הכנת עיצוב לב ותמונות בפוטושופ

מכללת סולו, לימודי עיצוב גרפי און ליין, מזמינה אתכם להתרשם ממגוון מדריכים וסרטונים להעמקת הידע בתוכנת פוטושופ. המכללה מאפשרת לכם ללמוד את תוכנת פוטושופ ועוד רבות נוספות בתחום הגרפיקה הממוחשבת במתכונת לימודים פרטית של אחד על אחד. כל זאת ועוד מבלי לצאת בכלל מהבית ועם אפשרות ללמוד בצורה עצמאית לגמרי. הסרטון שלפניכם מסביר לכם שלב אחר שלב כיצד לעצב לבבות ותמונות בתוכנת פוטושופ בצורה הנוחה והיעילה ביותר.

שיטת לימודים פרטית ואון ליין

הסרטון מלמד אתכם לעצב לב בתמונות בשיטה מרכזית אחת שתאפשר לכם לעשות זאת לבד תוך מספר דות בודדות. כל מה שצריך לעשות הוא לעקוב אחר ההוראות וההנחיות המופיעים במדריך שלהלן. שיטת הלימודים שמציעה מכללת סולו היא און ליין בהוראה פרטית כאמור בהנחייתו של מורה אשר מחובר אל המחשב של התלמיד בו זמנית. הלימודים נעשים כאמור בצורה פרטית ועל פי לוח הזמנים שנקבע יחד עם התלמיד מבעוד מועד. במסגרת הלימודים ניתן להעמיק את הידע לא רק בתוכנת פוטושופ אלא גם בתוכנות נוספות כמו אינדיזיין, אילוסטרייטור, תוכנות לבניית אתרים וכן הלאה.

מה לומדים בקורס?

שילוב של שלושת התוכנות שצוינו לעיל עם למידה של שיטות עבודה בורה פרטית מביאות לתוצאות הרבה יותר מהירות ואל יעדים יעילים שיאפשרו לכל תלמיד בעתיד לממש את היכולות והכישורים העיצוביים שלו. צורת הלימודים והמתכונת שבו נעשית היא באמצעות פגישות באינטרנט של אחד על אחד מול מורה פרטי.  ניתן להיחשף אל ידע נוסף ומעמיק יותר אודות שיטת הלימודים שמציעה מכללת סולו באתר הבית ולהבין כיצד זה קורה בפועל יחד עם סרטון הסברה מפורט און ליין. ניתן ליישם באמצעות סרטוני הדרכה אלו את ההתמקדות בעבודה היצירתית של כל תלמיד ולהוציא אותה אל הפועל בצורה הנוחה והמהירה ביותר.
אפשרויות תעסוקה
לימודי עיצוב גרפי און ליין לצד בניית אתרים נסבים סביב פרויקטים יצירתיים על מנת לאפשר לכל סטודנט לפתח את יכולותיו האומנותיות והיצירתיות. באמצעות הלימודים ניתן בסופו של יום להכין תיק עבודה איכותי ומרשים מאד שיאפשר לבוגרים להשתלב בשוק העבודה במגוון תפקידים

 

2017-09-04T21:08:52+00:00