הדרכה למתחילים איך לעשות אפקטים בפוטושופ פיצוץ של אותיות הסבר חינם

//הדרכה למתחילים איך לעשות אפקטים בפוטושופ פיצוץ של אותיות הסבר חינם

מדריך למתחילים איך לעשות אפקטים בפוטושופ  הסבר איך לעשות כיתוב יפה בפוטושופ

מדריך מדהים בתוכנת פוטושופ להכנת אפקטים על כיתוב וטקסטים, בשיעור הסברנו בשפה העברית כדי לאפשר לכל אחד ואחת להבין מה זה בכלל עיצוב גרפי וכיצד עם קצת יצירתיות תוכלו להפוך כל דבר למדהים בתוכנות  גרפיקה ממוחשבת של חברת אדובי, כמובן שיצירתיות זה לא משהו שבא מהר וככל שאתם תתרגלו את התוכנות הגרפיות ותקבלו השראה גם ממעצבים גרפיים וגרפיקאים אחרים אתם תוכלו בהחלט לבנות שפה עיצובית גם שלכם בצורה אישית ולאט לאט לפתח קווי עיצוב אישיים שלא נראו במקומות אחרים. גם אם אתם מתחילים את דרככם כמעצבים גרפיים ומרגישים שאתם לא מספיק טובים בתוכנות צפייה בסרטוני הדרכה בפוטושופ היא דרך טובה להעשרה של תיק העבודות בעיצוב גרפי ובכלל להתחזק בתוכנות הגרפיות, מי כמוכם יודעים שכיום תיק העבודות בעיצוב גרפי הוא הדבר היחיד שבודקים במקומות עבודה ולא ממש מעניין אף אחד איזה תעודה יש לכם מה שחשוב זה כיצד אתם מעבירים את היצירתיות שלכם החוצה.

להשתמש בפוטושופ עם LAYER VIA CUT

אז מה עשינו בשיעור יו טיוב? יצרנו פיצוץ באותיות כדי ליצור אפקטים יפים לכיתוב, אפקטים אלו מתאימים לכל מטרה החל מעיצוב מודעה גרפית או הכנה של מודעה שהקומפוזיציה שלה אמורה להיות מפוזרת כמו הזמנה למסיבה או הופעה של זמר מפורסם, המטרה ליצור אפקט של התפזרות, האפקט הזה מתאים לכל סגנון של כיתוב אבל מומלץ לדאוג לכיתוב שמן עם אפקט של בולד. תחילה עשינו כיתוב לאחר מכן עמדנו על השכבה בתוכנה ועל ידי מקש ימני נתנו את פקודת rasterize type in photoshop המטרה של הפקודה היא להפוך את הטקסט לטקסט עם פיקסלים כדי שהפקודה הבאה תוכל לעבוד עליה, ללא מתן פקודה זו לא תוכלו לבצע את אותה רמת אפקט שאתם רואים בסרטון, לאחר מכן בחרנו אזורים בכיתוב על ידי כלי הבחירה ונתנו את פקודת לחתוך ולעבור לשכבה חדשה על ידי מתן פקודת LAYER VIA CUT פקודה זו לוקחת את התוכן הבחור ומעבירה אותו לשכבה חדשה, כדי לחתוך כל פעם עוד ועוד אזור משכבת הטקסט עליכם לחזור כל פעם לשכבה המקורית ולבצע את החיתוכים משם, ללא חזרה לשכבה הראשונה שהקלדתם לא תוכלו לבצע את האפקטים הללו. כדי לשדרג את החיתוכים הפעלנו אפקטים הנקראים FX בחלון השכבות זה נמצא למטה עליכם לעמוד על השכבה ואז לתת את כל האפקטים הללו.

הפיכת טקסט לפיקסלים rasterize type in photoshop

כמובן אם משהו לא ברור לכם בסרטון תוכלו לעצור ולראות את כל הטיפים והטכניקות שהשתמשנו בתוכנה כדי לבצע את האפקט הזה, במידה ואתם רוצים לבצע חיתוכים ללא מתן פקודת “ריסטור” לא תוכלו לעשות את זה כי פקודת rasterize type in photoshop מאפשרת לכם לשחק עם הטקסט איך שאתם רוצים, כדי להגיע לפקודה הזאת כל מה שאתם צריכים לעשות זה לעמוד על השכבה של הכיתוב וללחוץ מקש ימני לאחר מכן אתם תראו אין ספור פקודות ואחת מהם זה rasterize type , אם אתם יודעים דבר או שניים בתוכנה תוכלו למחוק כל אזור גם על ידי מתן פקודת FEATHER ולטשטש את האזור בצורה משתלבת בתוכנה. אחד החסרונות בשימוש בפקודה זו שלא תוכלו לשנות את סגנון הכיתוב במידה ואתם לא מרוצים ממה שיצא, מה שמומלץ לעשות לפני פקודה זו לשכפל את השכבה שתהייה לכם עם אפשרות לשינוי השכפול של הכיתוב יעשה עם לחיצה על ALT  או מתן פקודת CTRL J ואז השכבה תשתכפל לכם באותו המקום.

