האם אפשר לעבוד כפרילנסר בבניית אתרים?

//האם אפשר לעבוד כפרילנסר בבניית אתרים?

האם אפשר לעבוד כפרילנסר בבניית אתרים?

חולמים להקים אתרי אינטרנט? כל אתר אינטרנט שאתם רואים, אתם ישר חושבים על עיצוב מחדש? רוצים לרכוש מקצוע שניתן לעבוד בו מהבית? אם עניתם על אחת מהשאלות הללו כן, כנראה שאתם צריכים לקרוא על מקצוע בניית אתרים ואיך גם אתם יכולים ללמוד אותו ולעסוק בו מהבית. במאמר זה נענה לכם על כל השאלות שמעניינות אנשים שרוצים ללמוד את התחום. בסוף המאמר תוכלו להחליט האם בניית אתרים זה המקצוע עבורכם.

למה דווקא בניית אתרים?

העשור האחרון הוא עשור האינטרנט שפרץ את כל הגבולות בין המדינות השונות. בכל יום נבנים אלפי אתרי אינטרנט עבור עסקים מגוונים ואין כמעט עסק כיום שאין לו אתר אינטרנט. כל המידע שאנו צורכים בכל יום מגיע מאתרי אינטרנט, בשונה מהמידע שהיינו צורכים בעבר. אם בעבר היינו לוקחים את המידע מאנציקלופדיות ועיתונות והמידע היה מוגבל בדפים, הרי שכיום ניתן למצוא מידע בשפע בתוך מספר דקות וללא הגבלה. שוק אתרי האינטרנט תפס מקום של כבוד בעולם וכל עסק כיום דואג למצוא את בונה האתרים שיבנה עבורו אתר אינטרנט מעוצב כהלכה.

למה צריך עיצוב לאתרי אינטרנט?

אתרי אינטרנט נועדו למשוך אנשים לקרוא מה שכתוב בהם, לקבל מידע מסוים או לגרום לכך שאדם יקנה מוצר מסוים או שירות. על מנת שאדם ירצה להמשיך לגלוש באתר מסוים, עליו להרגיש שנעים לו באתר ודבר זה קשור מאוד בעיצוב של האתר. אתר שמעוצב בצבעים הנכונים, משדר מסר מסוים אשר תופס את עיני הגולשים. כך למעשה הגולשים באתר ימשיכו לקרוא מה שכתוב בו וירצו לקנות את המוצר. מכיוון שפרט זה חשוב מאוד, עסקים רבים משקיעים הרבה כסף בעיצוב האתר שלהם על ידי מעצב אתרים ומעצב האתרים דואג שהאתר שלהם יהיה אתר שמעביר את המסרים של העסק.

עיצוב לאתרי אינטרנט

עיצוב לאתרי אינטרנט

בונה אתרים ומעצב אתרים זה אותו אדם?

בעבר בונה האתרים היה מתכנת. הוא היה כותב קוד וכך היה בונה באופן טכני את האתר. ככל שטכנולוגית האינטרנט התפתחה יותר ויותר, גברה התחרות בין העסקים השונים והיה עליהם לייצר יתרון תחרותי שהוא העיצוב של אתר העסק. ההתפתחות הטכנולוגית הביאה גם להתפתחות של תוכנות לבניית אתרים ללא צורך במתכנת וכך למעשה בונה האתרים הפך להיות גם מעצב האתרים. כיום לומדים את שני התחומים יחד בו זמנית.

איך לבנות עסק עצמאי בבניית אתרים?

אחד היתרונות הגדולים ביותר שיש לעוסקים בבניית אתרים, זו האפשרות לעסוק במקצוע כפרילנסרים. מדובר במקצוע שמאפשר לכם להיות גם שכירים וגם עצמאיים. בונה האתרים השכיר, למעשה עובד בחברות שבונות אתרים. בונה האתרים העצמאי, מנהל עסק עצמאי של בנית אתרים ובו הוא מציע שירותים של בנית אתר ועיצובו. הדרך לבנית עסק לבונה האתרים הפרילנסר מתחילה קודם בלמידה של התחום. עליו ללמוד קורס בעיצוב אתרים ובו ללמוד מספר תוכנות עיצוב גרפיות. לאחר שילמד את התחום היטב, יוכל ליצור תיק עבודות ולהציע את שירותיו.

לאילו תוכנות גרפיות זקוק בונה האתרים הפרילנסר?

כאשר לומדים בניה ועיצוב של אתרי אינטרנט, למעשה לומדים גם עיבוד תמונה בעזרת תוכנת הפוטושופ ויצירת אלמנטים חזותיים בעזרת תוכנת האילוסטרייטור. מדובר על שתי תוכנות גרפיות שבהן משתמשים כיום מעצבים גרפיים. אלו תוכנות מקצועיות שבאמצעותן ניתן ליצור עיצוב מקצועי ומקורי עבור האתר. מעבר לתוכנות הללו, ילמד בונה האתרים גם את מערכת הוורדפרס שבאמצעותה מקימים כיום את רוב אתרי האינטרנט.

