המלצות קורס אינדיזיין

//המלצות קורס אינדיזיין

המלצות קורס אינדיזיין

להוציא ספר או חוברת לאור זהו תהליך מחשבתי ארוך, הכולל תחילה עבודה על התוכן, לאחר מכן הגייה והשלב האחרון הוא שלב העיצוב. בגלל ששלב זה אחרון, הוא נראה כשלב סופי ופשוט, אך אין כך הדבר. עיצוב הכריכה, עיצוב הכתב ועיצוב העמודים הם נדבך גדול וחשוב מאוד אשר יקבע האם קהל היעד ירצה לפתוח את הספר או החוברת, להציץ בהם ולקנות או שלא. זהו שלב שיווקי חשוב מאוד ולכן יש להשקיע בשלב זה באופן מקצועי. הדרך הכי נכונה לדאוג לכך שהעיצוב יהיה איכותי, מקצועי ומושך הוא לקחת מעצב גרפי או אדם אשר עוסק בעיצוב תוכן בעזרת תוכנת האינדיזיין. אם גם אתם נמצאים בשלב של כתיבת ספר או חוברת, אם תמיד רציתם לדעת איך מעצבים אותם עד ליציאה לחנויות, המאמר הזה הוא בשבילכם. במאמר זה נדבר על תוכנת אינדיזיין, השימושים שלה והמלצות לקורס אינדיזיין איכותי.

מהי תוכנת האינדיזיין? – תוכנה להכנת ספרים – עיתונים ועוד.

אינדיזיין היא תוכנת עיצוב גרפי העוסקת בתחום של עיצוב דפים ועמודים. בעזרת  תוכנת INDESIGN ADOBE 2021 ניתן לעצב עמודים של ספרים ולהדפיס אותם לכדי הוצאה לאור. האינדיזיין היא תוכנה מבית היוצר של חברת אדובי וניתן להכניס אליה עיצובים וגרפיקות מתוכנת הפוטושופ והאילוסטרייטור שגם הן תוכנות של חברת אדובי. באמצעות התוכנה תוכלו להוציא קבצי עמודים מגוונים כמו pdf ועוד פורמטים מוכרים.

מהי תוכנת האינדיזיין - תוכנה להכנת ספרים - עיתונים

מהי תוכנת האינדיזיין – תוכנה להכנת ספרים – עיתונים

השימושים העיקריים בתוכנה זו

תוכנת האינדיזיין נחשבת לתוכנה להוצאה לאור. תוכלו לראות אותה בעיקר בבתי דפוס, אצל סופרים סדרתיים ואצל מעצבים גרפיים אשר עוסקים בעריכת ספרים. כיום זו התוכנה המרכזית ביותר בתחום ההוצאה לאור. בעבר השתמשו בתוכנת הפריהנד שכיום כבר יצאה משימוש. את האינדיזיין לומדים בסוף לימודי העיצוב הגרפי והיא נחשבת לתוכנה היותר פשוטה מבין שלושת תוכנות העיצוב של אדובי, אך מי שמעוניין לעבוד איתה בצורה מקצועית, יזדקק לקורס איכותי.

אם אני רוצה לעסוק בהוצאה לאור, האם אני חייב לדעת את התוכנה הזו?

כאשר עוסקים בהוצאה לאור, מעוניינים להגיע למצב שיוצרים טיפוגרפיה איכותית ועיצוב ייחודי וטוב. כדי לעשות זאת, חשוב לעבוד עם תוכנה מקצועית. נכון קיימות בשוק תוכנות נוספות שבהן ניתן לערוך כתב, אך תוכנת האינדיזיין היא המובילה בתחום זה ויש בה אפשרויות עיצוביות שלא קיימות בשום תוכנה אחרת. כמו כן, היתרון הגדול של תוכנה זו היא האפשרות להמשיך עיצובים גרפיים מתוכנות הפוטושופ והאילוסטרייטור בתוך האינדיזיין.

האם ניתן ללמוד את בתוכנה בנפרד משאר תוכנות העיצוב?

לרוב לומדים את תוכנת האינדיזיין כחלק מלימודי עיצוב גרפי וזו התוכנה האחרונה שלומדים בלימודים אלו, אך אם אתם מעוניינים לדעת את תוכנת האינדיזיין כידע אישי או כי אתם רוצים לבצע הוצאה לאור בבית דפוס או לעבוד בו, תוכלו ללמוד קורס לתוכנת האינדיזיין בלבד. מדובר בקורס של שלושה חודשים אשר ילמד אתכם את כל האפשרויות של התוכנה ויביא אתכם למקצועיות על מנת שתוכלו לעסוק במקצוע זה.

באיזה מקום מומלץ ללמוד את תוכנת האינדיזיין?

לא בכל מקום תמצאו קורס אינדיזיין בנפרד מקורס עיצוב גרפי. אצלנו במכללת סולו מלמדים גם עיצוב גרפי וגם כל תוכנה בנפרד לכל מי שמעוניין לרכוש ידע או לעסוק רק בתחום של הוצאה לאור. שיטת הלימוד של מכללת סולו היא שיטת למידה פרטית אונליין ברשת. זה אומר שאתם לומדים אחד על אחד עם מורה לעיצוב גרפי, רק שזה לא קורה בחדר מסוים, אלא המורה נמצא בביתו והתלמיד בבית אחר. הלמידה מתבצעת באמצעות תוכנת חיבור ברשת האינטרנט.

