הדרכה ציור באילוסטרייטור חינם שיעור התוכנה החדשה מדהים!!

שיעורים לדוגמה בתוכנת האילוסטרייטור בהחלט יכולים לתת לכם הסברים מה זה בכלל ציור דיגיטלי? איך עושים עיצוב לאפליקציות? כיצד רואים את השימוש הנרחב בעיצוב ופיתוח אתרי אינטרנט עולם של עיצוב אייקונים? כיצד עולם האופנה משתמש בתוכנה אילוסטרייטור להכנת בגדים בצורה גרפית ממוחשבת ועוזב את העולם של עפרון ודף. במאמר זה תקבלו הסברים רחבים על העולם הזה וכמובן הסברים עם שיעורי יו טיוב חינם שיסבירו לכם למה עולם העיצוב גרפי ועולם הגרפיקה ממוחשבת יחדיו מסתנכרנים ביחד דרך תוכנת העיצוב אילוסטרייטור.

ציור ואיור דיגיטלי

בעולם הציור והעיצוב והוקטורי אילוסטרייטור תהייה התוכנה היחידה שתתן מענה לעבודה עם קווים וצורות, ברשות התוכנה כלים מיוחדים לביצוע ציור חופשי ישירות במחשב, אם ניקח לדוגמה את כלי העט שיאפשר לכם על ידי הקלקות במיקומים ריקים בקובץ העבודה ליצור קווים עם משיכות עגולות, עבודת הצייר מעבר לפיתוח הרעיון והטמעה בתוכנה לציור כמו אילוסטרייטור יצטרך לבצע מילוי צבעים לשטחים ריקים וביצוע הצללות, כלי המאש לדוגמה ישלים לכם את עבודת ההצללה ומתן נפח באזורים שצריכים פרספקטיבה, עבודת ציור גרפי לעולם לא תהייה עם גוון אחד לכל אורך הציור אלה תהייה משולבת גוונים ודירוג צבעים עם טונים נכונים, בסרטונים המדהימים כאן תוכלו לראות דוגמאות רחבות יותר על שימוש בכלי הנקודות הנקרא פן טול בשפה המקצועית באילוסטרייטור.

עיצוב אפליקציות

עולם העיצוב האפליקציות נכנס בשאגה לעולם התוכן והמדיה, אם בעבר גוגל היה מפנה אותנו לאתרים כדי לקבל מידע כיום אפליקציה אחת יכולה לעשות את כל העבודה, עדיין כל אפליקציה צריכה כפתורי הפעלה או אייקונים שינווטו לאן ללכת וכיצד לקבל אינפורמציה או כל מידע אחר באפליקציה. עיצוב האייקונים בצורה נקייה יעשה על ידי תוכנת האילוסטרייטור, התוכנה מוקטרת את הגרפיקה בצורה נקייה על בסיס עולם עיצוב וקטורי לחלוטין, כשאתם מוקטרים גרפיקה אתם בעצם בונים את האייקונים על בסיס שטח של צבע מלא לעיצוב נקי ולא מפוקסל. הקבצים הוקטורים ידועים כקבצים יותר קלים לעומת תוכנת הפוטושופ, האפשרות לראות אותם ברורים יותר ויותר קלים מבחינת משקל עיצוב גרפי של  העבודה יעשה אך ורק באילוסטרייטור. עיצוב ובנייה של אייקונים יעשה עם שימוש בתוכנת אילוסטרייטור בעולם עיצוב אתרי אינטרנט כדוגמת אייקונים, סמלים מלווים במלל ועוד אין ספור פרמטרים שונים.

הכנת וציור של בגדים במחשב

עוד שימוש שרק אילוסטרייטור יכולה לעשות זה עיצוב ובנייה של בגדים במחשב, בעבר השתמשו מעצבי האופנה בכלי ציור כגון עטים ועפרונות, כיום העבודה הדיגיטלית בתוכנה מתאפשרת עם חיתוך בגרפיקה שתהייה בסופו של דבר בקובץ פדפ, הסיבה לעבודה עם קבצים וקטורים היא בגלל מכונות הדפוס שמזהים קווי חיתוך בלבד מתוכנות וקטור, אמנם אילוסטרייטור היא לא התוכנה היחידה בשוק שמוציאה קבצים וקטורים יש עוד אין ספור תוכנות כמו קורל דרו ועוד, מעצבי אופנה מצאו באילוסטרייטור כתוכנת הבית העיקרית בגלל שהיא מאפשרת חוץ מאיור וציור טכני של אופנה גם עבודה במתן תחושה ובניית הדגם צעד אחר צעד ופירוק לחלקים נכונים.

הכנת וציור של בגדים במחשב

 

2017-09-04T20:15:05+03:00