הפיכת טקסט לפיקסלים rasterize type in photoshop

עיצוב מודעות בפוטושופ – תוכנה מספר אחת להכנת מודעות ופרסומות לרשתות החברתיות פייסבוק – אינסטגרם

פוטושופ נחשבת לתוכנה מספר אחת להכנת מודעות גרפיות לכל מטרה החל מקידום מכירות לפייסבוק או לאינסטגרם או לעיצוב מודעות לעולם הדפוס, התוכנה מניפולטיבית מאוד ויכולה לגרום לכל תמונה להיות שונה לגמרי מהצורה בה היא נלכדה מהמצלמה הדיגיטלית, מעצבים גרפיים וגרפיקאים רבים מעדיפים לבצע איתה את כל האפקטים למודעות לקידום מכירות כי היא יכולה לאפשר עבודה עם צבעים מרהיבים לצבעי מסך, התוכנה רובה מאפשר עבודה עם אייקונים ואין ספור עיטורים כדי למשוך את העין, נוכל לראות בפייסבוק לדוגמה אין ספור מודעות לקידום מכירות שנעשו על ידי תוכנת הפוטושופ, בלימודי מעצבים גרפיים לומדים טכניקות רבות כגון שימוש בצבעים נכונים ועמידה קונספטואלית מול הרעיון שאליו מעצבים מלכתחילה.

ביקוש בשוק למעצבים גרפיים הכל על היום שבו תצטרכו לחפש עבודה בתחום 2018-2019

כיום יש ביקוש עצום מאוד בתחום הגרפיקה ממוחשבת ועיצוב גרפי וכל זה בגלל ההתפתחויות הטכנולוגיות והרשתות החברתיות שדופקות לכולנו בדלת, אם בעבר בוגרי מכללות וקורסים בעיצוב גרפי היו פונים לעבודה אך ורק לענף הדפוס היום נוכל לראות דווקא מחסור בעולם הדפוס בכוח אדם כי מרבית הבוגרים בתחום פונים לעבודה בהייטק לפיתוח גרפי, בהייטק השכר הוא גבוה יותר לעומת הדפוס לכן ההבדלים הללו יצרו מחסור עצום בענף הדפוס. מעצבים גרפיים ייתנו את הראייה העיצובית למתכנתים שיודעים לעבוד אך ורק עם קודים, חלק מהעבודות בעיצוב גרפי לחברות הייטק יהיה עיצוב גרפי והכנת התשתית לאפליקציה כולל ההדמיות הדיגיטליות, עיצוב והכנת כל הגרפיקה של קוד פתוח לעיצוב אתרי אינטרנט.

השפה העיצובית לדעת לפתח את מה שיודעים בעיצוב גרפי למכירות ושיווק

השפה העיצובית תהייה תמיד של המעצבים הגרפיים כי הם יודעים הכי טוב איזה צבע מוכר יותר ואיזה צבע מתאים לקהל יעד מסוים. בתחום העיצוב גרפי נוכל לראות אין ספור סטודיואים שנותנים שירותי גרפיקה פרילנס לתחום הדפוס ולתחום הייטק יחדיו, העבודה מהבית היום היא מאפשרת לכל בוגר גם ללא ניסיון בתחום זה, הניסיון בגרפיקה ממוחשבת הוא לא מה שקובע אם תקבלו עבודה או לא, מה שיקבע זה אך ורק איך נראה תיק העבודות שלכם, במידה ויש לכם תיק עבודות מקצועי יפתחו בפניכם דלתות. לתעודה בתחום זה אין משמעות בכלל כי לקוחות ומעסיקים בודקים כיצד אתם מעבירים יצירתיות וכיצד אתם יכולים לעזור ללקוחות לקדם את המכירות שלהם עם עיצובים גרפיים מקצועיים ויפים.

ללמוד גרפיקה ממוחשבת ועיצוב אונליין מהבית דרך האינטרנט איך זה עובד

תחום העיצוב גרפי מאפשר לכל אחד ואחת ללמוד את המקצוע הזה גם מהבית, הלמידה מהבית מתקיימת דרך שיעורים פרטיים והכל דרך האינטרנט אחד על אחד, הלימודים הנם לימודי תעודה, המורה יוכל להתחבר לתוכנת הגרפיקה שלכם ולהסביר לכם צעד אחר צעד איך לעבוד עם התוכנות הגרפיות, השיחה מתבצעת בדיוק כמו שתוכנת סקייפ עובדת דרך המחשב, לכל אורך השיעור המורה יאפשר לכם לתרגל את נושאי העיצוב לדוגמה אם יש תרגיל שהוא לא ברור לכם המורה יסביר לכם שוב ושוב עד שתבינו איך לעשות את זה, תרגול בשיעור מול המורה הוא הסוד להצלחה בלימודים במיוחד בלימודים אישיים אחד על אחד שאין שום לחץ כיתתי, לכל אורך הקורס ובסיום כל שיעור תקבלו מטלות עיצוביות כדי לסכם את מה שלמדתם בשיעור עצמו, שיעורי הבית והתרגול הרב הם הכלים היחידים שתוכלו איתם להצליח בקורסים בעיצוב גרפי וגרפיקה ממוחשבת. תוכלו ליצור איתנו קשר עוד היום דרך טופס צור הקשר באתר או לשוחח עם אחד מיועצי הלימוד שלנו בטלפון 03-6202111 ולקבל את כל הפרטים על עולם העיצוב הגרפי.

 

 

2019-10-05T11:59:31+03:00