המלצות קורס פוטושופ

//המלצות קורס פוטושופ

המלצות קורס פוטושופ

תמונה אחת שווה אלף מילים ותמונה שעברה עיבוד תמונה יכולה להעביר מסרים. כל הנושא של העברת מסרים באמצעות תמונות הלך והתפתח עם השנים. בעבר, תמונות היו אמצעי למזכרת בעיקר. היינו מצלמים רגעים יפים שרצינו לזכור. עם הזמן, המצלמה הפכה להיות כלי עבודה שבו צלמים מצלמים אירועים ומוצרים  היו מעוניינים להוציא מבית העסק שלהם תמונות ללא פגמים. כמובן שגם כאן פלאי הטכנולוגיה נכנסים והחלו ליצור עיבוד של תמונות בעזרת תוכנות ייחודיות לעיבוד תמונה. תחילה הסירו פגמים מהותיים שהיו בתמונות מסוימות ובהמשך הבינו כי באמצעות עיבוד התמונה ניתן להעביר מסר כלשהו.

איך מעבירים מסר באמצעות עיבוד תמונות?

מסרים גרפיים הם מסרים אשר עוברים לקהל היעד באמצעות שינוי צבעים, הסרה של חלקים, חיבור בין חלקים שונים של תמונות והדגשה או הצללה של אזורים מסוימים בתוך התמונה. כך לדוגמא, חתן וכלה שמתחתנים ביום חורף קודר והתמונות שלהן יצאו אפורות והקרינו פחות שמחה, יוכלו לקבל תמונות שנעשה עליהן עיבוד והוכנסו אליהן קרני אור שמש אשר מוסיפות אור ושמחה לתמונה. כמו שאתם מבינים, ממסר של יום קודר שנראה גם עצוב, קיבלנו מה שרצינו לשדר, יום שמשי ושמח כיאה לחתן וכלה שמתחתנים. זו דוגמא אחת מיני רבות ולמעשה ניתן ליצור עיבודי תמונה מעניינים מאוד.

איך יוצרים עיבוד תמונה?

תמונות בנויות מאלפי פיקסלים אשר צמודים אחד לשני ויוצרים את התמונה שאנו רואים בעין. כאשר עושים עיבוד תמונה, למעשה משנים אזורי פיקסלים בתוכה. כיום עיבוד תמונה איכותי עושים בעזרת תוכנת הפוטושופ שוודאי שמעתם עליה בהקשר של עיבוד תמונה לדוגמניות. תוכנת הפוטושופ עובדת בעזרת שינוי פיקסלים על גבי שכבות בתוך התמונה, ממש כמו בציור. על המעצב להכיר היטב את התכונות והאפשרויות של התוכנה על מנת להגיע לעיבוד תמונה איכותי. כאשר צלמים משתמשים בתוכנה זו, הם למעשה מסירים פגמים בפנים ובגופן של הדוגמניות. אם דוגמנית הגיעה לסט הצילומים עם פצע בפנים, הצלם מצלם אותה באופן רגיל ומבצע את התיקון על התמונה בעזרת התוכנה. אך הפוטושופ היא הרבה יותר מזה וניתן ליצור בה תמונות אומנותיות המשדרות רגשות ולכן תוכנה זו נחשבת תוכנה לעיצוב גרפי.

איך מעצבים גרפיים משתמשים בתוכנת הפוטושופ?

אז דיברנו על צלמים שמשתמשים בפוטושופ וההקשר הוא מאוד ברור וגם מוכר לרבים מאתנו, כי עלה מאוד לכותרות ולמודעות של אנשים רבים, אך האמת היא שלפוטושופ יש תפקיד חשוב מאוד עבור המעצבים הגרפיים והיא נחשבת לאחת התוכנות המרכזיות בלימודי עיצוב גרפי ובמקצוע בכלל.

איך מעצבים גרפיים משתמשים בתוכנת הפוטושופ

איך מעצבים גרפיים משתמשים בתוכנת הפוטושופ

מעצבים גרפיים משתמשים בתמונות כדי להעביר מסר פרסומי. ובתמונות ניתן להעביר מסר ללא מילים. על מנת שהמסר הנכון יעבור, על המעצבים הגרפיים ליצור מניפולציות מגוונות על התמונה. מעבר לכך, מעצבים גרפיים רבים עוסקים בבניית אתרים. אל האתר מכניסים תמונות מגוונות גם של השירותים וגם של מוצרים מסוימים ועל המעצב הגרפי לעצב את התמונות בעזרת הפוטושופ, כך שהם יעבירו את המסר של העסק.

איפה לומדים קורס פוטושופ?

פוטושופ היא תוכנה מבית היוצר של חברת אדובי. החברה יוצרת המון מדריכים לתוכנה וגם הרשת מלאה במדריכים מגוונים, אך מי שרוצה ללמוד את התוכנה באופן מקצועי ולדעת גם מעבר לחלקים הטכניים שלה, מומלץ שיעבור קורס איכותי יותר. המדריכים שמפורסמים באינטרנט יעשו לכם הכרות ראשונית עם הפונקציות של התוכנה, אך הם לא ילמדו אתכם את תורת הצבעים למשל או איך להשתמש בתוכנה לצרכים עסקיים.

