החלטתם ללמוד עיצוב גרפי, עשיתם החלטה נכונה

//החלטתם ללמוד עיצוב גרפי, עשיתם החלטה נכונה

ללמוד עיצוב גרפי

אם החלטתם ללמוד עיצוב גרפי, עשיתם החלטה נכונה. יש מספר לא קטן של גורמים שמביני עניין ממליצים לקחת בחשבון כאשר מחפשים מוסד ללמוד בו.בהכשרה לקראת עיצוב גרפי לימודים הם הצעד הראשון והמשמעותי. ננסה לפרט במאמר הבא את הגורמים שיובילו אתכם לבחירה במקום הנכון, בתקווה שהחלטה נכונה תוביל אתכם

החלטתם ללמוד עיצוב גרפי, עשיתם החלטה נכונה

– תכנית הלימודים – חשוב לוודא כי תכנית הלימודים מורכבת מנושאים שונים וחושפת את התלמיד לכמה שיותר תחומים הקשורים לעניין כגון גרפיקה ממוחשבת, איור ממוחשב,קורסים על תוכנות ספציפיות וכו’.


– המרצים – בכל מוסד לימודים חשוב לבדוק שהמרצים הם אכן מתאימים. הכוונה היא לאנשי מקצוע, אנשים עם רקע מעשי ותיאורטי, אשר התנסו בעבודה ויש להם היכרות עם התעשייה. בנוסף, חשוב שיהיו בעלי רקע בהוראה בתחום על מנת ליצור חווית לימוד מועילה ונעימה.

– מיקום – מוסד אשר מייעד את תלמידיו לעבודה בתחום צריך להיות ממוקם בקרבה למרכז העשייה מבחינה פיזית . קרבה למרכז, דהיינו אזור תל אביב והסביבה, תאפשר קישור טבעי לתעשיות אשר עושות שימוש במעצבים גרפיים ותהיה מקפצה בדרך לקריירה מצליחה.

– מחיר – אם הכוונה היא להיות מעצב גרפי בעתיד אנו ממליצים לא לקפוץ על המחיר הזול ביותר. לעיתים חשוב לוודא כי המחיר הוא הוגן ביחס לתמורה וכי המחיר מגובה בתוצאות מוכחות – בוגרים מצליחים, מרצים מנוסים וכו’.

– המקום עצמו – חשוב להגיע למקום ולראות כי הוא בנוי ומאובזר בצורה נכונה – כל האמצעים הטכנולוגיים הדרושים, מחשבים, סורקים, אמצעי הוראה טכנולוגיים ותוכנות מתאימות.מוסד לימודים אשר חסר אמצעים מתאימים מייעד את תלמידיו ללימודים פחות איכותיים,, לכן לפני הבחירה במקום מומלץ לבצע סיור , אבל כשאתם לומדים און ליין כל הבעיות האלה נפתרות!

– התמחויות – עיצוב גרפי הוא תחום נרחב ולכן סביר להניח כי לאחר השלבים הראשונים של הלימודים תחליטו על כיוון ממוקד יותר. לכן מומלץ לוודא כי המקום ערוך לכך ובעל התמחויות שונות – איור, עיצוב אופנה, עריכת תמונות וכו’.

– תלמידים- לא כל מוסד לימודי יכול לקבל כל תלמיד. חלק מהמוסדות אינם ערוכים לקבל כל תלמיד. חשוב לוודא כי יש לוח זמנים המותאם באופן אישי לאמהות, חיילים משוחררים או כל קהל אחר עם דרישות משלו.

סולו לימודי גרפיקה ממוחשבת ועיצוב גרפי אונליין, עונה על כל הדרישות הללו אותן העלנו כאן. המכללה לעיצוב גרפי סולו בעלת רקע נרחב, מרצים, מעולים ומנוסים, יחס אישי, ובעיקר – הדרך הנוחה ביותר ללמוד לימודים – קורסים אונליין עם התחברות של המורה ישירות למסכו של התלמיד .  כניסה לסלבוס עיצוב גרפי לימודים

2019-08-05T09:26:21+03:00