מחשבה על שימושיות יכול להפוך את השימוש במוצר לנוח, וכתוצאה מכך משתמשים מרוצים יותר.

מקום העבודה של מעצב גרפי

מקום העבודה של המעצב הגרפי הוא בדרך כלל סביבה יצירתית ומעוררת השראה. הקירות עשויים להיות מכוסים בפוסטרים או ביצירות אמנות, והשולחן עמוס בדרך כלל בעטים, עפרונות, נייר וכלי עבודה אחרים. מחשב נייד הוא גם כלי עבודה נפוץ עבור המעצב הגרפי. בעוד שחלק מהמעצבים הגרפיים עובדים מהבית, רבים אחרים עובדים בסביבה משרדית עם מעצבים וחברי צוות אחרים. בסוג זה של סביבה, הם עשויים לשתף פעולה בפרויקטים או להציע משוב על עיצובים. זוהי תעשייה בקצב מהיר ומשתנה ללא הרף, כך שהמעצב הגרפי חייב להיות מסוגל להתעדכן בטרנדים ובטכנולוגיות חדשות.

עקרונות עיצוב גרפי

עקרונות עיצוב גרפי הם הכללים הבסיסיים השולטים כיצד עיצוב גרפי עובד. רבים מעקרונות אלה פותחו בראשית ימי הדפוס, כאשר הכתב נקבע ביד. הם ממשיכים לשמש גם היום, כי הם מייצרים תוצאות חזותיות ויעילות. עקרונות העיצוב הגרפי הנפוצים ביותר הם:

פריסה: האופן שבו אלמנטים מסודרים בדף או במסך משפיע על איך הוא נראה וכמה קל לקרוא אותם. פרופורציה: יחסי גודל בין אלמנטים שונים יוצרים היררכיה ויזואלית, שעוזרת לצופה להבין מה חשוב. ניגודיות: הבדלי צבע, ערך (בהירות וחושך), גודל וצורה מושכים תשומת לב ויוצרים עניין ויזואלי. יישור: אלמנטים מיושרים נראים כאילו הם שייכים זה לזה, מה שיוצר פריסה מאוחדת. חזרה: חזרה על אלמנטים או דפוסים לאורך עיצוב יוצרת לכידות ואחדות.

מה ההבדל בין גרפיקה ממוחשבת לעיצוב אתרים?

גרפיקה ממוחשבת ועיצוב אתרים הם שניהם היבטים חשובים של העולם הדיגיטלי, אבל הם שני דברים שונים מאוד. גרפיקה ממוחשבת היא תהליך של יצירה ומניפולציה של תמונות ואנימציות לשימוש במדיה דיגיטלית, כגון משחקי וידאו, סרטים ופרסום. עיצוב אתרים הוא יצירה ותחזוקה של אתרים. הוא כולל הכל מהפריסה והעיצוב של האתר ועד לקידוד שגורם לו לתפקד.

אמנם יש חפיפה מסוימת בין גרפיקה ממוחשבת לעיצוב אתרים, אך בסופו של דבר מדובר בשתי דיסציפלינות שונות. גרפיקה ממוחשבת נוטה להיות ממוקדת יותר באסתטיקה של תמונה, בעוד שעיצוב אתרים עוסק יותר באיך אתר אינטרנט מתפקד ובאופן שבו המשתמשים מקיימים איתו אינטראקציה. ניתן להשתמש בגרפיקה ממוחשבת ליצירת תמונות יפות המעטרות אתר אינטרנט או ליצירת אנימציות חזקות שמושכות את תשומת הלב של המשתמשים.

מיומנויות קומפוזיציה חזקות והבנה בטיפוגרפיה.

כישורי הלחנה והבנה בטיפוגרפיה הם שני היבטים חשובים של עיצוב גרפי. מעצב גרפי חייב להיות מסוגל למקם קומפוזיציה טקסט ותמונות על דף על מנת ליצור עיצוב יעיל ומושך מבחינה ויזואלית. בנוסף, מעצב חייב להבין כיצד ניתן להשתמש בפונטים כדי ליצור גוון או תחושה ספציפיים לפרויקט. טיפוגרפיה משמשת לעתים קרובות כדי לקבוע את מצב הרוח או הטון של מסמך, אתר אינטרנט או פרסומת. על ידי הבנת העקרונות של הקומפוזיציה והטיפוגרפיה גם יחד, מעצב גרפי יכול ליצור עיצובים שנעים לעין וגם יעילים בהעברת המסר שלהם.

מה זה טיפוגרפיה?

טיפוגרפיה היא האומנות והטכניקה של סידור הכתב כדי להפוך את השפה הכתובה לקריאה, מושכת ואפקטיבית. טיפוגרפיה משמשת בכל צורות התקשורת, מעיתונים ומגזינים ועד שלטי חוצות ואתרי אינטרנט. טיפוגרפיה טובה הופכת את הטקסט לקריאה קלה על ידי שימוש בגופן, גודל, מרווח שורות ורוחב עמודות מתאימים. זה גם יכול להפוך את הטקסט למושך יותר מבחינה ויזואלית על ידי שימוש בצבע, מרקם ותמונות. טיפוגרפיה היא חלק קריטי בעיצוב גרפי ויש לקחת בחשבון בעת יצירת כל סוג של תקשורת חזותית.

מה זה תורת הצבע?

