דוגמאות לאלבומים מעוצבים

קורס פוטושופ כולל את עיצוב אלבום ואיך לעצב תמונות , הכנה ועיצוב של אלבום זו עבודה מהנה המלווה בזיכרונות רבים, אספתם את התמונות לאלבום אותו אתם מעוניינים להכין אך אתם מעוניינים לגבש רעיון כיצד לעצב את האלבום, רעיונות לעיצוב התמונות, לראות עיצובים של טקסטים, לראות דוגמאות של אלבומים אחרים ולקבל השראה לאלבום שלכם? באינטרנט ישנם אתרים רבים בהם תוכלו למצוא דוגמאות רבות לאלבומים מעוצבים לכל מיני אירועים – אלבומים מעוצבים בהם יש תמונות שצולמו בחתונות, בר או בת מצווה, ימי הולדת, טיולים ועוד ולכל אלבום עיצוב ייחודי משלו המבדיל אותו מאחרים היות ולרעיונות לעיצוב אין גבולות.

לעצב אלבומים

אפשר לעצב אלבומים בעזרת שימוש באלמנטים שונים ולמקם אותם לצד התמונות, לכתוב מלל מסוגנן לפי טעמכם האישי, אפשר אפילו לעצב תמונות לבד – כיצד? בעזרת תוכנות לעיבוד ועיצוב של תמונות שהן אותן ניתן למצוא באינטרנט, בעזרת תוכנות אלו אפשר למזג מספר תמונות יחדיו וליצור תמונה חדשה לגמרי שהמקור שלה הוא מתמונות נפרדות אחת מהאחרת, לתמונה להוסיף אפקטים כך שתיראה מרשימה יותר ביופייה בפני הצופים באלבומכם, לעצב מסגרות לתמונות או / ולכותרות באלבום. תוכנה מומלצת לעיבוד ועריכה של האלבום היא תוכנת הפוטושופ Photoshop היכולה לתרום רבות לעיצוב ועריכה של אלבומכם לאחר שתגבשו את הרעיון לאלבום.
אתרי אינטרנט בהם תוכלו לראות ולהתרשם מדוגמאות של אלבומים הם אתרים הקשורים בעיצוב גרפי ממוחשב, אתרים הקשורים באלבומי תמונות המציעים לגולשים באינטרנט דוגמאות לעיצוב אלבומים תוך התייחסות לתוכן התמונות ועוד.

הדפסת אלבומים מעוצבים.

לאחר הכנת האלבום או האלבומים המעוצבים, על מנת להדפיס את עמודי האלבום בטרם כריכתו, חשוב לוודא תחילה שעמודי האלבום נעשו כאשר אפשרות ה Color Mode במאפייני העמוד הנמצא בתוכנה בה ערכתם את עמודי האלבום, היא ב: CMYK – כך שתוכלו להדפיס את העמודים, עבודה שנעשתה בשימוש בפורמט עבודה שלCMYK היא עבודה המיועדת להדפסה ולא לשימוש בעולם האינטרנט, ולכן, הצבעים ייראו בהתאם, לבחור את הדף להדפסה, ולהדפיס, לאחר מכן לסדר את העמודים בסדר בו תרצו שעמודי האלבום יופיעו, לכרוך את כל עמודי האלבום.

2019-08-03T13:32:44+03:00