המדריך לעיצוב אלבומים אישיים ומעוצבים.

//המדריך לעיצוב אלבומים אישיים ומעוצבים.
בסרטון שלפניכם ישנו מדריך איך לעצב אלבומים אישיים בדרך קלה ופשוטה, דרך מקצועית שתשאיר את המעיינים באלבום לאחר שתסיימו אותו פעורי פה. לא חייבים להיות מעצבים מקצועיים בשביל לעצב אלבום תמונות, וכל מה שצריך הוא להכיר את תוכנת פוטושופ ואת הפונקציות הרלוונטיות. הסרטון הינו ברור וקל להבנה והוא מלווה בהסברים מפורטים שצריך בשביל לעשות את זה בצורה נכונה, ואם אתם רוצים להיות מעצבי אלבומים מקצועיים ולהתפרנס מזה, הסרטון הזה גם יתרום לכם למרות שתהיו חייבים כמובן להתמקצע עוד ועוד. כל מה שנדרש הוא מיומנות בסיסית עם מחשבים, כישרון בסיסי, וכמובן הרבה רצון, וכל מה שצריך הוא להקשיב לנאמר בסרטון וליישם אותו, וכמובן לתרגל כמה שניתן.
המדריך לעיצוב אלבומים אישיים ומעוצבים

למה להשאיר את התמונות סתם כך?

אם אתם אחרי אירוע כלשהוא כמו חתונה או כל אירוע אחר, או אם אתם אחרי טיול גדול בחו”ל או אחרי כל חוויה שהיא, ואתם רוצים תיעוד מרגש מהם ורוצים מזכרת לכל החיים, אין סיבה שהתמונות הללו יישבו במחשב שלכם סתם כך. אתם יכולים ליצור אלבומי תמונות מרהיבים, להוסיף אפקטים ומלל מסביב לתמונות, אתם יכולים גם לתקן תמונות מעוותות או לשפר אחרות בתאם לצורך, ויכולים בסופו של דבר לקבל מוצר מוגמר ברמה הגבוהה ביותר. אם בעבר עיצוב אלבומים היה דורש פיתוח של התמונות ועבודה ידנית, היום הכול מתבצע על המחשב והכל קורה במהירות, כל מה שצריך הוא לעצב את האלבום ולשמור אותו בצורה דיגיטלית או להדפיס אותו. ניתן לעשות כל הזמן שינויים ושיפורים, עד שמקבלים מוצר מוגמר משביע רצון.

להתפרנס מעיצוב אלבומים

מי שרוצה לקחת את זה עוד צעד אחד קדימה, יכול לעסוק בתחום בשתי דרכים:
לעבוד עבור צלמים – צלמי אירועים צריכים מעצבי אלבומים בשביל להציע שירות נוסף ללקוחות שלהם. כך לא תצטרכו “לרדוף” אחר עבודה והיא תרדוף אחריכם, אך כמובן תרוויחו פחות מאשר אם תעשו את זה בצורה עצמאית.
להיות מעצבים עצמאיים – עיצוב אלבומים יכול להיות מקצוע כפרילנסר, ואתם יכולים לפרסם את עצמכם וכמובן תקבלו עבודה בהתאם לכישרון שלכם ובהתאם לתיק העבודות שתציגו.
הסרטון הזה כמו רבים אחרים מהווה טעימה מעולם שלם של עיצוב אלבומים, עולם מעניין וחוויתי, עולם של נוסטלגיה וזיכרונות שכדאי להיכנס אליו.

2019-08-04T20:11:20+03:00