וידאו שיעור חינם בהורדת רזולוציה ואיכות וכיווץ תמונות בפוטושופ 2019

איך לכווץ תמונות בצורה פשוטה עם כלי התוכנה – הורדת רזולוציה ואיכות וכיווץ תמונות בפוטושופ

ללמוד את תוכנת פוטושופ בצורה הפשוטה והיעילה ביותר במתכונת לימודים פרטית של אחד על אחד. לא רק שהסטודנט איננו נדרש לצאת מהבית ויכול ללמוד דרך האינטרנט ובהדרכתו של מורה צמוד, אלא הוא זה גם שקובע את לוחות הזמנים של מפגשי הקורס. מדובר בשיטת למידה הטומנת בחובה שלל יתרונות מעשיים שיאפשרו לבוגרי הקורס לייצר פרויקטים עיצוביים מרשימים במיוחד שישמשו לאחר מכן ככרטיס הביקור הראשוני לקראת קריירה מקצועית משגשגת בעולם העיצוב.

מה אנו לומדים בסרטון הנוכחי בעיצוב?

בסרטון הבא נלמד יחדיו כיצד להוריד רזולוציה בתמונות, כיצד להוריד איכות ואיך לכווץ תמונות בצורה פשוטה עם כלי התוכנה. בכל שלב ניתן כמובן לחזור להתחלה ולבצע את התהליך מחדש על פי ההוראות המפורטות שמוצגות בסרטון. הסרטונים שמציע האתר של מכללת סולו עוסקים במגוון רחב של נושאים בעולם העיצוב כמו למשל תחומי התקשורת החזותית והעיצוב הגרפי, גרפיקה ממוחשבת, בניית אתרים באינטרנט, תוכנות לגרפיקה ממוחשבת כמו אינדיזיין, אילוסטרייטור וכמובן תוכנת פוטושופ, המוכרת והמפורסמת ביותר בעולם העריכה של תמונות.
הורדת רזולוציה ואיכות וכיווץ תמונות בפוטושופ

יתרונות ההוראה הפרטית בפוטושופ

בבית הספר סולו ללימודי העיצוב הגרפי, מאמינים כי הדרכה פרטית יכולה ליצור סביבת לימוד הרבה יותר מוצלחת ומעמיקה בכל מקצוע שבו הסטודנט בחר להתמקד. באמצעות ההדרכה האישית הניתנת על ידי מורים ומנחים מקצועיים בתחום ניתן להתמודד עם קשיים נפוצים שלרוב עולים בקרב תלמידים חדשים ומתחילים בתוכנת פוטושופ, בצורה הרבה יותר אפקטיבית לעומת שיטת ההוראה הסטנדרטית הכוללת קבוצות לימוד די גדולות. ייתכן כי הפרעות שונות יפגעו בהליך הלמידה, וייתכן כי הסטודנט לא יזכה לממש את יעדיו בצורה זו.

מתכונת הלימודים בעיצוב

במסגרת הלימודים מתחבר המורה אל המחשב של שתלמיד ובצורה זו מצליח להבין את צרכי הבולטים, ואת האופן הטוב ביותר שבו הוא מצליח לקלוט את החומר. חלק מהתלמידים לומדים בקצב מהר יותר ואילו אחרים לומדים בצורה יותר איטית. המורה יתאים את קצב ההתקדמות של הלמידה בהתאם לקצב ההתקדמות האישי של התלמיד. המורה ינחה את התלמיד שלב אחר שלב במסגרת הלימודים למען הטמעה מרבית של כלי תוכנת פוטושופ ואפשרויותיה המגוונות.
2019-07-24T14:50:20+03:00