גרפיקה ממוחשבת תואר

גרפיקה ממוחשבת הינה למעשה עיצוב גרפי באמצעות תוכנות גרפיקה שונות על המחשב.כבר עשרות שנים שתחום הגרפיקה הינו אבן שואבת בחברה העולמית אך בשנים האחרונות , עם התפתחות הטכנולוגיה, הביקוש והרצון ללמוד ולהתפתח בתחום הגרפיקה הממוחשבת עלה פלאים.

אם בעבר המעצב הגרפי היה יושב ועושה את כל עבודת העיצוב בידיו בלבד בכך שהיה ממש חותך, גוזר, מחבר, מדביק עד לתוצאת התוצר הסופי הרצוי, כיום שיטת עבודתו של המעצב הגרפי הינה פשוטה בהרבה שכן הכלי המרכזי הוא המחשב ושעליו מותקנות תוכנות גרפיקה ממוחשבת מתקדמות מאוד ובעלות כלים שימושיים ומיוחדים שללא ספק עושים את העבודה ברמה גבוהה בהרבה מאשר העבודה הידנית שהייתה נהוגה בעבר, מה עוד באמצעות המחשב והתוכנות היעילות זמן עבודת העיצוב על המחשב הרבה יותר קצרה מאשר העבודה באופן ידנית.

גרפיקה ממוחשבת תואר


בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מתעניינים בלימודי גרפיקה ממוחשבת. במדינת ישראל ניתן ללמוד גרפיקה ממוחשבת בקורסים שונים או לחלופין כתואר. כך שכל אחד יוכל ליהנות ולהתמקצע מהתחום שהולך ומתפתח.

•גרפיקה ממוחשבת תואר – תואר בגרפיקה ממוחשבת הוא תואר מאוד מבוקש בתקופתנו. הלימודים לתואר זה נמשכים כ-4 שנים שבסופם יוכלו בוגריו להתחיל לעבוד באופן ממשי בחברות שונות ברחבי הארץ כמעצבי גרפיקה ממוחשבת

•גרפיקה ממוחשבת -קורסים – הקורסים לגרפיקה ממוחשבת נועדו לאותם אנשים שאין ברשותם סכום גבוה ללימודי תואר במקצוע זה או אין ברשותם את כל הזמן הנדרש לתואר ומעוניינים לסיים זאת בזמן קצר. (שכן קורס בגרפיקה ממוחשבת נמשך רק כמה חודשים לעומת כמה שנים של תואר). כמו כן, ישנם אנשים רבים שמתעניינים בתחום ללא רצון לעסוק בזה כמקצוע ולכן הינם מעדיפים באמת לעבור קורס ולא תואר שלם וארוך. עוד סיבה ללימודי קורס מאשר לימודי תואר הינה אי עמידה בתנאי הקבלה לתואר.

למרות שרבים נוטים לחשוב כי גרפיקה ממוחשבת מתמקדת אך ורק בחיצוניות התוצר הסופי, אין עובדה זו נכונה כלל, ולמעשה, על המעצב הגרפי להתמקד בראש ובראשונה במסר שהוא הולך להעביר לקהל בעיצובו ושיוכל למשוך את תשומת ליבו ברמה הגבוהה ביותר. רק לאחר שהמעצב הגרפי חשב על המסר של המוצר הוא יתחיל לעבוד על מראו החיצוני.

2019-08-05T09:26:01+03:00