המלצות קורס ציור

//המלצות קורס ציור

המלצות קורס ציור

כמעט לכל אחד מאתנו היה בכיתה בתור ילד, ילד שהיה לו כשרון ציור, נכון? כולם אמרו לו איזה מדהים הוא, תמיד הוא נבחר לצייר לקראת טקסים או אירועים אחרים, וכמובן, צפו לו גדולות ונצורות בתחום הציור. מי מאתנו שניסה גם הוא את מזלו נתקל בדרך כלל במשפטים מסוג: “אתה טוב בדברים אחרים” “בשביל זה צריך כשרון” “לא כל אחד נולד עם זה” ועוד כל מיני אמרות שפר כאלו ואחרות. אבל האמת היא שבשביל לדעת לצייר לא חייבים להיוולד עם כשרון גדול. נכון, מי ש”יש לו את זה” מתחיל עם נקודת פתיחה קלה יותר ונוחה יותר אבל גם מי שלא, יכול ללמוד איך לצייר ובעיקר, הוא יכול לתרגל ולרכוש את הכישור הזה.

קורס איור דיגיטלי לימוד

קורס איור דיגיטלי לימוד

אבל פעם, בשביל לתרגל ציור היה צריך לא מעט ציוד. עוד ועוד דפים, עוד ועוד צבעים, מכחולים ומה לא… זה היה מייאש גם בגלל שפיזית זה לא פשוט וגם בגלל שהעלויות של הציוד הזה היו יכולות להיות יקרות מאוד. לא מעט ילדים ואנשים בכלל היו מנסים יכולתם כמה פעמים, מתייאשים ומזניחים את הרצון ללמוד לצייר.

אבל היום עולם הציור שונה לגמרי, היום אפשר לצייר בלי סוף וכל מה שצריך הוא מחשב עם מסך מגע, סמארטפון או טאבלט. היום עם תוכנת אילוסטרייטור אפשר לצייר בקלות, אפשר לתרגל ואפשר להתאמן שוב ושוב בלי לצרוך אין סוף חומרים וציוד.

תכירו את אילוסטרייטור – תוכנה גרפית שמיועדת בין השאר לציור

תשכחו את הצייר שיש לכם במחשב. לא מדובר על איזו שהיא תוכנה בסיסית, כזו שאפשר לשרבט איתה בכיף פה ושם. אילוסטרייטור היא תוכנה שאיתה אפשר ממש לצייר. כן, עם כל קשת הצבעים שקיימת, עם סוגים שונים של מכחולים שונים בעוביים שונים, והבונוס – אפשר לעבוד איתה בלי סוף.

אילוסטרייטור היא תוכנת גרפיקה ווקטורית שפותחה על ידי חברת אדובי, החברה שאחראית גם על פוטושופ, אינדיזיין ותוכנות אחרות. זו תוכנה שניתן באמצעותה לעצב כל דבר שרוצים – מלוגו ועד תלת ממד וכל מה שבאמצע. זו תוכנה שניתן באמצעותה בין השאר לצייר, והיום עם הטכנולוגיות המתקדמות של מסכי המגע, אפשר להגיע איתה רחוק. ציירתם משהו ואתם רוצים להדפיס אותו בהגדלה מטורפת? רק עם אילוסטרייטור תוכלו לעשות את זה. תוכנה ווקטורית זה אומר שהיא לא עובדת על פיקסלים, כך שכל הגדלה של התמונה לא תמרח אותה.