איפה לומדים כיום בניית אתרים?

כיום בעידן הקורונה הכל קורה אונליין כי מכללות רבות לא יכולות ללמד באופן פרונטלי. אך יש כיום מכללה אחת שמלמדת בנית אתרים ותחומי עיצוב שונים למקצועות ההייטק כבר יותר מעשור אונליין מהבית. במכללת סולו למעשה מלמדים שיעורים פרטיים, מורה מול תלמיד אחד על אחד באמצעות תכונת חיבור במחשב. כך למעשה ניתן ללמוד את התחום בנוחות ישירות מהבית. זהו חיסכון עצום בזמן וכסף על נסיעות וחניה ובמקום אתם מקבלים למידה איכותית של התחום.

האם המכללה מלמדת באופן איכותי ועם אוריינטציית הכנה לשוק הפרילנסרים?

מכללת סולו מכינה היטב את הסטודנטים שלה לשוק העבודה בכל מסלול שתיבחרו. במהלך קורס בניית אתרים אתם תכינו יחד עם המורה תיק עבודות מגוון אשר תוכלו להראות למעסיקים בתחום וגם להציג עבור לקוחות במידה ובחרתם להיות פרילנסרים. המכללה מעודדת את הסטודנט להגיע ליצירתיות מחשבתית בתחום ולהפיק ממנה עיצוב אתרים מקצועי, מגוון, יצירתי ומעביר מסר. מעבר לכך, דרך הלימוד של המכללה היא בשיעורים פרטיים. שעור פרטי הוא שיעור איכותי מאוד בו לתלמיד אין תלות בקצב של תלמידים אחרים וזהו בהחלט יתרון עצום. לתלמיד יש את האפשרות להתקדם לפי הקצב שלו, לשאול שאלות ולקבל מענה מלא.

מהם היתרונות של בונה האתרים הפרילנסר?

לבונה האתרים הפרילנסר יש מספר יתרונות גדולים. תחילה נאמר כי בונה האתרים הפרילנסר יכול להרוויח הרבה יותר מבונה האתרים השכיר. הוא אינו מוגבל בשעות עבודה ויכול לבחור את הזמנים שהכי נכונים לו לעבודה. להיות פרילנסר זה למעשה להיות הבוס של עצמך ולנהל את שגרת העבודה שלך, בחירת הלקוחות שלך והיצירתיות שלך בתחום. להיות פרילנסר זה למעשה לעשות את מה שאתה הכי אוהב מבלי שיהיה לך בוס על הראש. נכון, לא כולם מתאימים להיות פרילנסרים, אך מי שמחפש להיות פרילנסר, יוכל למצוא פינה חמה ונעימה בתור בונה אתרים.

האם בונה האתרים הפרילנסר נותן רק שרותי בניית אתרים?

כיום ניתן לראות כי בונה ומעצב האתרים הפרילנסר מצליח לתת עבור העסקים שלהם הקים אתרים, גם שירותים של קידום האתר באמצעות כתיבת תוכן. אלו שירותים משלימים לאתר שעולה לאוויר ובהחלט תחום נוסף שיוצר רווחים נאים בנוסף לרווח על בנית האתר. כמו כן, מעצבי אתרים רבים, למדו לפני לימודים אלו, עיצוב גרפי והם נותנים גם שירותים בתחום זה. כיום התחום של בניית אתרים הוא תחום רווחי מאוד ומבוקש ואנשים רבים מבקשים ללמוד את התחום.

אילו עוד דברים חשוב שידע בונה האתרים הפרילנסר?

אם בחרתם ללכת על המסלול של בניית אתרים באופן עצמאי, עליכם לדעת מספר דברים הקשורים בבניית עסק. תחילה, זכרו כי כחלק מהעסק תצטרכו לשווק את עצמכם. מעבר לשיווק יהיה עליכם לפתוח תיק במס הכנסה, ביטוח לאומי וכדומה. כמו כן, תזדקקו לפנקס קבלות או תוכנה שמפיקה אותן. אלו דברים מאוד חשובים עבור הפרילנסר המתחיל. ועל מנת להכניס לכם חשק להקמת העסק, התחילו כמובן בהקמת האתר עבור העסק שלכם.

לסיכום, להיות בונה אתרים פרילנסר, זה למעשה לעסוק במקצוע רווחי מאוד ומבוקש. כפרילנסרים תוכלו להרוויח סכומים גבוהים וגם תוכלו לשלב שירותים נוספים של קידום האתרים שבניתם. את מקצוע בניית האתרים ניתן ללמוד היום באופן מקצועי במכללת סולו, המלמדת את התחום אונליין מהבית וחוסכת לכם בזבוז של זמן וכסף על נסיעות וחניה. כמו כן, המכללה מלמדת את התחום באופן פרטי ומאפשרת לכם למידה איכותית בקצב שלכם. כנסו עוד היום לאתר של מכללת סולו ותתרשמו מעבודות מקצועיות של הסטודנטים שלנו.

2020-12-13T22:24:02+02:00