הכנת עיצוב אלבום תמונות בפוטושופ

כדי לעצב אלבום תמונות בפוטושופ אנחנו ניקח תמונות שצילמנו ונערוך אותם דרך התוכנה של הפוטושופ ונוסיף לאותם תמונות אפקטים ויזואליים שונים ואיכותיים כדי לתת מראה מיוחד ואיכותי שנוכל לשמר את האלבום כחלק מזיכרון אישי בחיינו. אנחנו לוקחים תמונות שצילמנו במצלמה דיגיטלית מאירועים שונים בחיי היום יום כמו בר מצווה, חתונה וכו ודרך התוכנה אנחנו נותנים לו עיבוד מחודש על ידי הוספת איכות תמונה ואפקט וסגנון שונה שנבחר לעצב. אנחנו יכולים לעצב אלבום על ידי סגנונות שונים של תמונות וטקסטים ריכוך תמונות וליטוש.
מעצבים אלבום תמונות בתוכנה

איך מעצבים אלבום תמונות בתוכנה?

עיצוב אלבום דיגיטלי נעשה דרך פתיחת קובץ והעלאת תמונה לפוטושופ נכנסים ל edit  ובוחרים free transform מגדילים את התמונה שבחרנו לעצב באלבום עם shift אנחנו בוחרים כדי לעצב תמונה באפשרות של טקסט מוסיפים דרך כלי הבחירה ואז רושמים טקסט לוחצים על הטקסט וזורקים אותו לפח אנחנו עומדים על כלי הבחירה ועושים בקליק ימני layer via copy אנחנו פותחים בשכבה אחרת נפרדת משכבת התמונה. בחלון השכבות נלחץ על fx ומשם נמשיך ל blending option יפתח חלון עם מלא אופציות של אפקטים שונים שנוכל לשלב בתמונה אנחנו לוחצים פעמיים קליק ובוחרים איזה אפקט שנרצה לדוגמא drop shadow כדי לעצב אנחנו בוחרים צבעים והבלטות והצללות כדי להוסיף אפקטים ובוחרים בעוד צורות ואפקטים אחרים כמו שחור ולבן. כאשר אנחנו שמים אפקטים אנחנו משלבים אפקטים שונים בכמות קטנה ומרככים את התמונה ואפשר להבריק ולשים stroke . אחרי כל השילובים שאנחנו בוחרים לשלב לתמונה שנעלה אנחנו מקבלים עיצוב משודרג כדי לשים באלבום תמונות שלנו שישמר לאורך שנים באלבום דיגיטלי.

אילו תמונות ניקח כדי לעצב?

אנחנו לוקחים תמונות מהחיים האישיים שלנו מכל מיני אירועים שונים כדי לעצב ולשמר כזיכרון לשנים אנחנו משדרגים את התמונות דרך התוכנה ונותנים להם אפקטים וסגנון שונה כדי שנוכל לעצב אלבום דיגיטלי מיוחד שנוכל להראות לנכדים ולילדים. את האלבום מעצבים אנשים  בעלי ניסיון ומיומנות של שנים בתחום העיצוב הגרפי שנעזרים בצלמים או שיש לנו את האפשרות גם לעצב בעצמנו את האלבום דיגיטלי על פי הטעם שלנו והתמונות שלנו. לכל אלבום דיגיטלי יש סיפור וחלק אישי מהחיים שלנו והעיצוב מסמל את זה דרך האלבום דיגיטלי.

 

 

2019-08-04T19:35:59+03:00