הדרכה חינם איך צובעים בתוכנת אינדיזיין, מדריכים צבעים ומסגרות, עריכת ספרים וחוברות.

//הדרכה חינם איך צובעים בתוכנת אינדיזיין, מדריכים צבעים ומסגרות, עריכת ספרים וחוברות.
אם אתם רוצים להיות מעצבים גרפיים טובים יותר ואיכותיים יותר, אתם חייבים להכיר את תוכנת אינדיזיין. בסרטון שלפניכם תוכלו ללמוד לא מעט על התוכנה, ותוכלו לקבל כלים לעבודה נכונה בה. בסרטון ניתן ללמוד על איך צובעים בתוכנת אינדיזיין, איך עושים צבעים ומסגרות ואיך עורכים חוברות וספרים. הסרטון הינו פשוט וקל להבנה והוא דורש הקשבה לו כמו גם יישום של הנלמד בו ותירגול שלו, ועם כל אלו תכלו להיות מעצבים טובים יותר ומקצועיים יותר.

לעבוד בבית דפוס או בהוצאה לאור

לימוד תכנת אינדיזיין פותח תחום חדש בקריירה של המעצב הגרפי. רוב המעצבים לומדים קודם את התוכנות אילוסטרייטור ופוטושופ שהן אכן תוכנות שחובה ללמוד בשביל לעבוד בתחום, אך אינדיזיין היא תוכנה שעוסקת בתחום אחר, תוכנה אשר מיועדת לעימוד הן של ספרים והן של חוברות וכמובן של חומרים פרסומיים שונים. עם יידע נרחב בתוכנת אינדיזיין תוכלו לעבוד בבית דפוס כמו גם בהוצאה לאור וזה ייפתח בפניכם אפשרויות רבות נוספות בעולם התעסוקה.
לעבוד בבית דפוס או בהוצאה לאור

עיצוב גרפי – המקצוע של המחר!

בכל מקום בו אנו נמצאים אנו נחשפים לפרסומים שונים בין אם זה פרסום מודפס ובין אם זה פרסום דיגיטלי. בעיקר באינטרנט כל אתר כמעט שאנו נכנסים אליו כולל בתוכו חומרים גרפיים, ובדיוק בגלל זה זה המקצוע של המחר. היום מעצבים גרפיים דרושים בכל מקום עבודה כמעט ובעיקר בסטודיואים לעיצוב כמו גם בחברות פרסום, וכמה שתהיו יותר טובים בעבודה שלכם כך מגוון העבודות שיוצע לכם יהיה רחב יותר. יש גם לא מעט מעצבים גרפיים שעובדים באופן עצמאי, מעצבים שעובדים מול חברות פרסום או מול לקוחות פרטיים, וגם אלו כמובן מקבלים כמות ומגוון של עבודות בהתאם ליידע ולכישורים שלהם כמו גם בהתאם לתיק העבודות שלהם. לימוד תוכנת אינדיזיין יסייע לכם למצוא עוד עבודות ויסייע לכם למצוא עבודות איכותיות. הסרטון הזה כמו גם רבים אחרים הוא סרטון שילמד אתכם עוד משהו בדרך להיות מעצבים מן השורה הראשונה.

2019-08-04T10:57:48+03:00