המלצה קורס עיצוב גרפי

המלצה קורס עיצוב גרפי

איפה ללמוד עיצוב גרפי ב2021? אם אתם מתעניינים בתחום ודאי יצא לכם להתלבט לגבי השאלה הזו. ובהחלט יש על מה להתלבט כי יש המון מקומות שמציעים ללמד אצלם את התחום, אך השאלה המרכזית האם הלמידה במקום מסוים תביא אתכם לעסוק בתחום. רוב האנשים שמחפשים קורס עיצוב גרפי עושים זאת על מנת לעסוק בתחום ופחות כדי להעשיר את הידע. אם אתם מחפשים ללמוד עיצוב גרפי אתם זקוקים למקום שילמד אתכם ברמה גבוהה ועם חומר לימוד רחב ומקיף.

על מה לשים דגש כאשר מחפשים קורס בעיצוב גרפי?

יש מספר פרמטרים חשובים שכדאי לשים אליהם לב כאשר אתם מחפשים קורס בעיצוב גרפי. הדבר הראשון מי מלמד במקום. אתם חייבים לוודא שמי שמלמד אתכם הוא אדם בעל ניסיון עשיר בתחום. זה לא סוד, הרבה אנשים שלומדים תחום מסוים ובעלי ניסיון של שנה בלבד, מתארים עצמם כמומחים ומציעים עצמם כמורים בתחום. חשוב שאתם תלמדו אצל אנשים עם ניסיון רחב גם בשוק העבודה.

הפרמטר השני הוא היקף חומר הלימוד שמקבלים הסטודנטים. כשלומדים עיצוב גרפי לומדים מצד אחד את התוכנות הגרפיות. מדובר על למידה טכנית של הפונקציות הקיימות. אם נשארים רק ברמה הטכנית הזו, לא באמת ניתן ליישם זאת בשוק העבודה. אתם חייבים שיהיה לכם גם את החלק היצירתי מעשי, כלומר יצירת גרפיקה מקצועית שנעשית באמצעות התוכנות שהם כלי העבודה של המעצב הגרפי. כמו כן, יש לשים לב כי חומר הלימוד מקיף ומאפשר לכם להכיר מגוון רחב של גרפיקות פרסומיות.

פרמטר נוסף זו העלות. כאשר קורס אינו מקצועי מספיק, העלות שלו בדרך כלל תהיה מאוד נמוכה סביב ה-1500 שקלים. מחירים אלו מעידים כי מדובר בסדנה שקראו לה קורס. מחירי הקורסים בדרך כלל יתחילו מ-6000 שקלים. חשוב לשים לב שאתם גם לא משלמים יקר מידי, נניח 15 אלף לשנת לימוד.

פרמטר נוסף לא פחות חשוב הוא זמן הקורס. חשוב שתבינו שכדי שתצליחו ללמוד שלוש תוכנות גרפיות וליישם בהם גרפיקות, אתם חייבים זמן ולמעשה לפחות שמונה חודשי לימוד. קורסים המלמדים עיצוב גרפי בחודש- עד שלושה חודשים ככל הנראה אינם מקיפים מספיק ולא באמת מכינים אתכם לעבודה. סתם כדי לסבר את אוזניכם, אצלנו במכללת סולו מלמדים תוכנת עיצוב אחת בשלושה חודשים וקורס עיצוב גרפי שלם 8 חודשים.

איפה יש מכללות איכותיות לעיצוב גרפי בארץ?

מקומות רבים בארץ מציעים קורס עיצוב גרפי. תוכלו למצוא בצפון, במרכז ואף בדרום, אך אנו רוצים להציע לכם מקום שמלמד בכל חלקי הארץ. אנו במכללת סולו מלמדים את  תחום עיצוב גרפי ותקשורת חזותית אונליין מהבית ובשל כך, לא משנה איפה אתם נמצאים, אתם יכולים ללמוד אצלנו את התחום.

הניסיון שלנו בלימוד עיצוב גרפי הוא רחב ואנו עוסקים בכך כבר קרוב ל-15 שנים במכללה שלנו מכירים היטב את תעשיית העיצוב הגרפי ואנו יודעים בדיוק מה מחפשים בשוק העבודה. אנו מלמדים את התלמידים שלנו עיצוב גרפי ברמה הגבוהה ביותר, עם מורים בעלי ניסיון רחב ועם החידושים שקיימים בשוק.

מהי למידה אונליין במכללת סולו?

כולכם ודאי מכירים את הזום שהיה מאוד נפוץ בתקופת הקורונה. עוד הרבה לפני תקופת הקורונה ועוד לפני שהשתמשו בזום, אנו במכללת סולו לימדנו אונליין בעזרת תוכנת חיבור. תוכנת החיבור שאנו משתמשים בה מאפשרת לנו לראות את מסך המחשב שלכם ולהפעיל את העכבר. כך למעשה ניתן להסביר חומר בתוכנות השונות ואף לבצע תרגול שהמורה יכול להיות שותף לו ולתקן אתכם.

