עולם ההייטק והעולם הדיגיטלי לוקחים מעצבים לעזור בבניית אתרים ואפליקציות

אפליקציות הדפסת תמונות – עיצוב הדפסת תמונות

עד לפני שנים לא רבות חנות הצילום הקרובה אלינו שימשה אותנו להדפסת תמונות שלנו, בין אם תמונות מיום הולדת של מכרים או מהטיול השנתי של הילדים. לא היינו יכולים ליהנות מהתמונות שצילמנו ללא פיתוח התמונות של עובדי החנות. באותו אופן שבו התפקיד של נותני שירותים רבים הצטמצם (כמו קנייה בלעדית בחנות המכולת השכונתית בעבר, בעוד שהיום אנו קונים את רוב המצרכים בסופרמרקט ובמכולת רק לחם ושקית חלב), כך אנו לא זקוקים לשירות של הדפסת תמונות במקרים רבים. רובנו משתמשים במצלמות דיגיטליות ומסתכלים בתמונות שצילמנו על צג המחשב מבלי לפתח אותן כלל.

במידה וחשבתם שהתחום של הדפסת תמונות חלף מן העולם, הרי שטעות בידיכם. הוא פשוט עבר שינוי. היום אנו בוחרים בקפידה את התמונות אותן אנו רוצים לפתח וכך ממוקדים יותר בתמונות אותן אנו מבקשים להדפיס בחנות הצילום. זאת הסיבה לכך שאנו מבצעים הדפסת תמונות לעתים רחוקות בלבד. ההתמקדות בהדפסת מספר תמונות אישיות מביאה לאיכות הדפסה גבוהה יותר.

כמובן, שיש אפשרות להדפיס תמונות בבית, אך ברוב הבתים אין מדפסות מתאימות שעלותן גבוהה ממדפסת רגילה וגם יכול להיות שהאיכות אינה גבוהה כמו בחנות צילום. בנוסף לכך, חנות צילום עשויה להציע לנו מחירים מפתים יותר לתמונה, היות ומספר האנשים העושים שימוש בהדפסת תמונות בחנות מסוג זה גבוה מאשר בשימוש ביתי. וחשוב מכל, הדפסת תמונות בחנות היא באיכות גבוהה יותר.

  • אתם יכולים להעניק במתנה הדפסה על קנבס של תמונות אישיות למכרים קרובים, דבר אשר יהווה תזכורת מתמדת לקשר המיוחד ביניכם וגם מתנה מקורית שלא רבים חושבים עליה.
  • ומה דעתכם על עיצוב ביתכם מחדש עם תמונות שאתם צילמתם בעצמכם? איזו תחושה יש לכם כשאתם נכנסים הביתה ורואים את פני היקרים לכם מחזירים לכם מבט מקירות הבית? אם תהרהרו בכך תגלו שמלבד הערך הדקורטיבי, אתם גם מתחילים להעריך את עצמכם כעין צלמים אמנים. הרגשה טובה, נכון?

אני רוצה להיות מעצב אתרים.

האפליקציות נוצרות על ידי מישהו. כל המודעות החברתיות בפייסבוק ובאינסטגרם נוצרות על ידי מישהו. אנשים שעובדים עבור גוגל עוזרים לעסקים לגרום לאתרים שלהם לראות אנשים שמשתמשים במנוע החיפוש. בפסקה הבאה נראה לכם איך גם אתם יכולים לשים לב בפלטפורמות הדיגיטליות שתמיד מחפשות אנשים שיוכלו לעבוד עם הידיים. לא משנה כמה תנסה, לא תוכל להגיע רחוק אלא אם כן תקרא את זה.

בשנים האחרונות תחום העיצוב הגרפי והתקשורת החזותית הפך לפופולרי מאוד בגלל הביקוש העצום של עסקים דיגיטליים לקדם את העסקים שלהם בכל פלטפורמה אפשרית. במאמר זה, ריכזנו עבורכם הרבה שיעורים נהדרים שמראים לכם כיצד לבצע מניפולציות גרפיות מדהימות עם תוכנת אדובי. השיעורים מראים איך לחשוב על עיצוב, כמו גם איך להבין דברים יותר לעומק על ידי לימוד מהי שפה חזותית, ועל זה עוסקים השיעורים.

