You are currently viewing האם עיצוב גרפי קשה?
האם עיצוב גרפי קשה

האם עיצוב גרפי קשה?

האם עיצוב גרפי קשה?

‏במאמר זה נספר לכם על חוויות של סטודנטים מלמידה של תחום המדיה דיגיטלית ופרסום. האם עיצוב גרפי זה תחום שקשה ללמוד אותו? האם כל אחד יכול ללמוד את עולם הגרפיקה ממוחשבת להייטק ופרסום? נוכל להגיד לכם שמי שאוהב את העולם המדיה דיגיטלית בהחלט ימצא בתחום זה חוויה מדהימה בקריירה מקצועית ורווחית לאחר סיום הלימודים. תחום העיצוב גרפי מבוקש ביותר בתעשיית הפרסום והשיווק ב2021 ומאפשר שילוב בחברות הייטק עם עבודה משותפת עם מתכנתים ומפתחים. במיוחד עם מעבר העסקים לעבודות אונליין לאחר הקורונה מעצבים גרפיים מבוקשים ביותר לעומת העבר. תחום העיצוב גרפי משתנה בלי סוף יחד עם הטכנולוגיה שלא עוצרת.

מידת ההשקעה בלימודים עיצוב גרפי ובניית אתרים – יש השקעה והרבה!

‏כמו כל תחום בחיים כדי להשקיע ולהצליח צריך למצוא זמן להכין שיעורי בית ותרגילים במיוחד במקצועות המחשב. תוכנות עיצוב גרפי שמגיעות מחברת אדובי מערכות מורכבות מאין ספור מהלכים וביצועים כדי להכין תבניות עיצוב גרפי. המטרה בלימודים היא ללמד אתכם איך לחשוב כמעצב גרפי ולבנות את כל חוקי העיצוב בשימוש תוכנות אדובי גרפיקה העולמית. החשיבה העסקית היא פרמטר מאוד חשוב לתיק העבודות כי צריכים להראות איך אפשר להוציא מוצר או חבילת מיתוג בצורה הכי נכונה וקולעת למה שהרעיון צריך להיות עטוף. בבניית זהות מותג יש משקל מאוד חשוב למהלכי חשיבה קונספטואלית ועבודה על ברנד שלב אחר שלב מול המנטור הפרטי שעובד איתך.

צריך לזכור את כל התוכנות והפקודות בצורה שוטפת – השילוב בין הפקודות והטמעת חוקי העיצוב הרבים

מידת ההשקעה היא ‏רבה כי צריך לזכור את כל התוכנות והפקודות בצורה שוטפת. בית הספר אחראי לתת לכם תרגילים מורכבים כדי לפתח לכם את היצירתיות ולגרום לכם לזכור לכל אורך הלימודים את הפקודות הגרפיות. נוכל להגיד לכם בצורה הכי פשוטה שיכולה להיות, שמי שמגיע ללימודים עם ראש פתוח ויש לו זמן להתרגל יכול להצליח בתחום העיצוב הגרפי ברמה מאוד גבוה. אם לדוגמא אתם לומדים פעם בשבוע את התחום תצטרך  למצוא זמן בין 5:30 שעות שבועיות כדי לתרגם את כל החומר הנלמד‏. בסופו של דבר הרווח של המעצבים גרפיים לעומת תקופת הלימודים הקצרה היא משתלמת מאוד ומי שאוהב את עולם הפרסום והשיווק ימצא באמנות הדיגיטלית דרך מדהימה לקריירה רווחית ביותר.

נושאי הלימוד בקורסים מעצבים גרפיים לדיגיטל – הדור החדש בעולם הפרסום ב ONLINE

‏נושאי לימוד בעיצוב גרפי כוללים את החשיבה מעמיקה של הבנה מהו עסק ואיך להציג אותו ברשתות החברתיות כמו Facebook או Instagram לדוגמא. במהלך הלימודים תשלבו את כל חוקי העיצוב הגרפי החל מבנייה של קומפוזיציה נכונה ואת שילוב הצבע הנכון ליצירת מרקמים נכונים בבניה קונספטואלית. הלימודים כוללים עבודה שוטפת בתוכנות אדובי לכל אורך הקורס כדי לבנות תיק עבודות דיגיטלי משכנע לקבלה לעבודה בחברות הייטק או במשרד פרסום. מרבית בוגרי המסלול לימודי עיצוב גרפי בוחרים לעבוד בתחום זה כפרילנסרים עצמאיים מהבית

תעודות בתחום העיצוב גרפי – לא מסתכלים על זה בכלל, רוצים לראות מקצוענים היום!

בתעשיית העיצוב גרפי תעודות כבר לא פותחות דלתות, מה שיאפשר לכם להשתלב בתעשייה זו במהירות גם אם אין לכם ניסיון תעסוקתי זה אך ורק איך נראה תיק הדיגיטלי שלכם שזה אוסף דוגמאות שעשיתם בתקופת הלימודים. ככל שתיק העבודות שלכם ידבר על טרנדים עכשוויים מול מה שקורה היום בעולם המדיה דיגיטלית תוכלו להתברג לתעשייה זו במהירות. אנו ממליצים לכם להתרכז אך ורק בתיק דיגיטלי תוך השקעה מסיבית בהטמעת חוקי העיצוב כי זה אך ורק מה שיבדקו המראיינים שלכם בעת קבלה לעבודה או לקוחות שיצרו לעבוד אתכם יבקשו תחילה לראות דוגמאות ממה שאתם יודעים.

