הכול על הקטנת תמונות בפרפורציה ובסימטריה בפוטושופ, מדריך לימוד חינם!

//הכול על הקטנת תמונות בפרפורציה ובסימטריה בפוטושופ, מדריך לימוד חינם!
פוטושופ היא תוכנת עיבוד התמונות הפופולארית בעולם. מיליונים של אנשים עושים בה שימוש בין אם באופן מקצועי בין אם באופן חובבני, וגם אתם יכולים לעשות בה שימוש עם קצת למידה והבנה של הכלים השונים אותם מציעה התוכנה. פוטושופ היא תוכנת הבחירה של צלמים רבים ומעצבים שונים, והיא מאפשרת עבודה איכותית ותוצאות מדהימות. בשנים האחרונות פותחו לא מעט תוכנות עיבוד תמונות בין אם זה למחשב ובין אם זה למובייל, אך עם כל הכבוד לתוכנות הללו אף אחת מהן לא משתווה ליכולות שמציעה תוכנת פוטושופ.
פוטושופ היא חדר החושך המודרני מאז שהפילמים

פוטושופ היא “חדר החושך” המודרני מאז שהפילמים עזבו אותנו, וניתן לעשות בעזרתה דברים מדהימים ורק צריך לדעת לעבוד איתה בצורה נכונה.

בסרטון שלפניכם תוכלו לצפות בהדמיה של איך מקטינים תמונות בפרפורציה ובסימטריה בפוטושופ. ולמה צריך לדעת את זה? פשוט מאוד, כי הקטנה לא נכונה של תמונות ושל קבצים תעוות את התמונה. אם אתם עובדים עם פוטושופ תעשו מן הסתם לא מעט הגדלות והקטנות, אך אם הן לא מדוייקות התוצאות בהתאם. הסרטון הינו פשוט וקל להבנה וכל מה שהוא דורש זה מעקב אחרי הנאמר בו כמו גם תירגול של הדברים כמה שיותר כדי שניתן יהיה ליישם את היידע בעבודות השונות, ובסופו של דבר תקבלו תוצאות ייחודיות ומיוחדות וכדאי לתת את הדעת גם לדברים שנראים לכאורה שוליים כמו הקטנה סימטרית של תמונות.

מיועד לחובבנים ולמקצוענים…

בין אם אתם חובבנים שאוהבים לעבוד על התמונות אותן צילמתם, ובין אם אתם צלמים מקצועיים, מעצבים גראפיים, מעצבי אלבומים או כל אחד אחר שעושה שימוש בתוכנה כחלק מן העבודה שלו, אתם חייבים להכיר את תוכנת פוטושופ ואת הכלים השונים אותם היא מציעה. פוטושופ היא תוכנה מבית חברת אדובי היא תוכנה שמתעדכנת כל הזמן, ולכן מתווספים לה כלים שונים שחייבים להכיר. הכלים הללו הינם כלים שתוכלו לעשות בהם שימוש, ולכן כדאי לכם להכיר את האפשרויות השונות שהתוכנה מציעה וללמוד עוד ועוד עליה.

2019-08-04T20:19:09+03:00