הכנת אפקטים לעיצובים על תמונות- שיעורי פוטושופ

מעוניינים להכיר את תוכנת פוטושופ, התוכנה המוכרת והשימושית ביותר בעולם לעיבוד ועריכת תמונות? להלן סרטון שמלמד אתכם שלב אחר שלב כיצד ליצור אפקטים לעיצובים מרשימים על תמונות באמצעות פוטושופ. הסרטון מיועד למתקדמים ולמתחילים וכדי לקבל ממנו את המרב חשוב לעקוב אחר ההוראות בזהירות. באתר הבית של מכללת סולו, לימודי עיצוב גרפי און ליין, ניתן לראות עוד מגוון רחב של סרטוני הדרכה ללימוד אפקטיבי ופרטני במתכונת של אחד על אחד במקצועות העיצוב הגרפי, גרפיקה ממוחשבת ותוכנות גרפיקה.

שימושי תוכנת פוטושופ

פוטושופ היא כאמור תוכנת עריכה, פיתוחה של חברת אדובי מערכות. מדובר בתוכנה הנפוצה ביותר בעולם של עיבוד תמונות. כל מי שעוסק כיום בתחום של עיצוב גרפי, עיצוב אתרים ובניית אתרים נעזר בתוכנת פוטושופ שמאפשרת ליצור עיצובים ייחודיים למגוון שימושים ביניהם אתרי אינטרנט, הדפסת הזמנות לאירועים דוגמת חתונות וימי הולדת, עיצוב מודעות פרסום ברשתות החברתיות ובמדיות השונות וכן הלאה. מעצבי אתרים רבים כיום נעזרים בפוטושופ לעיצוב האתר, לוגואים, באנרים, סמלים ועוד שורה ארוכה של מרכיבים ואלמנטים באתר.

עיצוב ובניית אתרים באמצעות פוטושופ

תוכנת פוטושופ היא אחת התוכנות המקצועיות ביותר בשוק של בניית אתרים, עיצוב גרפי, גרפיקה ממוחשבת וצילום. באמצעות התוכנה ניתן להתחבר בקלות אל עולם האינטרנט והלקים אתרים איכותיים מאפס. יכולותיה של התוכנה הם רבות והיא מאפשרת בין השאר ליצור סמלים ואייקונים ייחודים שיוצגו באתר האינטרנט שלכם בעתיד. להלן כמה מיכולותיה וכליה המרכזיים והבסיסיים של תוכנת פוטושופ בכל הנוגע לעיצוב ובניית אתרים ברמה המקצועית ביותר דרך התייחסות מרכזית לעיצוב המקורי והייחודי.
כלי התוכנה

כלי התוכנה משמשים לא בשוק בניית אתרי אינטרנט אלא עבור צרכי המגזר העסקי, הפרטי והציבורי. כך למשל לא מעט אנשים נעזרים כיום בתוכנת פוטושופ כדי ליצור אלבום תמונות דיגיטאלי מרשים ומעוצב בקפידה. כלי המברשת, כלי החלפת צבע, כלי הטשטוש, מברשת ההיסטוריה, כלי מעברי צבע, כלי חותמת הגומי, כלי מברשת הריפוי ועוד שורה ארוכה של כלים נוספים שמשמשים רבות את כל מי שעובד על תוכנת פוטושופ ומעוניין לעצב ולבנות אתרים באינטרנט.

 

2017-09-04T20:58:22+03:00