דוגמאות של עבודות בוגרים – תקשורת חזותית ועיצוב גרפי

//דוגמאות של עבודות בוגרים – תקשורת חזותית ועיצוב גרפי

עבודות בוגרים מסלול לימודים עיצוב גרפי ותקשורת חזותית  לטייל בעולם ולעבוד מכל מקום… חלום שאפשר להגשים!

האינטרנט מאפשר לנו לעשות כמעט הכול דרך המחשב. אם פעם היינו יוצאים מהבית ומשוטטים בין חנויות בשביל למצוא פריט מסוים אותו אנו רוצים לקנות, הרי שהיום אנחנו יכולים להשוות ולמצוא את החנות הטובה ביותר והזולה ביותר, ולקבל את המוצר עד פתח הבית. פעם היינו צריכים לפתוח ספרים בשביל לאתר מידע מסוים, והיום עם גוגל נפתח בפנינו אין סוף מידע. גם עולם העבודה השתנה לבלי היכר והיום חלק ניכר מהעבודה מתבצע דרך המחשב, מה שמאפשר לאנשים לעבוד מהבית ומכל מקום שהוא בו יש להם מחשב וחיבור לאינטרנט. חשבתם פעם על האפשרות של לטייל בעולם ולעבוד תוך כדי? נשמע חלומי נכון? זה אפשרי וגם אתם יכולים וכדאי שתדעו איך זה עובד…

כניסה לעמוד דוגמאות עיצובים גרפיים של בוגרי מכללת סולו

לטייל ולעבוד…
דוגמאות של עבודות בוגרים - תקשורת חזותית ועיצוב גרפי

בטח שמעתם על אנשים שמטיילים בלי סוף בעולם, ואמרתם לעצמכם: “איזה כיף להם שהם יכולים להרשות לעצמם לא לעבוד ורק לטייל”. אז זה לא בדיוק ככה ורבים מהם עובדים תוך כדי הטיול. במה הם עובדים? בעבודות שונות באמצעות המחשב והאינטרנט. כל מה שהם צריכים הוא להוסיף לתיק גם לפטופ ומטען וזהו… רשת אינטרנט יש כבר כמעט בכל מקום בעולם וכשהם מתחברים אליה הם בעבודה… אלו יכולות להיות כמה שעות ביום, כמה שעות בלילה או בסופי שבוע. רוצים גם?

להיות נווד ומעצב גרפי…

אז במה הם עובדים באמצעות המחשב? יש אין סוף עבודות שניתן לבצע דרך המחשב שלא תלויות בזמן ובמקום. כתיבת תוכן, קידום אתרים, מסחר אלקטרוני ועוד, אך העבודה המומלצת ביותר היא עבודה בעיצוב גרפי. יש אין סוף עבודה בתחום וניתן לקחת פרויקטים כפרילנסרים בהתאם למה שאפשרי, וניתן להתפרנס מצוין. היום, רוב המעצבים הגרפיים הם עצמאיים וללקוחות שלהם ממש לא חשוב מאיפה הם עובדים, העיקר שהעבודה תהיה איכותית ותוגש בזמן. אתם יכולים להגשים חלום, להיות נוודים ולטייל ברחבי העולם ולממן את הטיולים כשכלי העבודה היחידי שלכם הוא המחשב. אתם רק צריכים כמובן ללמוד את המקצוע וכאן ההפתעה… אתם יכולים גם ללמוד במהלך הטיול!

מכללת סולו – ללמוד מכל מקום בעולם

מכללת סולו היא המכללה המובילה בישראל ללימודי מקצועות הגרפיקה, מכללה שמלמדת בשיטת אחד על אחד און ליין עם מורה פרטי. אתם יכולים להיות בכל מקום בעולם עם מחשב וחיבור לרשת והמורה יהיה בצד השני, ובאמצעות תוכנה מתקדמת תלמדו ותרכשו את המקצוע המדהים הזה. במכללת סולו תבנו תיק עבודות במהלך הלימודים בכדי שיהיה לכם מה להראות ללקוחות פוטנציאליים, וכמובן תקבלו תעודה המעידה על סיום הלימודים במכללה. צוות המכללה ישמח גם לסייע במציאת עבודה לאחר הלימודים ולכם כל מה שיישאר הוא להחליט האם אתם רוצים לעבוד כשכירים או לעבוד כפרילנסרים מכל מקום שהוא, ולשלב את העבודה עם טיול או כל עיסוק אחר.
2019-08-18T18:59:28+03:00