ציור דיגיטלי דוגמה

ציור דיגיטלי דוגמה

היכולת לקבל הדרכה מהירה ואישית בציור דיגיטלי ממוחשב

נניח שאתם לומדים ציור בצורה פיזית, בדרך המסורתית. אתם מקבלים מטלה הביתה לצייר משהו, ועכשיו סיימם לעבוד על המטלה ואתם לא בטוחים אם זו כוונת המשורר או שלא. מה אתם צריכים לעשות? להמתין בסבלנות. להמתין, להמתין, להמתין… עד שמגיע השיעור הבא וגם אז אתם מראים את העבודות שלכם למורה יחד עם שאר התלמידים. כשמציירים על מחשב ובעידן האינטרנט, אתם יכולים בכמה קליקים לשלוח את הציור אל המורה. הוא יבחן אותו, יוכל לתקן אתכם ולהכווין אתכם ותוכלו מהר מאוד לשפר את עצמכם. כך גם אם תציירו איזה שהוא ציור שמבחינתכם הוא ציור חייכם. עכשיו אחרי שסיימתם אתם מתים להראות אותו לאח שגר בארצות הברית אבל אם זה ציור פיזי תצטרכו לחכות עד שהוא יגיע לביקור בארץ או מקסימום לצלם ולשלוח לו. אם זה ציור באילוסטרייטור, תוכלו לשלוח בתוך שניות והוא יראה אותו אי שם.

היכולת להיות אמן בציור בין לאומי

רוצים ליצור ולהראות את היצירות שלכם לכל העולם? אתם לא חייבים להגיע פיזית למדינת היעד. כך לדוגמה אם אתם רוצים להשתתף באיזה שהיא תערוכה באירופה, כל מה שתצטרכו הוא לדאוג שיהיה מישהו בצד השני שידפיס את התמונה וימסגר אותך לשביעות רצונכם, ואתם אפילו לא חייבים להיות שם. ציור באילוסטרייטור מאפשר לכם להיפתח לכל העולם, מאפשר לכם להראות את היצירתיות שלכם על פני כל הגלובוס. זה מדהים, אין ספק.

היכולת לתכנן ציור במחשב בצורה מדויקת

ציור באילוסטרייטור הוא לא רק בשביל אומנות. יש לא מעט תחומים בהם צריך לתכנן ולשרטט, ואם פעם זה היה מתבצע בצורה פיזית, היום זה כבר אפשרי על מחשב. מה היתרון? ששילוב של ציור יחד עם עיצוב, שילוב של תכנון יחד עם הכרת תוכנת אילוסטרייטור לעומק, יכול להיות שילוב מדהים. הוא מאפשר לכם להכניס נתונים ולהפוך את העבודה להרבה יותר מדויקת. יש יותר טוב מזה? אילוסטרייטור היא תוכנה מדהימה ומי שרוצה ללמוד ציור בעידן המודרני חייב לעשות את זה באמצעותה. היא יכולה לקחת כל אחד למחוזות חדשים, יכולה לסייע לרבים שהחלום שלהם הוא לצייר ולאייר לעשות את זה סוף סוף. אבל ציור באילוסטרייטור צריך ללמוד וצריך קודם כל ללמוד את התוכנה על בוריה. עכשיו השאלה שנשארה היא רק איך לומדים בצורה הטובה ביותר ציור, והתשובה היא חד משמעית – בלימודי און ליין אחד על אחד עם מורה פרטי.

ללמוד אילוסטרייטור און ליין

אז איך לומדים את תוכנת אילוסטרייטור ואיך לומדים ציור בדרך הטובה ביותר? התשובה היא באון ליין אחד על אחד עם מורה פרטי. מה זה אומר? זה אומר שהיום הרי אפשר לעשות הכל באמצעות מחשב, והאינטרנט מאפשר להתקשר בדרכים שונות. הלימודים הם באמצעות תוכנה ייחודית שמקשרת בין שני הצדדים, תוכנה שמאפשרת לכל אחד לראות את המסך של השני. לימודים און ליין זה אומר ממש כמו בשיעור פרטי רק שלא יושבים פיזית האחד ליד השני. זה אומר נוחות גדולה יותר, זה אומר שלומדים מתי שנוח ואומר שלא צריך לרדוף אחרי כיתה אלא לומדים ומתקדמים בהתאם להבנת החומר והיכולות. יש יותר טוב מזה?

תתארו לכם… הנוחות בלימודי ציור דרך האינטרנט

תתארו לכם את עצמכם מגיעים הביתה מהעבודה, מסיימים לארכן את הילדים לשינה ומתיישבים לאכול ארוחת ערב. אתם מסיימים וניגשים למחשב, לא לפני שאתם מכינים לעצמכם כוס קפה עם שניים סוכר. המורה מתיישב גם הוא בצד השני של המסך, פותח את המחשב ושולח לכם קישור לשיעור. תוך שניות אתם מתחברים, רואים על אחד את המסך של השני וכמובן, מדברים האחד עם השני. זו שיטת לימוד טוב מאוד, נוחה מאוד והאמת, גם חדשנית מאוד. אף מכללה לא תציע לכם את שיטת הלימוד הזו והמכללה היחידה שכן, זו מכללת סולו – המכללה ללימודי גרפיקה און ליין אחד על אחד עם מורה פרטי.