התוכנות הנלמדות במסלולי לימוד עיצוב גרפי

‏תוכנות גרפיות מגיעות מבית חברת אדובי והם Photoshop אילוסטרייטור אינדיזיין כל תוכנה מבצעת סגנונות אחרים במהלך למידת העיצוב הגרפי. במהלך הלמידה תלמדו איך לשלב בין התוכנות בצורה שוטפת כדי להוציא עיצוב גרפי למטרות שתתבקשו. שילוב התוכנות נעשה בצורה קלה וככל שאתם יודעים את התוכנות ברמה גבוהה תוכלו לשלב טכניקות מול טרנדים  ולהוציא גרפיקות מרהיבות מאוד. המשבר האחרון שפקד את העולם בתקופת הקורונה יצר אלפי משרות למעצבים גרפיים, מרבית בעלי העסקים צריכים היום אתר אינטרנט ומערכת שיווק במדיות החברתיות להגברת תהליכי השיווק והחדרת המוצר לקהילה שמחפשת את כל המידע באפליקציות או ברשתות החברתיות וגוגל יחדיו. התוכנות הגרפיות הם אלו שאחראיות על כל סגנון העיצובים שאתם רואים מכל עבר וזאת הסיבה שמעצבים גרפיים מבוקשים יותר גם בתעשיית המדיה והפרסום אונליין וגם בתעשיית הדפוס שצמאה לכוח אדם בגלל המעבר המסיבי של מעצבים גרפיים מתחילים לעבודות ברשת אונליין ולא בתחום הדפוס.

האם התוכנות בעיצוב גרפי עולות כסף?

‏כדי לעבוד בתוכנות של העיצוב גרפי עלכם לפתוח דף מנוי בחברת אדובי. במידה ואתם סטודנטים אתם מקבלים הנחה משמעותית למשך שנה בשימוש תוכנות ועדכון של חברת אדובי ישירות למחשב נעשה בצורה אוטומטית. לדוגמא אם נעשו שינויים בתוכנת  ה-Photoshop או הוכנסו פקודות חדשות הם אוטומטית יופיעו לכם ב-Photoshop לאחר העדכון השוטף במערכת ההפעלה. עלות מנוי אדובי לסטודנט נכון לחודש אפריל 2021 זה 70 ש״ח בחודש לכל התוכנות של החברה. לאחר שנה‏ המחיר יכול להגיע ל-120 שח. סטודנטים לעיצוב גרפי מקבלים קוד מוסד בעת פתיחת מנויי והנחה מתקבלת בצורה אוטומטית לחשבון של המנוי.

לימודים אונליין עיצוב גרפי – המעבר ללמידה פרטנית אחד על אחד וכל זה מהבית ללימודי תעודה ותיק עבודות מקצועי

קורס עיצוב גרפי אונליין יכול  להתקיים דרך מערכת למידה מקוונת ישירות לבית הספר וכל זה עם המורה הפרטי שלך! אנחנו בבית הספר מלמדים אחד על אחד בצורה פרטית ואישית. המרצים למגמת עיצוב גרפי ילמדו אתכם שלב אחר שלב מהבית און-ליין דרך חיבור ישירות לתוכנת גרפיקה בדיוק כמו שתוכנת הזום הפופולרית עובדת. המרצה הפרטי שלך יסביר לך את המהלכים והשיחה מתבצעת דרך המחשב עם מיקרופון ואוזניות. לימודים אחד על אחד בצורה פרטית ואישית יבטיחו לך לקבל את כל החומר ללא שום לחץ קבוצתי. כולנו יודעים שלמידה פרטנית תביא אתכם ליעדים מאוד גבוהים מה שמאפשר לכם לבנות תיק עבודות מצליח לקבלה ‏לעבודה. בסיום קורס מעצבים גרפיים מקבלים תעודה בשילוב תיק עבודות.

הכנה מקצועית לתעשיית ההייטק ב2021

בית הספר מכללת סולו מביא איתו ותק של מעל 15 שנה עם הכנה מקצועית לתעשיית ההייטק. המכללה הכשירה אלפי מעצבים גרפיים לתעשייה, ברשות בית הספר קבוצה מעל  17,000 מעסיקים שמאפשרים לסטודנטים מתחילים להתברג בתעשיית ההייטק וחברות פרסום או עזרה בקבלת עבודות פרילנס עצמאיות מהבית.

תוכלו ליצור אתנו קשר עוד היום ולשוחח עם רכזי המגמה לעיצוב גרפי, תוכלו לקבל פרטים על שעות הלימודים ומועדי פתיחת הקורסים בחודש הבא. באתר מוצגים לכם מחירי הלימודים ונושאי הלימוד למגמת מעצבי מותג להייטק ולחברות פרסום – שיווק.