הורד פוטושופ עוד היום תוכנה לעיצוב אלבומי חתונה

שאלות ותשובות פורום – הורד פוטושופ עוד היום תוכנה לעיצוב אלבומי חתונה

אלבום חתונה הוא אלבום משמעותי מאוד עבור זוגות צעירים רבים. הם מוכנים לשלם לצלם שצילם בחתונתם לא מעט כסף על מנת שזה ייצור עבורם אלבום איכותי ומרגש. הם רוצים שבאלבום יופיעו מגוון תמונות צבעוניות באיכות גבוהה וברזולוציה גבוהה והם וודאי רוצים שחלק מהתמונות יהיו בשחור לבן או בחום עתיק.

תוכנה לעיצוב אלבומי חתונה 

תמונות המעוצבות באפקט זה (של שחור לבן או של צבעים דהויים) מעניקים לתמונה מראה ישן וקלאסי יותר. כמו כן, זוגות רבים רוצים שבאלבום החתונה שלהם יופיעו קולאז’ים שונים של תמונות שלהם ושל האורחים. חלק ניכר מהזוגות רוצים שיתלווה לאלבום כיתוב מיוחד, למשל כיתוב הנראה כמו תבליט של זהב או של כסף.

כל מי שיש לו זיקה לטכנולוגיה וזמן פנוי ממש לא צריך לשלם את מיטב כספו לצלם אלא יכול לעשות זאת בכוחות עצמו. חתן, הורד פוטושופ, כלה, הורידי תוכנת פוטושופ מהאינטרנט ועצבו עבור עצמכם את אלבום החתונה המושלם שתמיד חלמתם עליו ופנטזתם עליו. את התוכנה, אפשר להירגע, ניתן להוריד בחינם לחלוטין.

הורידו פוטושופ לא רק משום שאת התוכנה ואת הגרסאות השונות שלה ניתן להוריד בחינם, או לרכוש עבור כמה עשרות דולרים, אלא משום שקל מאוד ללמוד בעזרת מדריכים הזמינים ברשת האינטרנט כיצד לעצב טקסטים ותמונות בפוטושופ. הדבר יוכל להיות מעין פרויקט מהנה עבור שני בני הזוג גם יחד.

מה שחשוב לדעת – > קישורים שימושיים למשתמשי תוכנת הפוטושופ בישראל אתר החברה אדובי

במידה ויש לכם תקלה או אתם לא יכולים לפתוח או לעדכן את תוכנת הפוטושופ הוספנו לכם קישורים שימושיים מאוד, הקישורים מפנים לאתרי שאלות ותשובות ישירות מאתר החברה וכמובן הורדה של פוטושופ לגרסה האחרונה והכי חדישה ?

הורד פוטושופ ולמד כיצד לעשות את הדברים הבאים ועוד הרבה יותר

  1. למד כיצד לעצב טקסטים שייראו כמו תלת מימד

  2. למד כיצד לעצב טקסטים בצורות מיוחדות שייראו כמו תבליטי זהב

  3. למד כיצד לתקן פגמים שונים בתמונה

  4. למד כיצד לגזור תמונות וכיצד ליישר אותן

הורד פוטושופ ומדריך פוטושופ איכותי

כאמור לעיל, לא מספיק להוריד תוכנת פוטושופ כדאי גם למצוא מדריך פוטושופ איכותי או ספר לימוד אשר ידריך אתכם בכל אחד מהשלבים. השלב הראשון יהיה כמובן הכרת התוכנה והכרת הממשק של התוכנה ואחר כך תלמדו כיצד לעצב בפועל. בחרו מדריך בשפת האם שלכם שיהיה כתוב בצורה ברורה ומקצועית ככל הניתן.

2019-07-23T18:50:22+03:00