תחום העיצוב הגרפי הפך לפופולרי מאוד בשנים האחרונות, לא רק בגלל שמעצבים גרפיים עזבו את עולם הדפוס, אלא גם בגלל שחברות הייטק נכנסות לעולם הזה מהר מאוד בשנים האחרונות. אם בעבר רוב הבוגרים היו לומדים עיצוב גרפי ועובדים רק בדיפו. כיום, אנו יכולים לראות שעולם ההייטק והעולם הדיגיטלי לוקחים מעצבים לעזור בבניית אתרים ואפליקציות. יחד עם זאת, נראה שמנוע החיפוש של גוגל מאפשר ליותר עסקים להצטרף בחינם במנוע חיפוש, מה שמוביל ליותר מבקרים באתר, מה שמוביל ליותר מכירות. הם דואגים שכל מה שהגולשים נכנסים אליו או רואים במודעה הוא טוב.

בתקופת הקורונה, מה קרה?

מדינת ישראל אמרה לאנשים להישאר בבית בתקופת הקורונה, מה שגרם לעסקים רבים לא לעבוד. כל העסקים שהתבססו על מסתובבים ברחוב שנכנסו לחנות וקנו דברים היום לא יכלו לעבוד בתקופת הקורונה כי מדינת ישראל אמרה לאנשים להישאר בבית, מה שגרם לעסקים רבים לא לעבוד. מכיוון שהם היו צריכים לדאוג לכל העסקים שלא היו מקוונים ולהתחיל להעביר אותם למדיה דיגיטלית בפלטפורמות שונות, יש להם ביקוש גבוה עכשיו כי הם היו צריכים לעשות את זה.

הכנת חנויות מקוונות למכירה

כחלק מתפקידם, מעצבים גרפיים הקימו חלון ראווה באתר בשם וורדפרס. הם גם מגדירים את חווית המשתמש בתוכנת softwareXD. בתקופת הקורונה, עסקים רבים הבינו שכדי להישאר רלוונטיים, הם צריכים למכור באינטרנט ולהשתמש בתוכנית שיווקית כדי לגרום לאנשים להיכנס לאתר. התחילו בהקמת מודעה בפייסבוק או באינסטגרם ואחר כך תעשו הרבה פרסום בבלוגים בישראל עם באנרים ומודעות שמסבירות גם מהו המוצר. אתרים רבים נאלצו גם ללמוד יותר על מנוע החיפוש גוגל על ​​מנת להבין אותו בצורה הטובה ביותר. אנשים שעוסקים בתחום השיווק צריכים להיות מעורבים בו כל הזמן. הסיבה לכך היא שתהליך השיווק אינו דבר חד פעמי, אלא דבר מתמשך. זה אומר שתחום השיווק הדיגיטלי והעיצוב הגרפי תמיד ילכו ביחד כי היום יש ביקוש עצום לאנשים שעשו קורסי עיצוב גרפי לפתוח משרד פרסום דיגיטלי משלהם ולעזור לאנשים עם אתרי מידע ואפליקציות.

התפקיד שלהם הוא ליצור אתרים.

אם אתה רוצה להיות מעצב אתרים, אתה צריך קודם כל ללמוד את כל השפה החזותית והכללים הרבים שיש לעולם העיצוב הגרפי להציע. זה כולל איך ליצור קומפוזיציות עיצוביות, איך להבין את עולם הצבעים ואיך לחשוב על טיפוגרפיה. במסגרת שיעור הטיפוגרפיה שלהם, התלמידים לומדים כיצד לעבוד עם מערכות וורדפרס לבניית אתרים. בדרך זו הם לומדים כיצד להשתמש במערכות אלו ליצירת אתרים.

אנשים שואלים: בשביל מה מערכת וורדפרס?

מערכת וורדפרס נחשבת לתוכנה הטובה ביותר המאפשרת לפתוח דפי אינטרנט ובמקביל קלה מאוד לשימוש בגוגל. להרבה אנשים יש טלפונים עם מערכות הפעלה קלות מאוד וקל להוסיף להם אלמנטים גרפיים בו זמנית. במהלך השיעור הזה, התלמידים לומדים את כל הכללים והמונחים שגוגל רוצה שהאתר יקודד לפיהם. חשוב לכל מעצב גרפי להכיר את הכללים החדשים שגוגל משנה כל שנה. בסופו של דבר, מנוע החיפוש של גוגל מסתכל רק על 10 התוצאות הראשונות.

אם אתה לא יודע לדבר בשפה החזותית, לא תוכל להיות מעצב.

מעצבים גרפיים היום צריכים לדעת איך לפעול לפי כל הכללים שגורמים לאנשים לעשות דברים. נוכחות דיגיטלית חשובה מאוד כי רק באמצעות נוכחות דיגיטלית היא יכולה לעזור למערכת השיווק והמכירות לצמוח רבות. הם עובדים עם חברות שיווק ודיגיטל כי פייסבוק היא פלטפורמה מצוינת וגם מערכת חיפוש בגוגל, מה שאומר שהם עובדים ביחד.

