הדרכת עיצוב תמונות באינדיזיין

אינדיזיין היא אחת מהתוכנות הפופולאריות ביותר בעולם העיצוב. תוכנה זו של חברת אדובי היא תוכנת אחות לתוכנות פוטושופ ואילוסטרייטור,  תוכנה מתקדמת שיודעת לעשות המון דברים ומאפשרת מרחב פעולה משמעותי למעצב הגרפי. בסרטון זה תוכלו ללמוד איך לעצב תמונות באינדיזיין בצורה נכונה, איך לעשות את זה באופן מדויק כך שהחומרים הגרפיים שתעבדו עליהם יספקו את הדרישות מהם. הסרטון הינו פשוט וקל להבנה, סרטון עם הסברים מפורטים על סדר העבודה הנכון ושימוש נכון בכלים השונים שמעמידה התוכנה בפני המשתמשים בה, ועם קצת מוטיבציה ויכולת הקשבה והבנה מינימליים כמו גם תרגול של החומר הנלמד כמה שיותר, תוכלו להיות מעצבים מקצועיים יותר.

קצת על אינדיזיין

אינדיזיין היא תוכנה בעזרתה ניתן לייצא קבצים בפורמט PDF מה שאומר שניתן בעזרתה לעשות דברים שאי אפשר לעשות עם תוכנת פוטושופ או אילוסטרייטור, והיא התוכנה הטובה ביותר לעימוד. התוכנה שונה בתכלית מהממשק הדומה כל כך של פוטושופ ואילוסטרייטור, וזה אחד הדברים שמבדלים אותה מהן.
 עיצוב תמונות באינדיזיין

שימושים שניתן עשות עם אינדיזיין:

  • עימוד ספרים – ספרים שמשולבים בהם תמונות יכולים להיות מופקים על ידי תוכנת אינדיזיין, ולכן היא נחשבת תוכנת ההוצאה לאור הפופולארית ביותר.
  • הפקת פלאיירים – אומנם עולם הפרסום עובד היום בעיקר על דיגיטל, או במילים אחרות על האינטרנט, אך עדיין הפרסומים המודפסים לא עברו מן העולם. אם אתם רוצים להפיק פלאייר פרסומי ולשלב בו תמונות בסופו של דבר לייצא אותו בפרט PDF זו צריכה להיות תוכנת הבחירה שלכם
  • חומרים פרסומיים נוספים – מכתבים שאתם שולחים כפרסום או כל חומר פרסומי אחר ראוי שיהיה מעוצב על ידי תוכנת אינדיזיין

עיצוב תמונות

עיצוב תמונות באינדיזיין יכול להתבצע על ידי תוכנת פוטושופ בשילוב עם תוכנה זו. בפוטושופ תוכלו לעבוד על התמונה לפני שהיא עוברת לעימוד אך כשהיא כבר בעימוד תוכלו לעבוד עליה באינדיזיין שילוב נכון בין תוכנות העיצוב ובעיקר שימוש מדויק בתוכנת אינדיזיין, יאפשרו לכם להיות מעצבים טובים יותר ומקצועיים יותר. בסופו של דבר זה יפתח לכם גם יותר דלתות בשוק העבודה ואתם צריכים גם את זה לקחת בחשבון כשאתם ניגשים ללמוד אותה.

2019-08-04T09:51:20+03:00