מה מיוחד במכללת סולו מעבר ללימוד אונליין מהבית?

אז מעבר לכך שאתם יכולים ללמוד מכל מקום ואין לכם נסיעות, חיפוש חניה ובזבוז של זמן וכסף על כך, יש גם את היתרון הייחודי של המכללה, היתרון המקצועי. מכללת סולו מומחית בלימוד של עיצוב גרפי ותחומי העיצוב להייטק. המטרה שלנו להביא אתכם למצב שאתם מבינים את החומר ויודעים ליישם אותו ולעצב גרפיקות מגוונות. רק כך למעשה ניתן להשתלב בשוק העבודה בתחום. אנו שמים על כך דגש מאוד גדול כאשר אנו מלמדים.

אלו סוגי גרפיקות אלמד כחלק מהלימודים?

כחלק מהלימודים במכללת סולו אתם תלמדו לעצב לוגואים, באנרים, אלבומים דיגיטליים, כרזות פרסומיות, עיבוד תמונות ועוד. כמו כן, תלמדו את תורת הצבעים, עימוד וקומפוזיציה, תורת הכתב ועוד המון ידע רב ושימושי שאנו בטוחים שתיישמו לאחר מכן בעבודה. כל זאת אתם תלמדו אצלנו אחד על אחד עם מורה.

מה זה אומר לימוד גרפיקה אחד על אחד?

לימוד אחד על אחד הוא למעשה לימוד שיעור פרטי של מורה מול תלמיד. הלימוד נעשה אל מול המחשב באמצעות תוכנת חיבור בה המורה שומע את התלמיד ולהפך ומסך המחשב של התלמיד הוא משותף. זהו לימוד איכותי מאוד כי הוא נעשה בקצב של התלמיד. התלמיד יכול לשאול שאלות בכל זמן בשיעור ולקבל עליהם מענה והוא לא תלוי באף תלמיד אחר. ללימוד כזה יש המון יתרונות כי למעשה התלמיד יכול להעמיק בלימוד מבלי שיצטרך להתחשב בקצב של תלמידים אחרים.

מהי מסגרת הלימודים במכללת סולו?

לימודי עיצוב גרפי במכללת סולו הם לימודים של 8 חודשים הכוללים לימוד של עיצוב גרפי בעזרת שלושת התוכנות של חברת אדובי. אתם תלמדו באופן רחב את הפוטושופ, האילוסטרייטור ואינדיזיין ותלמדו איך בעזרתם לעצב גרפיקות מרהיבות.

איך משתלבים לאחר הלימודים בשוק העבודה?

החלק הכי מאתגר בכל מקצוע הוא למצוא עבודה. חשוב לומר כי עבור מעצבים גרפיים כיום יש היצע רחב מאוד של עבודות ולמעשה אין חוסר בתחום. מה שכן, כדי לעסוק בתחום, עליכם להיות מקצוענים. את זה כמובן תוכלו להראות בעזרת תיק העבודות לקבלה לעבודה. במהלך הלימודים אתם תבצעו עבודות ברמה גבוהה שיוכלו להופיע בתיק העבודות שלכם. תיק העבודות הוא יותר חשוב מהכל, כי באמצעותו אתם מראים את העבודה שלכם וסגנון העיצוב שלכם. אם במקצועות אחרים מבקשים תעודה, כאן מסתמכים על הכישרון וגרפיקות שביצעתם. בכל ריאיון עבודה, יבקשו מכם לפני תיק עבודות ובמידה ומרוצים מהעבודות שלכם, יזמינו אתכם לריאיון.

האם במכללת סולו מכינים תיק עבודות?

במהלך הלימודים אתם תכינו עבודות ברמת תיק עבודות. מעבודות אלו תוכלו להרכיב את התיק הראשוני שלכם. בהמשך תוכלו לעדכן את התיק שלכם ואף לעשות אצלנו במכללה קורס ייחודי לבניית תיק עבודות. מעבר לכך, אצלנו במכללה מאפשרים לכם להצטרף לקבוצת הדרושים שלנו הגדולה ביותר שקיימת בפיסבוק בתחום. בכל יום מתפרסמות בקבוצה זו עשרות משרות, כך שתוכלו להגיש את מועמדותכם בקלות.

לסיכום, אם אתם מחפשים מקום מקצועי ומומחה בתחום של עיצוב גרפי ברמה הגבוהה ביותר שיש, אתם למעשה מחפשים אותנו, את מכללת סולו. צרו עמנו קשר ויועץ הלימודים שלנו ייתן לכם פרטים רחבים יותר על קורס עיצוב גרפי וקורסים נוספים בתחומי העיצוב. אצלנו גם לומדים חווית משתמש, בניית אתרים, תקשורת חזותית ואפילו כל תוכנת עיצוב בנפרד. יועץ הלימודים יוכל לעזור לכם לבחור בין התכניות השונות ולהתאים לכם את זמן הלימוד והיום שהכי נכון לכם. בואו ללמוד מהטובים ביותר בתחום.