איך אני יכול ללמוד מהבית בעזרת האינטרנט.

מורה מקוון יכול לראות את המסך של התלמיד ולהראות לו איך לעשות גרפיקה פרסומית צעד אחר צעד. בדרך זו, התלמיד יכול ללמוד כיצד לעשות זאת מבלי ללכת לכיתה. אנו יכולים לראות שבתקופת הקורונה, מעצבים גרפיים רבים עבדו קשה פי שניים מאשר בתקופות אחרות, ומכללות רבות החלו ללמד באינטרנט דרך האינטרנט. אנחנו עושים את זה כבר יותר מחמש עשרה שנים. אנו מלמדים דרך האינטרנט אחד על אחד, מה שמאפשר לתלמיד להפיק את המרב משיעור הטעם שלו.

עיצוב גרפי

המשמעות היא שבין שיעור לשיעור, התלמיד יכול לבקש עזרה מהמורה בכל שאלה שעולה, כדי לקבל משוב על העבודה שעשה בצורה טובה מאוד. סולו סקול מאמינה שהצלחתו של כל תלמיד מבוססת על מידת הלמידה שלו בכוחות עצמו. אם אתה רוצה להיות מעצב גרפי, אתה צריך שיהיה לך תיק עבודות. בעזרת חבר תוכלו להשוויץ בתיק עבודות שיביא אתכם לעבודה ולהתחיל בעבודה חדשה.

הם רוצים לדעת על תיק העבודות.

כיום תיק עבודות הוא אחד הדברים היחידים שיכולים להראות לחברת שיווק או לכל אחד אחר שרוצה לעבוד איתך שאתה באמת מקצוען. על מנת להתקבל לעבודה צריך תעודה או תואר ראשון. אבל עם תעודה, אתה לא יכול לדעת אם האדם באמת טוב ביצירת אפליקציות או יודע מהי שפת העיצוב. אם אתה מקבל תעודה, זה יכול רק לומר שלמדת את התחום במקום נקי והצלחת. הדבר היחיד שיכול להראות שאתה מקצוען הוא להחזיק תיק עבודות. לכן, כדאי להשקיע באחד במהלך הקורס.

עולם העיצוב הגרפי והתוכנות הגרפיות. המילה הזו רלוונטית ביותר:

כדי ללמוד איך להיות מעצב גרפי, עליך להירשם לאדובי כדי שתוכל לעבוד על פוטושופ, אילוסטרייטור ואין דיזיין. לכל תוכנה יש עבודה אחרת בעולם השיווק הדיגיטלי, והאופן שבו הן פועלות יחד הוא מה שמאפשר לנו לחשוב על עיצוב לכל הקורס. במהלך הקורס תצטרכו לשלם 70 שקלים בחודש כדי שהתוכנה תהיה על המחשב שלכם כדי שתוכלו ללמוד. אם אתה רוצה להיות מעצב גרפי טוב, אתה צריך לעקוב אחר הרבה כללים שלמדת בבית הספר. תוכנה לבדה אינה מספיקה.

זהו מסלול שמראה כיצד פועלת תקשורת חזותית.

על מנת ללמוד תקשורת חזותית ולבנות אתרים, עליכם לדעת את כל השפה העיצובית מהמסלול הראשון שעברתם בבית הספר. לשם כך צריך להכין תיק עבודות מקצועי וללמוד את כל שפת העיצוב.

קבוצה בבית הספר לאנשים שרוצים לעבוד כגרפיקאים.

יש להם קבוצה של למעלה מ-19,000 חברות ההייטק הגדולות במדינת ישראל. מדי יום הם מפרסמים עשרות מודעות דרושים בקבוצה. יש הרבה משרדי פרסום גדולים בישראל שיכולים לעזור לך למצוא עבודה בפעם הראשונה.

המשמעות היא שבעולם התקשורת החזותית ושיתוף הפעולה עם משרדי פרסום דיגיטליים, תחום העיצוב הגרפי הוא תחום פופולרי מאוד. אם חושבים על זה, אין ספק שהתחום הזה ימשיך לצמוח בשנים הבאות. אתה נהנה לצפות בסרטונים הנהדרים שהמורים שלנו יוצרים. הם יכולים לעזור לך להבין אם אתה טוב בזה או לא, והם מאוד טובים בזה.