הכנת גלריית תמונות מתחלפות, מדריך DREAMWEAVER CS6 HTML5 לימוד חינם.

//הכנת גלריית תמונות מתחלפות, מדריך DREAMWEAVER CS6 HTML5 לימוד חינם.
אם אתם רואים את הסרטון הזה, סביר להניח שתחום בניית אתרים מעניין אתכם. ואכן, בניית אתרים היא הדבר החם, וזה בדיוק הזמן בשבילכם להיכנס לתחום. הסרטון מסביר בצורה ברורה וקלילה איך מכינים גלריה של תמונות מתחלפות, איך עושים את זה בזמן קצר ואיך דואגים שהגלריה תעבוד כמו שצריך. אם אתם רוצים להתמקצע בתוכנת dreamweaver ורוצים להכיר עוד כלי חשוב בה, אתם חייבים לראות את הסרטון הזה, להאזין לנאמר בו וכמובן לתרגל את מה שהוא מלמד עד כמה שניתן. הנה כמה מילים על התוכנה ועל הפונקציה הזו.
לשדרג את האתר

למה ללמוד בכלל dreamweaver?

העידן בו אנו חיים מתאפיין במעבר לאינטרנט בכל תחום ותחום. אם בעבר היינו רגילים לבצע את הקניות שלנו בדרך המסורתית, הדרך בה קונים פיזית מוצרים, הרי שהיום חלק גדול מהקניות שלנו הן קניות אינטרנטיות, קניות און ליין. אותו הדבר בשירותים או כל מידע אותו אנו מחפשים, בעבר היינו רגילים לצרוך אותו בדרכים המוכרות אך היום הכול כמעט מתבצע דרך הרשת. ולכן, יש מיליוני אתרי אינטרנט ועוד אלפים קמים בכל יום ויום, ואם אתם רוצים להיכנס לתחום חם מאוד, תחום שיש בו עבודה כל הזמן, בניית אתרים היא בדיוק מה שאתם צריכים. ומהי dreamweaver? מדובר על עוד תוכנה מבית אדובי, תוכנה לבניית אתרים המתקדמת ביותר שקיימת, ולימוד שלה יחד עם לימוד התוכנות הגראפיות של חברת אדובי יאפשר לכם להיות בוני אתרים מקצועיים ולעשות עבודות ללקוחות רבים.

גלריית תמונות מתחלפות – לשדרג את האתר…

אם אתם רוצים לשדרג את האתר שלכם או זה שאתם בונים למישהו אחר, גלריית תמונות מתחלפות יכולה להיות מתאימה. בגלריה כזו ניתן להכניס תמונות מההוואי של התחום בו אתם עוסקים, ניתן להכניס לוגואים של לקוחות שלכם, וניתן להכניס כל קבוצת תמונות שנראית לכם מתאימה. שימוש בגלריה כזו יוסיף נופך מקצועי לאתר שאתם בונים, והוא יהיה עם ערך מוסף לגולשים בו בעיקר מבחינה ויזואלית.

סרטון זה יכול ללמד אתכם איך לעשות את זה בצורה נכונה, איך לבנות אתר אינטרנט ולהטמיע בו גלריה של תמונות שמתחלפות. ועם לימוד ותרגול תוכלו לעשות את זה ברמה גבוהה.

2019-08-04T21:41:50+03:00