המדריך המלא להכנת עיצוב כרטיסי ביקור חינם

//המדריך המלא להכנת עיצוב כרטיסי ביקור חינם

כרטיס ביקור הינו דבר חשוב עבור עסקים היות וכרטיס ביקור מכיל מידע על העסק ופרטים ליצירת קשר לקבלת שירות. כל כרטיס ביקור יעוצב בהתאם לעסק אליו הוא קשור: העיצוב יבוא לידי ביטוי בצבעי כרטיס הביקור, לוגו, תמונות סגנון הכתוב שיופיע בכרטיס הביקור ועוד. את כרטיס הביקור עבור העסק ניתן לעצב בעזרת תוכנות גרפיות שונות המאפשרות ליצור אלמנטים כגון צורות הנדסיות ועוד עבור כרטיס הביקור ושילובם יחדיו להגעה לתוצר הסופי – כרטיס הביקור (בטרם הדפסתו ושכפולו בבית דפוס).

המדריך המלא להכנת עיצוב כרטיסי ביקור חינם

עיצוב הכרטיס יהיה לפי מאפייניו של העסק אותו מייצג לדוגמה:

אם זו חברה המציעה שירותי ניקיון אז עיצוב כרטיס ביקור שלה יהיה בשילוב של תכלת וירקרק וגווניו – צבעים המייצגים ניקיון, רוגע, מים לעומת כרטיס ביקור לחגיגות ימי הולדת לילדים אז בטח כרטיס הביקור ישלב צבעים של ורוד וכתום המייצגים רוך, שמחה. בעיצוב כרטיס הביקור יש חשיבות רבה לשימוש בצבעים וסגנון הכתיבה, המשותף לכל כרטיסי הביקור הוא שבכולם יהיה לוגו המשתייך למקום העסק ופרטים ליצירת קשר (כאן כל עסק יבחר לשיקולו אילו פרטים לפרסם: טלפון, מקום גאוגרפי, אתר אינטרנט, כתובת דואר אלקטרוני וכו’).

טיפים לקראת עיצוב כרטיס ביקור.

מתכננים עסק? חלק מהדברים אותם תצטרכו לקידום ושיווק העסק הוא כרטיס ביקור, כרטיס הביקור זו דרך נוספת להשגת לקוחות או שותפים לעסק, אמנם כרטיס הביקור יכיל מידע מצומצם יותר בניגוד לכלי תקשורת אחרים (כגון אתר אינטרנט של העסק) אך כרטיס ביקור תמיד נגיש ולא מצריך משאבים רבים עבור מי שיש ברשותו אותו ובכל רגע נתון יכול להשתמש בכרטיס זה במידה ויש צורך בשירות העסק אותו הכרטיס מייצג. לפני תהליך הכנה ועיצוב כרטיס הביקור תחילה יש לוודא שיש שם לעסק ולוגו המייצג  אותו – נתונים אלו הרי יופיעו על גבי כרטיס הביקור או על עיצוב בסיסי של אלבום תמונות.

1

 

לאחר מכן לבחור אילו פרטים יופיע בכרטיס הביקור: כתובת אתר האינטרנט, כתובת הדואר האלקטרוני, מי איש הקשר (אם בכלל יש צורך לציין זאת בכרטיס הביקור, זאת בהתאם לתחום בו עוסק העסק: אם זה עסק של אדם פרטי – ספר, טכנאי פרטי ועוד, אם זו חברה המציעה את שירותיה) לאחר מכן, אילו צבעים / תמונות יופיע בכרטיס, צבע הלוגו של העסק, לצבעים יש חשיבות רבה במהלך עיצוב כרטיס הביקור. לאחר מכן ניתן להתחיל בעיצוב והכנת כרטיס הביקור תוך התבססות על השלבים שפורטו לעיל בעזרת תוכנה המאפשרת זו, תוכנה מקצועית לכך וידוע בקרב משתמשים רבים היא תוכנת פוטושופPhotoshop אשר לה כלים מקצועיים ואפקטים מרהיבים העונים בצורה מקצועית מדויקת ויפה לכל הקשור בהכנה ועיצוב כרטיסי ביקור.

 

2019-08-05T07:58:34+03:00