הכל על המדריך לצייר המתחיל במחשב

קורס לימודי תוכנות עיצוב

כל מי שעוסק היום בעיצוב באשר הוא, חייב לעצמו ללמוד גם את תכונות העיצוב הפופולריות והמובילות ביותר בעולם המחשבים בכדי להקל על עצמו, לקצר תהליכי עבודה, ולהפיק תוצרים ברמה הגבוהה ביותר האפשרית. בתוכנות עיצוב משתמשים היום מעצבי פנים, מעצבי אתרי אינטרנט, מעצבי אופנה, מאיירים, מוציאים לאור, מעצבים תעשייתיים ועוד.

ללמוד קורס לימודי תוכנת עיצוב במכללת סולו

מי שבוחר ללמוד קורס לימודי תוכנת עיצוב גרפי, לומד למעשה קורס מודולרי, אשר מורכב מידע של כמה וכמה תוכנות עיצוב: אינדיזיין, פוטושופ, פלאש, דרימוובר ואילוסטרייטור. כל אחת מהתוכנות מאפשרת סוג אחר של עיצוב: עיצוב תמונות, ציור וקטורי, הנפשה ועוד. לכן, חשוב ביותר לכל בעל מקצוע בתחום העיצוב להעמיק יותר באותה תוכנה אשר תיתן לו את הכלים הטובים ביותר לתחום עיסוקו, תוך נגיעה פחותה בתוכנות האחרות.

לימודים מסוג זה אפשריים במכללת סולו אשר הלימודים בה הם לימודים מקוונים בשעורים של אחד על אחד עם תוכנה מתאימה ומנחה אישי. כך יכול כל סטודנט במכללה להתאים את קצב הלמודים וההדגשים לצרכים שלו, מה עוד שבמקרים רבים מדובר באנשי מקצוע עסוקים, ואותו קורס לימודי תוכנות עיצוב הוא מבחינתם קורס של העשרה והתפתחות נוספת.

הכל על המדריך לצייר המתחיל במחשב

קורס לימודי תוכנת עיצוב לגרפיקאים

לעומת מי שלומד את תוכנות העיצוב ככלי נוסף במקצוע אחר, כמו מעצבי אופנה, לדוגמא, מי שבוחר להיות מעצב גרפי, חייב להכיר לעומקן ועל בוריין את כל התוכנות.

מקצוע זה וקורס כזה, מתאימים מאוד לאנשים יצירתיים אשר נמשכים לאומנות מצד אחד, ולטכנולוגיה מצד שני, ורוצים להפוך את הכישורים שלהם ואת העניין שלהם למקצוע לחיים. בקורס הם יכירו את התוצרים שאפשר להפיק מכל אחת מהתוכנות האמורות, ואת התוצרים המורכבים יותר שאפשר להפיק תוך ייבא וייצוא קבצים מאחת לשנייה בקלות רבה ולהטמיע אותם.

תוכנות העיצוב מאפשרות לצייר ולאייר, לעצב ולעמד דף, בין אם מדובר בדף אינטרנט או בדף שאמור להגיע אל בית הדפוס, לשנות צבעים מתוך מגוון גדול, ולקבל גוונים מדויקים וחדים, לתקן שגיאות בתמונות, להחליף רקעים, טקסטורות, מרקמים, להניע דמויות וחפצים ועוד.

 

1

2019-08-05T07:59:56+03:00