כיום מכללות רבות מלמדות עיצוב גרפי או קורסים בתוכנת הפוטושופ. קורס פוטושופ איכותי אורך כיום כשלושה חודשים וניתן ללמוד את התוכנה גם כחלק מלימודי עיצוב גרפי בקורס שאורך כשבעה חודשים. אחת ההמלצות הטובות ביותר עבור אנשים שמעוניינים ללמוד את התוכנה ולשלב את הלמידה כחלק מהזמן העמוס שלהם ביום יום, היא ללמוד אותה בקורס אונליין מהבית.

איפה מומלץ כיום ללמוד קורס פוטושופ אונליין מהבית?

אם החלטתם ללמוד פוטושופ אונליין מהבית בצורה מקצועית, כדאי לכם לבצע את הלמידה במכללה המתמחה בתחום. אחת המכללות שמלמדת את התחום אונליין מהבית ומתמחה בכל תוכנות העיצוב הגרפי, היא מכללת סולו ללימודי העיצוב וההייטק. המכללה מלמדת עיצוב גרפי וכל תוכנת עיצוב בנפרד באופן מקצועי. שיטת הלימוד היא אונליין מהבית, כאשר השיעור הוא שיעור פרטי של מורה מול תלמיד. הקורס מיועד לצלמים, אנשים שרוצים להרחיב את הידע בתוכנה, בעלי עסקים שמעוניינים לשווק בעצמם את העסק שלהם או ליצור עיבוד תמונות על תמונות של מוצרים באתר שלהם וגם עבור מעצבים גרפיים שרוצים להעמיק בתוכנה.

איך לומדים אונליין מהבית והאם מדובר בקורס איכותי?

ללמוד אונליין מהבית במכללת סולו, זה למעשה ללמוד שיעור פרטי, רק שהמורה והתלמיד לא נמצאים באותו המקום. זה בהחלט מרגיש כאילו הם כן, אך כל אחד נמצא בביתו. השיעורים מתבצעים בעזרת תוכנת חיבור שבה המורה והתלמיד שומעים אחד את השני והמורה רואה את מסך המחשב של התלמיד וגם יכול לשלוט על העכבר. הלימודים באונליין במכללת סולו הם לימודים איכותיים מאוד. חומר הלימוד של תוכנת הפוטושופ מורחב ומלמד את הסטודנט את כל האפשרויות של התוכנה, החידושים בתחום והתאמה אל שוק העבודה. בנוסף, מדובר במכללה בעלת ניסיון רחב של 15 שנים. מהמכללה יצאו מאות תלמידים שעוסקים כיום בעיצוב גרפי. דרך הלימוד הפרטית אונליין מהבית, מאפשרת לתלמיד ללמוד בקצב שלו, לשאול שאלות ולא לבזבז זמן מיותר וכסף על נסיעות וחיפוש חניה.

מה לומדים הסטודנטים בקורס פוטושופ אונליין מהבית?

סטודנטים לקורס פוטושופ אונליין מהבית במכללת סולו ילמדו תחילה את האפשרויות של התוכנה, יתנסו בעבודת השכבות, ילמדו לייצר מניפולציות על תמונות מסוגים שונים, חיבור בין תמונות, יצירת תמונה כחלק מכתב ושימושים שונים בתוכנה עבור עיצוב גרפי. בסוף הקורס יצאו עם תיק עבודות שיצרו במהלך תרגילי הקורס.

האם מי שלומד פוטושופ יכול למצוא עבודה רק עם תוכנה זו?

פוטושופ היא אחת מהתוכנות הנלמדות כחלק מלימודי עיצוב גרפי. זה נכון שהיא רק תוכנה אחת ולרוב המעצבים הגרפיים עושים שימוש בכל התוכנות יחד כאשר הם מעצבים גרפיקה מסוימת, אך  חשוב לציין כי קיימות עבודות שנעשו רק בעזרת הפוטושופ. לדוגמא, צלמים רבים בעיקר צלמי אירועים זקוקים לאנשים שיודעים את התוכנה על מנת לעבור על כל תמונות של האירוע ולתקן אותם בעזרת הפוטושופ. כמו כן צלמים רבים מחפשים אנשים שיודעים את התוכנה על מנת לייצר אלבומים דיגיטליים. חשוב לציין כי ניתן להתפרנס מאוד יפה בתחום זה. מי שמעוניין להיות פרילנסר בתחום יוכל להציע את שירותיו למספר צלמים יחד וליצור עסק עצמאי עם המון עבודה. באופן כללי יוכל אדם זה גם ליצור אלבומים דיגיטליים ולכל אלבום לקבל שכר של כל 1500₪ ולפעמים אף יותר. זוהי עבודה מתגמלת מאוד במיוחד למי שמכיר היטב את התוכנה ויכול לבצע עיבודי תמונה בצורה מהירה, יעילה ומקצועית.

לסיכום אם תוכנת הפוטושופ תמיד עניינה אתכם, אם מעניין אתכם לשנות תמונות ולהעביר באמצעותן מסרים,  אם אתם מעוניינים ליצור לעצמכם עסק עצמאי מבטיח, זה הזמן ללמוד אצלנו במכללת סולו קורס פוטושופ מקצועי. פנו אלינו עוד היום ונשמח ליצור עמכם קשר.

2020-12-20T10:58:27+02:00