החשיבות של עיצוב גרפי למודעות פייסבוק

//החשיבות של עיצוב גרפי למודעות פייסבוק

מאות אם לא אלפי עסקים בישראלים נעזרים ברשת החברתית פייסבוק במטרה לקדם את העסק שלהם, ליצור חשיפה גבוהה, להגיע ללקוחות קיימים ופוטנציאליים חדשים ולשפר את אחוזי המכירות של העסק. פייסבוק כידוע נחשב לכלי חזק ויעיל המסייע לחזק את הקשר בין הלקוח למותג ומעולה לצורך של קידום מכירות ופרסום.

היופי בפייסבוק שאנו יכולים כל הזמן לעשות קישור בין הגלישה בו לבין גלישה ברשתות חברתיות נוספות כמו יוטיוב למשל, מה גם שכאשר אנו משקיעים בקידום בפייסבוק, הדבר בא לטובתנו בתהליך של קידום אתרים של האתר שלנו. אז מהי החשיבות של עיצוב גרפי למודעות פייסבוק?

  1. חיזוק התדמית של העסק – שיווק זה שם המשחק כך אומרים ולא סתם… ברגע שהמודעה שלנו מושקעת, מעוצבת עם קשר בין המסר שאנחנו רוצים להעביר לבין קהל היעד שלנו, המודעה תורמת לחיזוק התדמית ויוצרת בצורה כזו הזדהות עם העסק שלנו אצל הלקוחות שלנו. גם אם אותו לקוח שראה את המודעה לא הגיב אליה בשום צורה בין אם זה תגובה, לייק או שיתוף, עדיין ככל שהזמן יעבור ונקפיד על עיצוב מחושב בתהליך הפרסום, בסוף זה ישפיע על אותו גולש או לפחות ייצור רושם חיובי למותג שאנו מפרסמים. למידע נוסף על פרסום בפייסבוק.
  2. הגדלת הנוכחות – מודעה טובה היא מודעה שעוברת הלאה. מודעה טובה היא מודעה שמשתפים, מודעה שמגיבים אליה, מודעה שבה הגולשים שואלים שאלות וזה בדיוק מה שאנחנו רוצים להשיג כשאנחנו מפרסמים מודעה מעוצבת בפייסבוק. הרי יש כל כך הרבה מתחרים בפייסבוק ובכלל ברשת האינטרנט ולכן עלינו לשמור על ייחודיות ולהיות שונים מהאחר, ללכוד את עיניו של הגולש ולעודד כמה שיותר תגובות.
  3. קהל יעד – לכל שירות או מוצר שאנו מפרסמים ברשת החברתית פייסבוק יש לפחות קהל יעד אחד. הודעה מושקעת ומעוצבת בצורה חכמה, היא מודעה שקולעת בדיוק לקהל היעד הזה, מודעה שתכבוש את קהל היעד הזה ולמעשה כאמור גם כאן תעודד תגובה או הנעה לפעולה.

לסיכום, לרשת החברתית פייסבוק יש כוח אדיר בכל מה שקשור לחיזוק הקשר בין המותג לבין קהל היעד שלנו ולכן שווה לבחור בחברה המתמחה בעיצוב באנרים ומודעות באופן שוטף כדי שהתהליך יתבצע בצורה מקצועית ובסופו של דבר ייצור תגובה חיובית וטובה עבור המותג שלנו. זה לא משנה אם אנו מפרסמים במודעה מוצר חדש, הנחה או מבצע, יוצאים עם סניף חדש או כל דבר אחר, המודעה חייבת להיות מעוצבת בצבעים נעימים, כתובה בשפה נכונה ולהתאים למסר שאנחנו רוצים להעביר.

2019-07-26T21:16:53+03:00