מעצבים משתמשים בתורת הצבע כדי ליצור עיצובים מגובשים המעבירים מסר. תורת הצבע היא המחקר של האופן שבו צבעים מתקשרים זה עם זה, וכיצד ניתן להשתמש בהם כדי ליצור מצבי רוח או רגשות מסוימים. ישנם שלושה עקרונות עיקריים של תורת הצבע: גוון, ערך ורוויה. גוון הוא שמו של צבע, כגון אדום או כחול. ערך הוא עד כמה צבע בהיר או כהה, ורוויה היא עד כמה צבע הוא עז.

מעצבים משתמשים בשלושת העקרונות הללו כדי ליצור ערכות צבעים. ערכת צבעים היא קבוצה של צבעים הפועלים יחד כדי ליצור מראה או תחושה מסוימים. ישנם סוגים רבים ושונים של ערכות צבעים, אך חלק מהנפוצות הן מונוכרומטיות, אנלוגיות, משלימות וטריאדיות.

וורדפרס עיצוב אתרים

וורדפרס היא מערכת ניהול תוכן (CMS) המאפשרת לך ליצור אתר או בלוג מאפס, או לשפר אתר קיים. וורדפרס משמשת מיליוני אנשים ברחבי העולם, כולל ארגונים גדולים רבים, כמו הגרדיאן, פורבס והניו יורק טיימס.

אם אתה מעצב גרפי, תשמח לדעת שוורדפרס מתאימה במיוחד ליצירת אתרים. למעשה, מעצבי אתרים מקצועיים רבים משתמשים בוורדפרס כדי ליצור אתרים של לקוחותיהם.

ישנן שתי סיבות מדוע וורדפרס היא בחירה טובה לעיצוב אתרים: ראשית, כי היא קלה לשימוש; ושנית, מכיוון שיש אלפי ערכות נושא בחינם ובתשלום זמינות עבור אתרי וורדפרס. בנוסף, ישנם עשרות אלפי תוספים בחינם ובתשלום שניתן להשתמש בהם כדי להוסיף תכונות נוספות לאתר הוורדפרס שלך.

תיק עבודות עיצוב גרפי

יצירת תיק עיצוב גרפי יכולה להיות משימה לא פשוטה. חשוב להציג את העבודה שלך בצורה שתדגים את כישוריך וסגנונך. תיק העבודות שלך צריך להיות מאורגן היטב וקל לניווט. הקפד לכלול מידע רלוונטי על כל פרויקט, כגון דרישות הלקוח, התהליך שלך והתוצאות. אם יש לך פרסים או שבחים, הקפד לציין אותם גם כן. תיק עיצוב גרפי חזק יעזור לך להתבלט מהמתחרים ולזכות בעבודה הנהדרת הבאה שלך.

תוסף אלמנטור וורדפרס

אם אתה מעצב גרפי, או מחפש אחד כזה, תרצה לבדוק את התוסף של WordPress Elementor. תוסף זה נועד לעזור לך ליצור בקלות דפים יפים ומגיבים מבלי שתצטרך ללמוד קידוד. עם Elementor, אתה יכול לגרור ולשחרר אלמנטים שונים אל הדף שלך, להתאים אותם איך שתרצה, ולאחר מכן לפרסם את הדף שלך בכמה קליקים בלבד. בנוסף, כל השינויים שלך נשמרים אוטומטית תוך כדי עבודה, כך שאתה לא צריך לדאוג לאבד את ההתקדמות שלך.

פרילנסר מעצב גרפי

עיצוב גרפי הוא אחת הקריירות המבוקשות ביותר של פרילנסרים כיום. זהו תחום רב-תכליתי המאפשר לך להשתמש ביצירתיות ובכישורי העיצוב שלך כדי ליצור חזותיים עבור מגוון פרויקטים. כמעצב גרפי עצמאי, אתה יכול לעבוד על לוגו, מיתוג, עיצוב אתרים, פרסום או כל סוג אחר של פרויקט הדורש גרפיקה ויזואלית.

החלק הטוב ביותר בעיצוב גרפי עצמאי הוא שזו קריירה ניידת מאוד. אתה יכול לעבוד מכל מקום עם חיבור לאינטרנט, מה שאומר שאתה יכול לקחת על עצמך פרויקטים מכל העולם. ומכיוון שיש כל כך הרבה חברות ואנשים פרטיים שזקוקים למעצבים גרפיים, תמיד יש עבודה זמינה לפרילנסרים.

אם אתה מעוניין להיות מעצב גרפי עצמאי, יש כמה דברים שאתה צריך לדעת.

יש כמה דברים שאתה צריך לדעת אם אתה מעוניין להיות מעצב גרפי עצמאי. ראשית, חשוב שיהיה לך תיק עבודות חזק. זה יכול לכלול גם יצירות דיגיטליות וגם יצירות מודפסות, ואמור להציג את מגוון הכישורים והסגנונות שלך. אתה גם צריך להיות נוח עם שיווק עצמך ויצירת קשרים עם לקוחות פוטנציאליים. לבסוף, כדאי להבין קצת את היסודות העסקיים, כגון חיוב ומשא ומתן על חוזים. אם אתה יכול לשלוט במיומנויות אלה, אתה תהיה בדרך לקריירה עצמאית מצליחה בעיצוב גרפי!   המעצב הגרפי אחראי על יצירת המראה והתחושה הכלליים של אתר אינטרנט או פריט פרסום מודפס. זה כולל הכל, החל מהפריסה והעיצוב של הדפים ועד לבחירה ושימוש בטיפוגרפיה ובתמונות. למעצב טוב יהיו מיומנויות חזקות הן בפיתוח אתרים והן בעיצוב גרפי, כך שיוכל ליצור מוצר מגובש שנראה מקצועי מתחילתו ועד סופו.