האם למידה אונליין מהבית נחשבת ללמידה איכותית?

למידה אחד על אחד תמיד תהיה למידה איכותית יותר מלמידה בכיתה. כאשר לומדים אחד על אחד, כל תשומת הלב היא אליכם, אל השאלות שלכם, ההבנה שלכם והקצב. זהו בסיס ללמידה איכותית עד לרמה מקצועית. אצלנו במכללת סולו מלמדים את השיעור הפרטי אונליין בעזרת האינטרנט. דבר זה אינו משפיע לרעה על איכות הלמידה, להיפך הדבר, אתם יכולים להגיע לשיעור רעננים יותר כי לא התעסקתם בהגעה למכללה, פקקים בדרך ובזבוז זמן. כל שעליכם לעשות הוא לשבת מול המחשב ולהתחיל בשיעור. תוכלו לבחור ללמוד את התחום בבוקר, בצהריים, בערב או בימי שישי בבוקר.

איך מתבצע שיעור במכללת סולו?

למכללת סולו מתכונת לימודים שמביאה את התלמיד להצלחה. המטרה של המורה לייצר מצב של הטמעת החומר עד כדי יישום מקצועי ושליטה בתוכנה. לכן, כל שיעור במכללת סולו נפתח בשאלות של התלמיד על שיעורי הבית. לאחר שהמורה ענה על כל השאלות של התלמיד ונתן לו דגשים על שיעורי הבית, הוא יעבור להקניית חומר חדש. שיטת ההקניה היא קצרה. כך לתלמיד יותר קל לעבד את החומר עד הסוף. בתום ההקניה יתרגל התלמיד יחד עם המורה את הנושא ויקבל עליו שיעורי בית. בכל שיעור ילמדו מספר נושאים בהתאם לקצב של התלמיד. בעזרת מתכונת לימודים זו ניתן להגיע למקצועיות יתרה בתחום ולבסוף לצאת לשוק העבודה עם ידע רחב.

אם אלמד רק את תוכנת האינדיזיין, אוכל למצוא עבודה בתחום?

מי שילמד את תוכנת האינדיזיין במכללת סולו, יוכל לאחר מכן להשתלב בעבודות הקשורות לתוכנה. כך לדוגמא הוא יוכל להתקבל לבתי דפוס אשר עוסקים בהוצאה לאור ולמצוא עבודה מכובדת בתחום. במידה ותזדקקו לידע בתוכנות עיצוב נוספות, תמיד תוכלו ללמוד קורסים נוספים כמו קורס האינדיזיין. כמו כן, למי שמעוניין ללמוד את כל שלושת התוכנות המובילות אצל מעצבים גרפיים, יוכל ללמוד מסלול עיצוב גרפי או תקשורת חזותית במכללת סולו.

איפה מחפשים עבודה בתחום?

כאשר מחפשים עבודה בתחום או בכל תחום, עליכם להשקיע ולחפש מודעות דרושים. מכללת סולו חוסכת את הדרך הארוכה עבור בוגריה ומחברת אותם לקבוצת הדרושים שלה בפיסבוק. בקבוצה זו מתפרסמות מידי יום מודעות דרושים רבות בתחום העיצוב הגרפי. תוכלו מיד אחרי הקורס לשלוח אליהן קורות חיים ותיק עבודות. ואם אנו עוסקים בתיק העבודות, כדאי שתדעו מה המשמעות שלו בתחום העיצוב.

המשמעות של תיק עבודות איכותי כאשר לומדים עיצוב גרפי או את תוכנת האינדיזיין

תיק העבודות הוא הפנים של המעצב הגרפי או העוסק באינדיזיין. רק בעזרת תיק העבודות לקוחות יכולים לדעת האם העבודה של המעצב היא איכותית ומתאימה לדרישות שהם מעוניינים בהן. לכן כל מעצב גרפי או אדם העוסק בעיצובים והוצאה לאור בעזרת האינדיזיין, חייב שיהיה לו תיק עבודות איכותי שמשקף את העבודה המקצועית שלו.

לסיכום, תוכנת האינדיזיין היא תוכנת הוצאה לאור אשר משמשת בדרך כלל מעצבים גרפיים. בתוכנה משתמשים כאשר רוצים לעצב ספרים וחוברות. התוכנה היא חלק מחבילת תוכנות עיצוב של חברת אדובי והיא מתממשקת איתן באופן חלק. את התוכנה ניתן ללמוד כיום כחלק מקורס עיצוב גרפי או כחלק מקורס נפרד המלמד את התוכנה בלבד. אנשים שילמדו רק את התוכנה, יוכלו להתקבל לעבודה בבתי דפוס והוצאה לאור. את התוכנה ניתן ללמוד כיום במכללת סולו למקצועות העיצוב וההייטק. המכללה מלמדת את התוכנה ברמה מקצועית ומאפשרת לבוגריה מציאת עבודה בעזרת קבוצת הדרושים הגדולה ביותר בתחום העיצוב הגרפי. צרו איתנו קשר עוד היום ונשמח לתת לכם פרטים נוספים.

2020-12-24T14:07:18+02:00