קורס ציור

קורס ציור

למה ללמוד דווקא במכללת סולו לימודי עיצוב וגרפיקה ממוחשבת אונליין?

במכללת סולו לא כל גרפיקאי שרוצה ללמד מלמד אלא רק הטובים ביותר, אלו שהוכיחו את עצמם גם בעיצוב גרפי וגם בללמד אחרים. כל המרצים הם מן השורה הראשונה, מרצים עם ניסיון רב ועם יכולות העברת חומר שלא מכירים. מכללת סולו היא המכללה הראשונה שהציעה שיטת לימוד מעין זו, מכללה שמכשירה בכל שנה מאות תלמידים מרוצים. בוגרי המכללה השתלבו בתעשיית העיצוב המקומות שונים וגם אתם יכולים. ספציפית לעניין הציור, אתם יכולים ללמוד את תוכנת אילוסטרייטור בשביל לדעת לצייר אבל סביר להניח שמהר מאוד תרצו עוד. זו שיטת לימוד ממכרת והרצון ללמוד עוד תוכנות גרפיקה רק גובר איתה.

דוגמה לציורים דיגיטליים שנעשו באילוסטרייטור

 

דוגמה לציור בתוכנת אילוסטרייטור ILLUSTRATOR דוגמה לציור בתוכנת אילוסטרייטור ILLUSTRATOR דוגמה לציור בתוכנת אילוסטרייטור ILLUSTRATOR דוגמה לציור בתוכנת אילוסטרייטור ILLUSTRATOR דוגמה לציור בתוכנת אילוסטרייטור ILLUSTRATOR דוגמה לציור בתוכנת אילוסטרייטור ILLUSTRATOR דוגמה לציור בתוכנת אילוסטרייטור ILLUSTRATOR דוגמה לציור בתוכנת אילוסטרייטור ILLUSTRATOR דוגמה לציור בתוכנת אילוסטרייטור ILLUSTRATOR דוגמה לציור בתוכנת אילוסטרייטור ILLUSTRATOR דוגמה לציור בתוכנת אילוסטרייטור ILLUSTRATOR דוגמה לציור בתוכנת אילוסטרייטור ILLUSTRATOR דוגמה לציור בתוכנת אילוסטרייטור ILLUSTRATOR דוגמה לציור בתוכנת אילוסטרייטור ILLUSTRATOR דוגמה לציור בתוכנת אילוסטרייטור ILLUSTRATOR דוגמה לציור בתוכנת אילוסטרייטור ILLUSTRATOR דוגמה לציור בתוכנת אילוסטרייטור ILLUSTRATOR דוגמה לציור בתוכנת אילוסטרייטור ILLUSTRATOR דוגמה לציור בתוכנת אילוסטרייטור ILLUSTRATOR דוגמה לציור בתוכנת אילוסטרייטור ILLUSTRATOR דוגמה לציור בתוכנת אילוסטרייטור ILLUSTRATOR דוגמה לציור בתוכנת אילוסטרייטור ILLUSTRATOR דוגמה לציור בתוכנת אילוסטרייטור ILLUSTRATOR דוגמה לציור בתוכנת אילוסטרייטור ILLUSTRATOR דוגמה לציור בתוכנת אילוסטרייטור ILLUSTRATOR דוגמה לציור בתוכנת אילוסטרייטור ILLUSTRATOR דוגמה לציור בתוכנת אילוסטרייטור ILLUSTRATOR דוגמה לציור בתוכנת אילוסטרייטור ILLUSTRATOR דוגמה לציור בתוכנת אילוסטרייטור ILLUSTRATOR דוגמה לציור בתוכנת אילוסטרייטור ILLUSTRATOR דוגמה לציור בתוכנת אילוסטרייטור ILLUSTRATOR

2019-07-26T23:19:40+03:00