דוגמאות חינם לעיצוב אלבומים על ידי תוכנה

//דוגמאות חינם לעיצוב אלבומים על ידי תוכנה
אם אתם רוצים ללמוד עיצוב אלבומים, אתם במקום הנכון. הסרטון שלפניכם ילמד אתכם איך לעשות את זה נכון, ואיך להפיק אלבום מקצועי ויפה. בין אם מדובר על חתונה, בר או בת מצווה, או תמונות מהטיול הגדול אחרי הצבא, או בין אם מדובר על צבר של תמונות מכל אירוע אחר בחיים, אריזה שלהם בצורת אלבום דיגיטלי היא מזכרת מהממת ומיוחדת. לדעת לעצב אלבומים על ידי תוכנה זו מתנה שאפשר לקחת אותה כעוד כישרון ויידע לחיים הפרטיים או לעשות מזה מקצוע, והסרטון הזה הוא חלק מזה, הקניית ידע ובעיקר הצגת דוגמאות איך מעצבים אלבומים על ידי תוכנה.
להיות מעצב אלבומים

להיות מעצב אלבומים…

מי שרוצה לקחת את זה ולהפוך את זה למקצוע או שמי שכבר בתוך זה, עיצוב אלבומים יכול להיות מקצוע מכניס אך בעיקר כזה שכייפי לעבוד בו. בדרך כלל מדובר על עיצוב אלבומים מחתונות ואירועים משמחים אחרים, ולכן עבודה בזה יכולה להיות מהנה. עיסוק בעיצוב אלבומים יכול להתבצע באופן פרטי, ויכול להיות תוך עבודה משולבת עם צלם אירועים מסוים או כמה כאלו שמספקים את העבודה. עיצוב אלבומים דורש אומנם כישרון עיצוב טבעי בשביל להפיק דברים מיוחדים, אך דורש לא פחות גם יידע טכני בעבודה עם תוכנות ואת זה ניתן לקבל גם בסרטון הזה.

תוכנת פוטושופ – תוכנת העיצוב מספר 1 בעולם…

למה לעבוד עם תוכנת פוטושופ? כי אמרתם עיצוב אמרתם פוטושופ! ואת זה אפשר לבדוק עם כל מי שנמצא בתחום. עם פוטושופ אתם יכולים קודם כל לעבד את התמונות אותם אתם או מישהו אחר צילם, יכלים לשפר אותם ולהפוך אותן לחדות יותר ובהירות יותר, ויכולים להוסיף להם אפקטים שונים, אך מעבר לכך ניתן לעצב את האלבום כמו שרוצים להוסיף לו צבעים מסוימים, מלל מעל או מתחת לתמונות, או כל אפקט אחר שהתוכנה מציעה ויש הרבה כאלו. פוטושופ היא בעלת כלים כה רבים עד שכמעט לכל דבר שרוצים לעשות באלבום יהיה מענה, ותהיה אפשרות לעשות את זה.

עם הסרטון הזה כמו גם חומרים אחרים, תלמדו איך לעצב את האלבום הדיגיטלי אותו אתם רוצים לעצב, ותיראו דוגמאות איך עושים את זה כמו שצריך.

 

2019-08-04T19:43:58+03:00