הכנת קולאז’ תמונות על קנבס

יש לכם בקרוב אירוע כלשהוא של בן משפחה, חבר או חברה? רוצים להפתיע אותו או אותה במשהו מיוחד ולא רגיל? רוצים לשמח אותם? אתם יכולים כמובן לתת להם את אותן המתנות הבנאליות המוכרות אך יכולים לתת להם משהו מיוחד. קולאז’ תמונות על קנבס יכול להיות מתנה כיפית במיוחד, מתנה מדהימה ובעיקר בלתי שגרתית. מתנה כזו תשמח את זה שמקבל אותה במיוחד אם היא ממישהו קרוב.הכנת קולאז’ תמונות על קנבס לא דורשת מכם לפנות לאיש מקצוע בתחום הגרפיקה. עם הכרה של תוכנת פוטושופ וקצת תרגול שלה תוכלו גם אתם להפיק קולאז’ כזה וללכת ולהדפיס את מה שהכנתם.

קולאז’ מתאים לכל אירוע…

הכנת קולאז' תמונות על קנבס

קולאז’ תמונות הוא צבר של תמונות שממוקמות בסדר כרונולוגי כלשהוא, תמונות שמספרות סיפור כלשהוא. אם למשל יש חתונת זהב לסבא ולסבתא, קולאז’ תמונות יכול להיות של תחנות בחייהם מאז שהם הכירו ועוד היום. פעם אלו היו גזרי עיתונים או גזרי תמונות שהיו מודבקים על פלקט או על כל בסיס אחר אבל היום בעידן הדיגיטלי מדובר על מספר תמונות שמאוחדות ביחד ויוצרות את קולאז’התמונות. השילוב של התמונות הללו על בד קנבס הוא זה שיוצר את היצירה המדהימה. ניתן לתלות את הבד בכל מקום בבית, במשרד או בכל חלל אחר וליהנות מצפייה בו בכל רגע נתון.

היא לא דומה לאף אחת אחרת…

בעידן המודרני כשכולם מצלמים כל הזמן, נולדו להן אין ספור תוכנות גרפיקה שונות חלקן בתשלום וחלקן הגדול בחינם. אם אתם רוצים לעשות משהו פשוט עם תמונה, להבהיר אותה, להכהות אותה,להוסיף לה רוויה של צבעים, ליישר אותה, לחתוך אותה וכדומה התוכנות האחרות יכולת להספיק. אך אם אתם רוצים לעשות יותר, אם אתם רוצים להפיק יצירת אומנות של ממש אתם חייבים לעשות שימוש בתוכנת פוטושופ. פוטושופ מציעה מגוון כה רחב של כלים עד שניתן לעשות באמצעותה כל דבר שנוגע לתמונות, קולאז’ים, אפקטים ואחרים. פוטושופ עולה על כל תוכנה אחרת ביכולות שלה ובמה שהיא מציעה למשתמשים.

ללמוד פוטושופ…

מי ששמע כבר את המושג “פוטושופ” בעבר ורובינו שמענו כבר את המושג הזה, מן הסתם הקשר הישיר בראש היה לאנשי גרפיקה בתחום ולא חובבנים. אך האמת היא אחרת, פוטושופ היא לא תוכנה מורכבת ללימוד. היא תוכנה שמצריכה לימוד שלה והכרת הכלים שלה ומצריכה עוד יותר מכך תרגול רב, אך היא לא קשה ללימוד. כל אחד בכל גיל יכול ללמוד אותה מאפס ויוכל מהר מאוד להפיק ממנה תועלת. יש סרטונים רבים ברשת כמו גם חומרים נוספים שניתן ללמוד מהם ולדעת איך לעשות שימוש בכלים השונים. אז אם אתם רוצים לדעת להכין קולאז’ תמונות על קנבס אתם צריכים ללמוד את תוכנת פוטושופ.

2019-08-21T13:18:35+03:00